Dodaj ogłoszenie   Twoje konto   Napisz wiadomość   Kontakt     Zaloguj
Blogi Forum dyskusyjne Gry i rozrywka Filmy Galeria zdjęć Wzory dokumentów Przepisy kulinarne Randki ze Strzyżowa i podkarpacia Kamerki online Kalendarz Imprez firmy Strzyżów ogłoszenia Strzyżów Strona główna portalu strzyzowiak.pl
Forum dyskusyjne

Zapraszamy wszystkich do korzystania z forum dyskusyjnego. Staramy się aby każdy użytkownik znalazł coś siebie jaki i również będzie miał okazję dowiedzieć się czegoś nowego. Przypominamy o konieczności stosowania się do regulaminu portalu !!!

 

Forum dyskusyjne > Rozmówki o Twoim Miejscu Zamieszkania > Gmina Strzyżów
Nowy temat · Odpowiedz
kandydaci już ante portas!
mario
mario
29-10-2010, 22:22:00
[ cytuj ]
widzę tu ostrą dyskusje kto był lub będzię lepszym burmistrzem. Rycerze z armii obecnego burmistrza atakuja niemiłosiernie kandydata, który z imienia i nazwiska a nie anonimowo jak reszta tutaj występuje. Konwencja takiego forum zezwala na anonimowość i wiekszość sobie pozwala na \"wylewną\" szczerość. Rycerze moralności i obywatelskiej odpowiedzialności, zamiast konkretów to wywalacie czyjeś prywatne sprawy.A czy ktoryś z was Rycerze chociaż raz poddał się publicznej krytyce, publicznej weryfiakcji kandydując na jakąkolwiek funkcję ? Wynika z waszych informacji że zlotka nie bylo w kraju 4 lata? No to jest do sprawdzenia ale ja jakoś go widuje w Strzyżowie w miarę regularnie. Co do jego aktywności to tak jak z aktywnością społeczną każdego i jej ocena publiczną bywa 50% za 50% przeciw. Nie musimy go kochać. Ja jakos w towarzystwie godka starosty nigdy go nie widzialem chyba, że robią to potajemnie przed swoimi żonami. A tak dla sprawiedliwości to oceńcie też pozostałych 20 radnych z waszych miejscowości którzy od 90 roku piastują swoje urzędy i nadal po raz piąty kandyduja do rady. Niektórych widuję jedynie w krawatach a nie przy pracy. Co do wyjazdów zagranicznych emerytów to o co właściwie wam chodzi ? zazdrość , czy zawiść, a rusz dupę jeden z drugim i jedź a zobaczysz czy to jest słodkie życie usłane samymi różami. Przepracowałem 10 lat za granicą i cos na ten temat wiem. W wieku 50 lat odchodzi z zawodu człowiek na emeryture , może to i chore ale na jego miejsce przychodzi ktos nowy, mlodszy. A jaka jest norma w zawodzie nauczyciela to pracować do końca, nieraz przesiedzieć , na siłę i żadnego efektu z tego nie było. A co nie chodziliście do szkół? Nie obserwowaliście swoich nauczycieli. Rycerze walczcie z każdym ale zachowując obiektywizm i konkrety, konkrety a nie teksty ktore mozna nawrzucać każdemu, czy to zlotek, kowalski czy sliwiński.
Wiesław Zlotek
Wiesław Zlotek
29-10-2010, 22:31:35
[ cytuj ]
tak dobrzechowianko , zapytaj ksiedza ile razy wspólnie wyjeżdżalismy, ksiądz , ja i sołtys w sprawie chodnika do dyr. Tarnawskiego szefa Podkarpackiego Zarządu Dróg Wojewódzkich /podać numer telefonu komórkowego/ Tak jak wcześniej , nie przypisuję sobie wyłączności na inicjatywy i działanie ale potrafię byc obiektywny. Pozdrawiam szczerych acz mało obiektywnych dyskutantów. Proszę jedynie aby moich prywatnych spraw tu nie poruszać bo ja nikogo nie obrażam. a, jestem hetero jeeli ktos pyta o moje związki ze starostą.
realista
realista
29-10-2010, 22:36:36
[ cytuj ]
Znalazł się obrońca Złotka, jego rycerz. Który go ponoć widywał jak był za granicą? Ciekawe rzeczy pan pleciesz tylko nijak majace się do rzeczywistosci. Myślę, że ci ludzie co piszą o Złotku wcale mu nie zazdroszczą bo właściwie czego maja mu zazdroscić?, że wiecznie jest drugi, wiecznie za czyimiś plecami. I,że teraz również zobaczy plecy Śliwinskiego, bo o ile wczesniej miał szansę to teraz brak jego dokonań jest ewidentny i na samej pamieci sprzed lat daleko nie zajedzie.
Rush
Rush
29-10-2010, 22:44:15
[ cytuj ]
Brawo Mario! Wszystkie Galle Anonimy są mądre i wszystko wiedzą. Co do zasług obecnego burmistrza, to niektóre miały swój początek własnie za Złotka. Ale widzący inaczej i tak tego nie dostrzeże.Tylko jak zestawić zasługi jednego i drugiego, kiedy P. Śliwiński miał na realizację swojej "długiej, imponującej listy" 16 lat, a P. Złotek 4.
steel_hammer
29-10-2010, 23:02:09
[ cytuj ]
Panie Wiesławie

A ma pan jakiś plan wykorzystania,funduszy Czarnorzecko-Strzyżowskiej lokalnej grupy działania na modernizację domów ludowych czy budowy boisk ze sztuczną nawierzchnią dla obszarów wiejskich gminy Strzyżów.Myślał może pan aby basen,skocznie i basen objąć np. jednym projektem obejmującym modernizację i przebudowę obiektów sportowych centrum sportu i turystyki i rekrecji myśle że 8-10 mln zł i wszystkie obiekty bendą zrobione.Ma pan w planie budowę jakiś obiektów sportowych na terenie strzyżowa,orlika mieli koło stadionu budsować i to rząd miał go ufundować.Ostatnia sprawa proszę pomyślec o jakiś spotkaniach z wyborcami może w niedziele przyszła u pana na wsi w domu ludowym np co pan myśli aby w swojej wsi przedstawić swój program.

pzdr
Ponury_
30-10-2010, 01:08:43
[ cytuj ]
Zastoju w postaci osoby szanownego pana Śliwińskiego i dalszych bezsensownych działań w interesie jedynie swoim i swoich popleczników.
Ta ekipa pokazała, że oznacza jedynie stagnację, Za kolejne cztery lata, mogę się założyć, Strzyżów będzie wyglądał dokładnie tak samo jak dziś, nadal nie będzie pomysłu na rozwój gospodarki i przedsiębiorczości poza wywożeniem masy drzew z lasów. Tylko, ze do tego nie trzeba jakiekolwiek filozofii. A po czterech latach kupony odetną jedynie znajomi.

Henryk_Tudor
30-10-2010, 09:18:16
[ cytuj ]
Dla niezorientowanych - na tym forum w wielu wątkach krytykowano obecnego burmistrza a swoisty rzekomy 'atak' na Pana Złotka wynika z bardzo prostej przyczyny: jako jedyny z kandydatów odważył się wypowiedzieć i zabiega o głosy wyborców za co ma dużego plusa. Gwoli jasności - w ostatnich wyborach głosowałem właśnie na niego i nigdy się z tym nie kryłem. Mam dość obecnego marazmu i oczekuję od nowego burmistrza zmian, dlatego pytam: jakich można się spodziewać?
Pan Złotek i inni kandydaci to osoby publiczne i dobrze że występują z imienia i nazwiska. Osobiście bardzo sobie cenię anonimowość jaką daje mi internet ale i jak łatwo zauważyć nikogo nie obrażam i nie opluwam - ważna jest merytoryczna dyskusja i o tą także apeluję do uczestników.
Henryk_Tudor
30-10-2010, 09:20:17
[ cytuj ]
A tak na marginesie: Mario i Rush to Wasze prawdziwe imiona i nazwiska? Nie bądźcie hipokrytami.
Ponury_
30-10-2010, 10:27:11
[ cytuj ]
Chciałoby się powiedzieć słowami ludowej mądrości, że mamy wybór jak zwykle, "pomiędzy Dżumą a Cholerą", z tym, że "Dżuma" panowała już wystarczająco długo, może więc warto sprawdzić czy mniej uciążliwa jest "Cholera"?
steel_hammer
30-10-2010, 10:36:25
[ cytuj ]
Panie Wiesławie

Przedstawię tu panu koncepcję wykorzystania tunelu kolejowego w Strzyżowie.Proszę powiedzieć
co pan sądzi.Po pierwsze nasz tunel jest słabo
promowany a mógłby stać się kiedyś miejscem gdzie
nawet możnabyłoby kręcić filmy.Pierwsza rzecz
polegałaby na tym,żeby podprowadzić z powrotem do tunelu tory kolejowe nawet żeby poszły za tunel,w żarnowej nasyp po nich jest.Kolejna kwestia proponuje aby wybudowano obok tunel dwie wieżyczki tzw.ambony strzeleckie z obu stron.
Kolejna kwestia można by było się zastanowić nad dobubudowaniem drugiej bocznicy kolejowej na kilka metrów na której mógłby stać pociąg sztabowy wieżdżający do tunelu a obok tej bocznicy myślę,że można byłoby postawić nawet i atrapę wieży ciśnień.Myśle że koszt takiej inwestycji mógłby wynieść ok 10 mln złotych,ale wydaje mi się że dzięki np takiej koncepcji można by było wykorzystać tunel schronowy.
Choć samorząd gminy mógłby sam nie dać rady ponieść takich kosztów więc pomyślałem aby tunel kolejowy oddać pod pieczę starostwu powiatowemu. Możnaby nawet utworzyć instytucję zwaną ''zarzadem zabytków ziemi strzyżowskiej''
która to instytucja wzięłaby na siebie np.
tunel strzyżowski,pałac mycielskich,ruiny zamku czudeckiego i zajmowała by się odnawianiem,
restauracją,koncepcją wykorzystywania i organizacją różnych imprez z pomocą samorządów
gminnych i samorządu wojewódzkiego.Co pan myśli o takiej koncepcji panie Wiesławie.
Ostatnie tematy na Forum
Menu
 

 
Informacje
Sonda
Czy podwyżki za opłaty za wywóz śmieci w Gminie Strzyżów są zasadne?
Tak koszty są duże ale sporo też kosztuje ich przetworzenie
Tak wszystko teraz drożeje
Tak ale nie w takiej wysokości - inne gminy mają niższe stawki
Nie jest zasadna!
Pogoda
Wasze opinie o NAS
Swietna sprawa potrzebujecie wiecej informacji, czemu wszystkiego jest tak niewiele, namawiam do rozwiajania tematu

Więcej
Wyszukiwane tagi
Kursy walut
 
Ciekawy przepis
WHITE RUSSIAN - Kremowy drink podawany w ciągu całego dnia
30 ml wódki 20 ml likieru kawowego 10 ml śmietanki Wódkę i likier oraz kostki lodu umieścić w szklanicy barmańskiej i zamieszać. Przela...
Więcej
Ostatnio dodany film
Skecz studnówkowy
Ostatni blog
Dnia 24-09-2020 o godzinie 08:22 użytkownik WojtunJacek dodał wpis na swoim blogu: Sukces zespołu "Stryki i Stryjenki'
Ostatnie komentarze
Boks reklamowy

Szybka Reklama w strzyzowiak.pl
Natychmiastowe dodanie reklamy!
Niskie ceny, duża odlądalność, spora klikalność!
Widząc tą reklame wiesz jak będzie wyglądać twoja reklama!

Kalendarz wydarzeń
kwiecień, 2021

Organizujesz imreze, wystawę lub promocję? Dodaj wpis i wypromuj wydarzenie!

Wizytówki
· wizytówka polecenie ·
Reklama
Ciekawe linki
facebook strzyzowiak.pl

Gorąca linia - poinformuj Nas o zdarzeniu Napisz do nas... Wyślij

 

 


 O strzyzowiak.pl  Reklama w Strzyzowiak.pl  Prawa autorskie  Patronat medialny  Współpraca z mediami  Pomoc (FAQ)  Redakcja i kontakt     

Copyright ©2009-2014 strzyzowiak.pl,
Korzystanie z Portalu oznacza akceptacją Regulaminu portalu oraz Polityką prywatności RODO

 

Strona strzyzowiak.pl używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Zamknij