Dodaj ogłoszenie   Twoje konto   Napisz wiadomość   Kontakt     Zaloguj
Blogi Forum dyskusyjne Gry i rozrywka Filmy Galeria zdjęć Wzory dokumentów Przepisy kulinarne Randki ze Strzyżowa i podkarpacia Kamerki online Kalendarz Imprez firmy Strzyżów ogłoszenia Strzyżów Strona główna portalu strzyzowiak.pl
Wczoraj zakończyło się kilkudniowe szkolenie jednostek kontrterrorystycznych, w którym uczestniczyli policyjni kontrterroryści z kilku regionów Polski. Organizatorem ćwiczeń, które odbyły się w centrum szkoleniowym ESA w Włościejewkach, był Samodzielny Pododdział Kontrterrorystyczny Policji we Wrocławiu. Kontrterroryści, czyli policjanci wyspecjalizowani w zwalczaniu najpoważniejszych zagrożeń, szkolili się w zakresie udzielania przedszpitalnej pomocy medycznej podczas działań bojowych z wykorzystaniem medycyny taktycznej i ratunkowej na podstawach TCCC (Tactical Combat Casualty Care)

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 02-07-2022)
Do świętochłowickiej komendy przyszła wzruszona kobieta z listem, w którym podziękowała policjantom za uratowanie życia. W kamienicy, w której mieszka ze swoją rodziną doszło do pożaru. Policjanci, którzy okryli pożar, nie czekając na przyjazd straży pożarnej, przystąpili do działania.

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 02-07-2022)
Orkiestra Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach wykonała utwór "Obejmnij" zespołu Okean Elzy. Piosenka ta stała się niejako hymnem wojny dla obywateli Ukrainy. Solidaryzując się w tym trudnym czasie z naszymi sąsiadami, policyjni muzycy wykonali jego własną aranżację. Zapraszamy do obejrzenia teledysku, który powstawał w różnych miejscach, pokazując wielkie serca wszystkich tych, którzy zaangażowali się w pomoc Ukrainie.

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 02-07-2022)
Podkarpaccy policjanci, od wielu lat współdziałając z innymi służbami, ćwiczą na wypadek zaistnienia sytuacji kryzysowych na zaporze wodnej w Solinie oraz na Jeziorze Solińskim.

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 02-07-2022)
30 lat powołania Państwowej Straży Pożarnej uhonorowano nadaniem nowego sztandaru dla KG PSP oraz odsłonięciem Ściany Pamięci poległych strażaków. Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk reprezentował pracowników i funkcjonariuszy polskiej Policji w uroczystych obchodach.

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 01-07-2022)
1 lipca na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie odbyły się Centralne Obchody Święta Służby Więziennej we wspomnienie św. Pawła Apostoła, patrona formacji z udziałem przedstawicieli rządu, parlamentarzystów i szefów służb. Polską Policję reprezentował Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Paweł Dobrodziej.

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 01-07-2022)
Zakończył się organizowany przez Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa 3. Rajd Motocyklowy Weteranów, którego celem nadrzędnym było oddanie czci poległym na misjach żołnierzom i funkcjonariuszom. W rajdzie wzięli również udział przedstawiciele Policji. Odwiedziliśmy i upamiętniliśmy miejsca spoczynku policjantów poległych w służbie poza granicami Ojczyzny.

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 01-07-2022)
Komenda wojewódzka Policji w Opolu otworzyła swoje drzwi na wszystkich chętnych mieszkańców naszego regionu. Odwiedzający mogli zobaczyć między innymi policyjne laboratorium, strzelnicę oraz wystawę fotograficzną. Na pasjonatów historii czekała Izba Pamięci poświęcona funkcjonariuszom Policji Państwowej II RP. Osoby interesujące się służbą w Policji mogły również porozmawiać z funkcjonariuszami w punkcie doboru. W tracie tego dnia, komendę odwiedziło ponad 300 osób.

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 01-07-2022)
30 czerwca 2002 r. r. w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy „Moto-Park Ułęż” w m. Ułęż odbył się Memoriał śp. ppor. Artura Francuza, zorganizowany przez Służbę Ochrony Państwa. Przedsięwzięcie miało na celu m.in. propagowanie zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego wśród funkcjonariuszy i żołnierzy służb mundurowych oraz wymianę doświadczeń pomiędzy służbami.

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 01-07-2022)
W związku z utworzeniem Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości ogłaszamy konkurs na projekt graficzny ,,logo” nowo powstałej jednostki Policji.

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 01-07-2022)
Menu
 

 
Kategorie aktualności
Informacje
Sonda
Czy parking na rynku w Strzyżowie powinien być płatny?
Nie, to jest bezcelowe.
Tak, ale opłaty są za wysokie
Tak, w końcu jest wolne miejsce!
Pogoda
Wasze opinie o NAS
Ale nudy trzeba zamknąć stronę. Przecież nasz starosta lubi wszystko i wszystkich zamykać a więc do dzieła !

Więcej
Wyszukiwane tagi
Kursy walut
 
Ciekawy przepis
BEZY
Składniki masy :8 białek,40 dag cukru kryształu.Składniki kremu :8 żółtek,10 dag cukru,10 dag masła,1 paczka cukru waniliowego.Ubić białka na s...
Więcej
Ostatnio dodany film
Skecz studnówkowy
Ostatni blog
Dnia 24-09-2020 o godzinie 08:22 użytkownik WojtunJacek dodał wpis na swoim blogu: Sukces zespołu "Stryki i Stryjenki'
Ostatnie komentarze
Boks reklamowy

Szybka Reklama w strzyzowiak.pl
Natychmiastowe dodanie reklamy!
Niskie ceny, duża odlądalność, spora klikalność!
Widząc tą reklame wiesz jak będzie wyglądać twoja reklama!

Kalendarz wydarzeń
lipiec, 2022
pnwtśrczptsbnd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Organizujesz imreze, wystawę lub promocję? Dodaj wpis i wypromuj wydarzenie!

Wizytówki
· wizytówka polecenie · mihas ·
Reklama
Ciekawe linki
facebook strzyzowiak.pl

Gorąca linia - poinformuj Nas o zdarzeniu Napisz do nas... Wyślij

 

 


 O strzyzowiak.pl  Reklama w Strzyzowiak.pl  Prawa autorskie  Patronat medialny  Współpraca z mediami  Pomoc (FAQ)  Redakcja i kontakt     

Copyright ©2009-2014 strzyzowiak.pl,
Korzystanie z Portalu oznacza akceptacją Regulaminu portalu oraz Polityką prywatności RODO

 

Strona strzyzowiak.pl używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Zamknij