Dodaj ogłoszenie   Twoje konto   Napisz wiadomość   Kontakt     Zaloguj
Blogi Forum dyskusyjne Gry i rozrywka Filmy Galeria zdjęć Wzory dokumentów Przepisy kulinarne Randki ze Strzyżowa i podkarpacia Kamerki online Kalendarz Imprez firmy Strzyżów ogłoszenia Strzyżów Strona główna portalu strzyzowiak.pl
Forum dyskusyjne

Zapraszamy wszystkich do korzystania z forum dyskusyjnego. Staramy się aby każdy użytkownik znalazł coś siebie jaki i również będzie miał okazję dowiedzieć się czegoś nowego. Przypominamy o konieczności stosowania się do regulaminu portalu !!!

 

Forum dyskusyjne > Rozmówki o Twoim Miejscu Zamieszkania > Gmina Strzyżów
Nowy temat · Odpowiedz
kandydaci już ante portas!
Ponury_
11-12-2010, 20:48:07
[ cytuj ]
...że masz się dobrze i trzymasz formę.
Tak wszyscy zamilkli, że już się martwiłem, że pewne osoby zechcą teraz rozliczać rebelię :)
Pieszy
11-12-2010, 21:35:45
[ cytuj ]
Jak widać niektórzy mają problem z tekstem czytanym.

Henryk_Tudor
12-12-2010, 08:14:58
[ cytuj ]
Też się cieszę... Po wyborach na forum zrobiło się ponuro i nie mam tutaj na myśli ofensywy Twoich postów ;) ale czemu się dziwić skoro wyniki wyborów optymistycznie nie napawają?
Ponury_
12-12-2010, 09:48:23
[ cytuj ]
Nareszcie nasze miasto uwolniło się od plakatów pana ze smutnymi maślanymi oczkami błagającego z każdego słupa "Ja, ja, ja, wybierzcie mnie"
Wróciła otylia a ze słupów znika droga krzyżowa z burmistrzem w roli głównej.
Nareszcie zaoszczędzimy na awiomarinie i na 2KC bo od tych plakatów wyborczych się na wymioty zbierało.

A co do nas, życie trwa dalej, znów mijając nowych starych bogów będziemy się na korytarzach kłaniać w pas a po kątach cicho podśmiewać i czekać aż sie noga powinie i być może jakaś afera wyjdzie.

Nikt nas nie namierzy, pamiętajcie pracodawca nie ma prawa szpiegować, ustalać IP ani czytać naszych maili bez pozwolenia
inaczej sąd pracy i ogólnopolska zadyma.


tak więc do dzieła
Na pocieszenie dodam, że gdyby konkurencyjna ekipa grała w podobny sposób jak wybrany to byśmy dzisiaj mieli innego burmistrza.


A wy tytus krowa max i inni gdzie jesteście? wy też na tym tracicie, jesteście jednak w gorszej sytuacji od nas gdyż nie jesteście tego świadomi
Henryk_Tudor
12-12-2010, 11:32:08
[ cytuj ]
Z drugiej jednak strony nie załamuję się bo zgodnie z zapowiedziami pana burmistrza teraz będzie boom.
Środki unijne popłyną szerokim strumieniem dzięki znakomitej współpracy z radą gminy jak i poparcia radnego z sejmiku, byłego (z resztą kiedyś jego zastępcy).
Strumień ten swym pędem porwie smutek z twarzy niedowiarków, kiedy to zrobi wpuści go do nowej kanalizacji i ślad po nim zginie.
Kiedy już nie będzie smutku w mieście, nasze uśmiechnięte twarze, rozświetlone hybrydowymi latarniami pomkną wspaniałą obwodnicą wprost do nowych miejsc pracy...
Uhmm, zaczynam fantazjować bo i doczekać się już nie mogę...
sphincter
12-12-2010, 14:21:00
[ cytuj ]
Przepraszam, biję się w serce, pomyliłem się. W trakcie czytania postu, szybciutko kliknąłem na podany na forum link; poparłem się występującymi pod linkiem komentarzami (min. o braku Wiśniowej w rankingu) i napisałem swój debilny post, co lekcją jest na przyszłość, by za szybko czegoś nie komentować bez uważnego sprawdzenia wiadomości. Żałuję, że napisałem ten post, bo na idiotę bardzo nie lubię wychodzić, a tym razem nim się okazałem. Przepraszam.
Jak pisałem w swoim poprzednim poście, pan Ś. idealnym merem nie jest, co tu nie mówić/pisać jest merem złym. Niestety, co jest jakąś ironią, był najlepszym kandydatem ostatnich wyborów (pani S. za dobrze nie \"znam,\" więc powiedzmy, że ta wypowiedź tyczy się drugiej tury). Kontrkandydat, jak wynika z postów (po raz drugi powtarzam- jeśli to nieprawda to przepraszam, przy okazji prosząc o potwierdzenie, czy rzeczywiście mam rację) w trakcie trwania kadencji, gdy był radnym, bezczelnie wyjechał za granicę- mając gdzieś wolę swoich wybrańców, którzy wybrali go na służbę gminie i de facto tej gminie wtedy nie służył.
Strzyżowowi brakuje tylko jednej rzeczy- rynku pracy. Poza tym, jak dla mnie, jest idealnym miejscem do życia. Osoba młoda i niemłoda ma tu więcej możliwości spędzenia wolnego czasu niż w jakimś Rzeszowie, Krakowie, czy Warszawie (bo co, może poza teatrem, czy operą, te miasta dają, poza korkami i wyższymi cenami). Dlatego tak ważne jest aby w Strzyżowie, mówiąc prosto, można było znaleźć dobrą pracę.Myślę, że to kwestia czasu, niezależnie od tego kto będzie rządził (mamy wszak wolny rynek). Jednocześnie warto tu podkreślić drugą sprawę, kwestie płac. Moim zdaniem, skandalicznie niskie pensje w naszym regionie (wychodzę tu już poza granicę powiatu) to zasługa władz województwa i co by tu nie mówić dopiero fatalnych władz miasta Rzeszowa, które promują się (nas) jako rejon taniej siły roboczej, w taki sposób przyciągając tu inwestorów. Smutne.
Jeszcze raz przepraszam za swój durny post o rankingu-nie doczytałem pewnych spraw i próbowałem się wymądrzać:-).
Ponury_
12-12-2010, 14:41:03
[ cytuj ]
mówiąc o sejmiku myślisz o Bezpartyjnym Waldusiu?
Ludzie się mu we wsi burzą, że nic nie zrobił jako zastępca, teraz podobno chcą dociągnąć z burmistrzem kilka kilometrów asfaltu przez jakieś ugory do znajomych a mieszkańcy znów zostaną z niczym.
A o czym to świadczy?
Pan Ś jest przebiegły, dobiera ludzi tak aby mógł nimi sterować.
Wystarczy popatrzeć na plany ze strony burmistrza, rodzinna wieś zastępcy jest niemal kompletnie pozbawiona inwestycji, o czym to świadczy?
To nie Strzyżów ale szanowny pan burmistrz będzie miał człowieka w sejmiku
sphincter
12-12-2010, 15:12:11
[ cytuj ]
Bardzo ponuro myślisz:-). Trochę optymizmu, ludziska. Mamy kogoś w sejmiku w końcu, gość był, moim zdaniem, zastępcą mera średnim (co na warunki strzyżowskie słabym osiągnięciem nie jest;)), lepszym niż sam władca i lepszym niż pewien zastępca, gdy królem był pan "nie ma co ze mną zrobić, więc mianują mnie dyrektorem biblioteki":-). Jak PSL uważam w dużym stopniu za partię absolutnych przekrętasów- "byle do koryta," zarówno na szczeblu ogólnokrajowym, jak i lokalnym, tego pana z całej tej kupy szanuję najbardziej, nawet jeśli jego zachowanie jest troszkę 'pod publiczkę'. Wiadomo- najważniejsze są czyny- dajmy mu trochę czasu i pilnie przyglądajmy się pracy tego pana, krytykujmy i chwalmy, ale merytorycznie. A za 4 lata z wszystkich wad i zalet zostanie rozliczony.
krowa
12-12-2010, 16:57:16
[ cytuj ]
Witam kolego ponuraku i tudorze widzę, że stęskniliście się za mną więc się odzywam. Zapraszam was do lektury ostatniego numeru "Wagi i miecza" jest tam wywiad z panem M. Kawą, w którym zdradza kulisy wyboru na starostę w naszym powiecie. tyle czasu poświęcacie Śliwińskiemu więc zobaczcie jaki jest dobry Stodolak i Godek, którzy najpierw skladali przysięgi innym a potem za stołki się dogadali. A jescze jedno piszecie tyle o bezrobociu w naszym powiecie a wiecie, że pan dyr. urzędu pracy niejaki Furtek wyprawił z kasy która mogłaby pomóc bezrobotnym dla wszystkich radnych i funkcyjnych z powiatu imprezę, dlaczego o tym nie doniesiecie do RIO? .Na koniec najlepszy numer szefem Rady Powiatu został pan Jurzysta, którego firma najwięcej dostaje kasy z urzędu pracy na staże, jak tacy ludzie w ogóle mogą coś brać powiatu? Gdzie jest moralność tych panów. zajmujecie się tylko panem Ś, pora przyglądnąć się tez innym. Ale jak widzę w d... macie nasz powiat, i jeśli tego nie zrobicie to wszystkim tu udowodnicie, że tylko wyróżnia was osobista nienawiść.
Henryk_Tudor
12-12-2010, 18:50:38
[ cytuj ]
To zwykła bzdura krowo.
Nie brakuje na tym forum słów krytyki pod adresem Godka - poszukaj sobie, to się przekonasz. Nie ma znaczenia czy nieudacznik ma na nazwisko tak czy siak czy jest burmistrzem czy starostą. Dyr Furtek o ile pamiętam ma znacznie więcej na głowie przewin o czym swego czasu pisały media.
Bolączką naszej gminy jak i powiatu jest zdeprawowanie zbyt długim piastowaniem stołków i to zarówno na poziomie gminy jak i powiatu. Obowiązkiem każdego z nas jest patrzenie na ręce ludziom, którzy za nasze pieniądze decydują niejako o naszym otoczeniu i przyszłości.
Odnośnie Godka to już kolega założył temat dotyczący podwyżki dla niego. Myślę że temat stanie się polem do dyskusji i refleksji...
Ostatnie tematy na Forum
Menu
 

 
Informacje
Sonda
Czy podwyżki za opłaty za wywóz śmieci w Gminie Strzyżów są zasadne?
Tak koszty są duże ale sporo też kosztuje ich przetworzenie
Tak wszystko teraz drożeje
Tak ale nie w takiej wysokości - inne gminy mają niższe stawki
Nie jest zasadna!
Pogoda
Wasze opinie o NAS
Za mało aktualności generalnie spoko lecz słabo jak na razie to przędzie. Zresztą jak wszystko w strzyżowie.

Więcej
Wyszukiwane tagi
Kursy walut
 
Ciekawy przepis
Sos pomarańczowy
2 - 3 pomarańcze, łyżeczka masła, łyżka mąki, sól, pieprz. Masło roztopić w rondelku, wsypać mąkę, zrumienić na małym ogniu, wlać sok z pomara...
Więcej
Ostatnio dodany film
Skecz studnówkowy
Ostatni blog
Dnia 24-09-2020 o godzinie 08:22 użytkownik WojtunJacek dodał wpis na swoim blogu: Sukces zespołu "Stryki i Stryjenki'
Ostatnie komentarze
Boks reklamowy

Szybka Reklama w strzyzowiak.pl
Natychmiastowe dodanie reklamy!
Niskie ceny, duża odlądalność, spora klikalność!
Widząc tą reklame wiesz jak będzie wyglądać twoja reklama!

Kalendarz wydarzeń
kwiecień, 2021

Organizujesz imreze, wystawę lub promocję? Dodaj wpis i wypromuj wydarzenie!

Wizytówki
· wizytówka polecenie ·
Reklama
Ciekawe linki
facebook strzyzowiak.pl

Gorąca linia - poinformuj Nas o zdarzeniu Napisz do nas... Wyślij

 

 


 O strzyzowiak.pl  Reklama w Strzyzowiak.pl  Prawa autorskie  Patronat medialny  Współpraca z mediami  Pomoc (FAQ)  Redakcja i kontakt     

Copyright ©2009-2014 strzyzowiak.pl,
Korzystanie z Portalu oznacza akceptacją Regulaminu portalu oraz Polityką prywatności RODO

 

Strona strzyzowiak.pl używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Zamknij