Dodaj ogłoszenie   Twoje konto   Napisz wiadomość   Kontakt     Zaloguj
Blogi Forum dyskusyjne Gry i rozrywka Filmy Galeria zdjęć Wzory dokumentów Przepisy kulinarne Randki ze Strzyżowa i podkarpacia Kamerki online Kalendarz Imprez firmy Strzyżów ogłoszenia Strzyżów Strona główna portalu strzyzowiak.pl
Forum dyskusyjne

Zapraszamy wszystkich do korzystania z forum dyskusyjnego. Staramy się aby każdy użytkownik znalazł coś siebie jaki i również będzie miał okazję dowiedzieć się czegoś nowego. Przypominamy o konieczności stosowania się do regulaminu portalu !!!

 

Forum dyskusyjne > Rozmówki o Twoim Miejscu Zamieszkania > Gmina Strzyżów
Nowy temat · Odpowiedz
kandydaci już ante portas!
mm
mm
27-10-2010, 20:54:13
[ cytuj ]
Faktycznie jest lista kandydatów na burmistrza i co się okazuje, Pan Złotek kłamie.Wyrażnie pisze kołoło kandydata przynależnoś polityczna członek PIS. Po co było mydlić oczy ludziom i rejsestrować FORUM OBYWATELSKIE ale czego się nie robi żeby wygrać.Po co się wypierać . Ktoś na Forum nowin napisał Godek = Złotek szczera prawda
strzyzowiak
strzyzowiak
27-10-2010, 21:00:20
[ cytuj ]
No to po wygranych wyborach przez Złotka prawdopodobnie zastepcą będzie Stodolak, a moize sojuszniczka z PRO Bono
Wiesław Zlotek
Wiesław Zlotek
27-10-2010, 21:37:32
[ cytuj ]
Tak, jestem członkiem PiS-u / nie politykiem PiS-u/ ale jak już wcześniej pisałem, moje poglądy polityczne nie mają wpływu na poglądy innych członków Forum Obywatelskiego. Nie startuje z listy PiS. Jest taki wymóg we wniosku zgłoszeniowym więc go wypełniam. Ten fakt ani nie pomaga ani nie przeszkadza. Tam gdzie są ludzie i ich problemy polityka jest niepotrzebna, potrzebne są dobre pomysły i ich szybka realizacja. No, ale każdy sądzi według siebie. Dziekuję szczególnie za słowa krytyki.
Paweł Sarna
Paweł Sarna
27-10-2010, 23:05:28
[ cytuj ]
Powinniśmy zagłosowac na młodych. Może coś zmienią. POkolenie ok. 30-ki to już inne myślenie niż u kandydaów wiekowych. Poza tym przecież młodzi sporo podróżują to pewnie i widzą jak u nas a jak gdzie indziej.
swój
swój
27-10-2010, 23:07:39
[ cytuj ]
Ciekawe kto kandyduje do rady powiatu. wogóle brak plakatów na rynku obok kiosków.
Ponury_
27-10-2010, 23:23:02
[ cytuj ]
Czy jest dostępny gdzieś wykaz magicznych mocy poszczególnych kandydatów?
Interesuje mnie to czego nie spierniczy dany kandydat. To się chyba dumnie nazywa "program".
Bo czy w ogóle czymś się wykaże to inna historia, są jacy są więc nie wymagajmy za dużo.
Tak więc, czy oni mają jakiś program, czy tylko są?
Wiesław Złotek
Wiesław Złotek
28-10-2010, 09:13:45
[ cytuj ]
Tak, zdecydowanie tak . Dla ludzi młodych, dla młodego pokolenia strzyżowiaków. Nasze Forum Obywatelskie jest ugrupowaniem ludzi młodych, posiadających już pewne doświadczenie w pracy w kraju i zagranicą, ludzi aktywnych społecznie w swoim środowisku. Średnia wieku kandydatów może nie oszałamiająca ale w przedziale 41-43 lata. Najniższa średnia w porównaniu z innymi Komitetami.
Zapraszając do współpracy młodych bardzo często spotykaliśmy się z odmową. A argumentem było to że \"jestem za młoda lub za młody, poczekam jeszcze kilka lat, zobaczę\". To był ich wybór. Nikogo nie można zmuszać, zobowiązywać, nakłaniać.
Doświadczenie ludzi starszych chcemy w naturalny sposób przekazywać młodym.Oni, aktywni, odważni,bez kompleksów, powinni reprezentować swoje pokolenie. Tylko sami tego młodzi ludzie musicie chcieć !!!.Zgadzam się - wyjeżdżają, pracują i wracają, podejmują studia, rozpoczynaja aktywniejsze życie i liczą że znajdą swoje miejsce w Strzyżowie. Swoim doświadczeniem takim właśnie chcemy pomagać. Ich plany nie mogą być niweczone przez starych \"biernych ale wiernych\" przedstawicieli w radzie. W naszym programie są propozycje dla ludzi młodych, dla tych którzy chcą prowadzić własną działalność, dla tych którzy będą chcieli reprezentować swoje środowisko. Program wkrótce do waszej dyspozycji.
strzyżowiak
strzyżowiak
28-10-2010, 11:02:14
[ cytuj ]
Panie Wieśku . Przed wyborami papier wszystko przyjmie.Pan również był burmistrzem 4 lata i po burmistrzowaniu 8 lat radnym. Zasiadał Pan w radzie ale nie widzę żadnych inicjatyw z Pana strony. Zabierał Pan zabawki i wyjeżdzał na saksy.
Teraz kiedy za kilka dni wybory to obiecankom nie będzie końca.
Co się nie robi dla uzyskania poparcia.
konio
konio
28-10-2010, 12:01:45
[ cytuj ]
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101027/STRZYZOW/734738219
Ponury_
28-10-2010, 14:10:59
[ cytuj ]
To tylko nic nie mówiące nazwiska, równie dobrze można dopisać do tej listy Kubusia Puchatka, Misia Koralgola a nawet Misia GoGo i nikt by się nawet nie połapał, że coś tu nie gra.
A gdzie program wyborczy? Mnie nie interesuje jakie kandydat ma nazwisko, gdzie mieszka, z kim sypia, do czego się modli i co uprawia w przydomowym ogródku.
Mnie interesuje program. Co kadydat ma zamiar zdziałać siedząc na publicznym garnuszku i przejadając nasze podatki?
Czy wzorem obecnego pana będzie nadal inwestował w jakieś odludne dziwne miejsca nic nie robiąc dla ludzi, czy może w końcu zrobi coś mądrego na czym skorzystają wszyscy mieszkańcy?
Ostatnie tematy na Forum
Menu
 

 
Informacje
Sonda
Czy podwyżki za opłaty za wywóz śmieci w Gminie Strzyżów są zasadne?
Tak koszty są duże ale sporo też kosztuje ich przetworzenie
Tak wszystko teraz drożeje
Tak ale nie w takiej wysokości - inne gminy mają niższe stawki
Nie jest zasadna!
Pogoda
Wasze opinie o NAS
Nie no kolego zamknąć to może nie. Sam prowadzę tego typu portal i wiem z czym to się wiąże. Moim zdaniem strona o sporych możli...

Więcej
Wyszukiwane tagi
Kursy walut
 
Ciekawy przepis
Deser ze śliwkami
500 g. suszonych śliwek, 2 łyżki masła,75 g. ryżu,laska wanilii, 1/2 l. mleka, 3 białka,150 g. cukru, wiśniówka. Ryż opłukać, gotować przez 3&...
Więcej
Ostatnio dodany film
Skecz studnówkowy
Ostatni blog
Dnia 24-09-2020 o godzinie 08:22 użytkownik WojtunJacek dodał wpis na swoim blogu: Sukces zespołu "Stryki i Stryjenki'
Ostatnie komentarze
Boks reklamowy

Szybka Reklama w strzyzowiak.pl
Natychmiastowe dodanie reklamy!
Niskie ceny, duża odlądalność, spora klikalność!
Widząc tą reklame wiesz jak będzie wyglądać twoja reklama!

Kalendarz wydarzeń
kwiecień, 2021

Organizujesz imreze, wystawę lub promocję? Dodaj wpis i wypromuj wydarzenie!

Wizytówki
· wizytówka polecenie ·
Reklama
Ciekawe linki
facebook strzyzowiak.pl

Gorąca linia - poinformuj Nas o zdarzeniu Napisz do nas... Wyślij

 

 


 O strzyzowiak.pl  Reklama w Strzyzowiak.pl  Prawa autorskie  Patronat medialny  Współpraca z mediami  Pomoc (FAQ)  Redakcja i kontakt     

Copyright ©2009-2014 strzyzowiak.pl,
Korzystanie z Portalu oznacza akceptacją Regulaminu portalu oraz Polityką prywatności RODO

 

Strona strzyzowiak.pl używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Zamknij