Dodaj ogłoszenie   Twoje konto   Napisz wiadomość   Kontakt     Zaloguj
Blogi Forum dyskusyjne Gry i rozrywka Filmy Galeria zdjęć Wzory dokumentów Przepisy kulinarne Randki ze Strzyżowa i podkarpacia Kamerki online Kalendarz Imprez firmy Strzyżów ogłoszenia Strzyżów Strona główna portalu strzyzowiak.pl
100 171 – dokładnie tylu funkcjonariuszy służb mundurowych przyjęło już pierwszą dawkę szczepionki. Zaszczepionych zostało prawie 43,6 tys. policjantów, niemal 28,2 tys. strażaków-ochotników, prawie 10,8 tys. funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej oraz ponad 5,1 tys. strażników granicznych. Funkcjonariusze szczepieni są preparatem AstraZeneca.

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 18-04-2021)
Policjanci z Puław, Kurowa i Kazimierza Dolnego zaangażowali się w akcję honorowego krwiodawstwa, która odbyła się w Zakładach Azotowych Puławy S.A. Wśród 115 osób, które zarejestrowały się, aby oddać krew byli nie tylko nasi policjanci i pracownicy, ale także ich pełnoletnie dzieci. Zebrano ponad 44 litry krwi !

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 17-04-2021)
Kolejnych pięć osób zostało zatrzymanych w ciągu kilku ostatnich dni za posiadanie środków odurzających lub psychotropowych. To wynik działań przeprowadzonych przez policjantów z Wałbrzycha, Jeleniej Góry i Lenicy. Dodatkowo jeden z podejrzanych odpowie za kradzież sklepową, kolejny za zniszczenie mienia, a jeszcze inny za naruszenie nietykalności cielesnej i znieważenie policjanta. Sprawdzany jest również wątek rozprowadzania narkotyków. Funkcjonariusze narkotykom mówią stanowcze NIE!

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 17-04-2021)
Zakończył się trwający trzy dni egzamin sprawdzający kwalifikacje koni, którymi dysponuje podkarpacka Policja. Wszystkie potwierdziły swoje umiejętności i mogą być dopuszczone do wykonywania zadań przewidzianych dla policyjnych wierzchowców.

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 17-04-2021)
Trudna sytuacja związana z pandemią koronawirusa, wymaga od nas przede wszystkim odpowiedzialności i stosowania się do obowiązujących przepisów. Policyjne kontrole wskazują jednak, że nie wszyscy stosują się do sanitarnych obostrzeń i w sposób krzywdzący oceniają pracę funkcjonariuszy.

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 17-04-2021)
Nasz Kolega młodszy aspirant Marek Staśkiewicz zginął na służbie 22 lata temu. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci!

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 17-04-2021)
Uwaga na SMS-owych oszustów! W ostatnich dniach przestępcy rozsyłają SMS-y o treści "Twoja paczka została zatrzymana przez służby celne". To próby oszustwa! W żadnych wypadku nie należy klikać na link zawarty w SMS-ie, a następnie instalować aplikacji. W ten sposób przestępcy mogą dostać się do naszych kont bankowych. Jeśli to zrobiłeś, natychmiast z innego telefonu skontaktuj się ze swoim bankiem. Przypominamy o naszym KOMPENDIUM - jak nie dać się oszukać w internecie.

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 16-04-2021)
To już ponad rok, jak wspólnym wysiłkiem ograniczamy rozprzestrzenianie się koronawirusa. Aktualnie sytuacja jest bardzo poważna, o czym świadczą dane dotyczące dziennej liczby zachorowań i zgonów. Dlatego wciąż obowiązują obostrzenia, znane nam z wcześniejszych miesięcy. Nie są one niczym nowym. Policjanci nadal będą stanowczo egzekwować wprowadzone nakazy, zakazy i ograniczenia. Wszystko po to, aby maksymalnie ograniczyć transmisję wirusa.

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 16-04-2021)
Komendant Centrum Szkolenia Policji w Legionowie insp. Anna Rosół w piątek (16 kwietnia br.) uczciła pamięć ofiar Zbrodni Katyńskiej. Szefowa CSP złożyła kwiaty przy obelisku i „Dębach Pamięci” poświęconych trzem funkcjonariuszom PP, które znajdują się na terenie Centrum. Komendantowi towarzyszyli: ks. mjr Marcin Czeropski - proboszcz parafii pw. św. Józefa Oblubieńca NMP w Legionowie, insp. Anna Gołąbek – Zastępca Komendanta CSP ds. Logistycznych, insp. Marcin Szyndler – Zastępca Komendanta CSP ds. Dydaktycznych.

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 16-04-2021)
Policjantom często zdarza się ratować ludzkie życie w trakcie wykonywania obowiązków służbowych, wynika to wprost z charakteru tej profesji, u której podstaw stoi ochrona życia i zdrowia wszystkich osób, a zwłaszcza tych znajdujących się w niebezpieczeństwie. Zdarza się jednak, że funkcjonariusze również poza służbą znajdują się w sytuacji, kiedy od ich szybkiego i profesjonalnego działania zależy czyjeś życie. Takie zdarzenie miało miejsce dzisiaj przed południem we Wrocławiu, gdzie zmierzający na służbę policjant z dolnośląskiej komendy wojewódzkiej był świadkiem wypadku drogowego. Jeden z jego uczestników, na skutek uderzenia nie wykazywał funkcji życiowych. Udało się je przywrócić, dzięki skutecznym i natychmiast podjętym działaniom funkcjonariusza.

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 16-04-2021)
Menu
 

 
Kategorie aktualności
Informacje
Sonda
Czy podwyżki za opłaty za wywóz śmieci w Gminie Strzyżów są zasadne?
Tak koszty są duże ale sporo też kosztuje ich przetworzenie
Tak wszystko teraz drożeje
Tak ale nie w takiej wysokości - inne gminy mają niższe stawki
Nie jest zasadna!
Pogoda
Wasze opinie o NAS
lajtowa stronka :D dużo tu można znaleźć ciekawych informacji i wogule.. Pozdrawiam Administratora :D i Wszystkich Strzyż...

Więcej
Wyszukiwane tagi
Kursy walut
 
Ciekawy przepis
ROLADA BISZKOPTOWA Z MARMOLADĄ
5 żółtek8 dag mąki16 dag cukru20 dag marmolady5 białek (piana)2 dag cukru do posypaniaDno blachy prostokątnej o 3 niskich ścianach wyłożyć papi...
Więcej
Ostatnio dodany film
Skecz studnówkowy
Ostatni blog
Dnia 24-09-2020 o godzinie 08:22 użytkownik WojtunJacek dodał wpis na swoim blogu: Sukces zespołu "Stryki i Stryjenki'
Ostatnie komentarze
Boks reklamowy

Szybka Reklama w strzyzowiak.pl
Natychmiastowe dodanie reklamy!
Niskie ceny, duża odlądalność, spora klikalność!
Widząc tą reklame wiesz jak będzie wyglądać twoja reklama!

Kalendarz wydarzeń
kwiecień, 2021

Organizujesz imreze, wystawę lub promocję? Dodaj wpis i wypromuj wydarzenie!

Wizytówki
· wizytówka polecenie ·
Reklama
Ciekawe linki
facebook strzyzowiak.pl

Gorąca linia - poinformuj Nas o zdarzeniu Napisz do nas... Wyślij

 

 


 O strzyzowiak.pl  Reklama w Strzyzowiak.pl  Prawa autorskie  Patronat medialny  Współpraca z mediami  Pomoc (FAQ)  Redakcja i kontakt     

Copyright ©2009-2014 strzyzowiak.pl,
Korzystanie z Portalu oznacza akceptacją Regulaminu portalu oraz Polityką prywatności RODO

 

Strona strzyzowiak.pl używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Zamknij