Dodaj ogłoszenie   Twoje konto   Napisz wiadomość   Kontakt     Zaloguj
Blogi Forum dyskusyjne Gry i rozrywka Filmy Galeria zdjęć Wzory dokumentów Przepisy kulinarne Randki ze Strzyżowa i podkarpacia Kamerki online Kalendarz Imprez firmy Strzyżów ogłoszenia Strzyżów Strona główna portalu strzyzowiak.pl
25 maja 2018 r., w Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa MON przy ul. Puławskiej 6a, nastąpiło uroczyste przekazanie policyjnych pamiątek w postaci manekina w pełnym policyjnym umundurowaniu wyjściowym z emblematami uczestnika misji. Od tego momentu eksponaty będą stanowiły stały element ekspozycji poświęconej misjom znajdującej się w części muzealnej Centrum.

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 25-05-2018)
Funkcjonariusz operacyjny z komisariatu Policji Wrocław - Stare Miasto, będąc w czasie wolnym od służby zatrzymał nietrzeźwego kierowcę. Po godz. 16.00 policjant jechał drogą z Wrocławia w kierunku Obornik Śląskich i w pewnym momencie zwrócił uwagę na kierującego, który jechał nie stosując się do przepisów ruchu drogowego. Mężczyzna m.in. nie zatrzymał się przed znakiem stop, wyprzedzał na linii ciągłej i zjeżdżał na pobocze drogi. Wszystkie te manewry wykonywał z dużą prędkością. Jego zachowanie mogło wskazywać, że znajduje się pod wpływem alkoholu lub środka działającego podobnie. Policjant wyczekał moment i w miejscu bezpiecznym, skutecznie zatrzymał pijanego kierowcę, udaremniając mu dalszą jazdę. Okazało się, że był w drodze po swoje dziecko.

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 25-05-2018)
Policjanci z katowickiego wydziału antynarkotykowego zlikwidowali kolejną już w tym tygodniu plantację marihuany. Przejęli blisko 100 krzewów konopi oraz ponad 1,2 kilograma gotowego suszu. Zatrzymany 28-latek trafił do policyjnego aresztu. O jego dalszym losie zdecyduje prokurator i sąd. Grozi mu do 10 lat więzienia.

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 25-05-2018)
24 maja 2018 roku w Komendzie Miejskiej Policji w trakcie spotkania z łódzkimi seniorami Komendant Miejski Policji w Łodzi insp. Paweł Karolak wręczył listy gratulacyjne pracownicom banku, które udaremniły próbę oszustwa metodą na tzw. wnuczka. W prelekcji uczestniczył sam pokrzywdzony, który opisał mechanizm działania oszustów.

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 25-05-2018)
Policjanci ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali 2 mężczyzn, którzy za pośrednictwem fikcyjnych ogłoszeń internetowych wyłudzali pieniądze na poczet przyszłych transakcji. Oszuści zamieszczali w sieci atrakcyjne ogłoszenia, a następnie nakłaniali swoje ofiary do wpłacania zaliczki. Przestępcy wielokrotnie wyłudzali w ten sposób kwoty od 100 do 1000 zł. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 8 lat więzienia.

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 25-05-2018)
Zdecydowana reakcja policjantów zapobiegła ustawce między dwoma grupami zwaśnionych kibiców. Policjanci zatrzymali na miejscu 13 mężczyzn. Dodatkowo dwie osoby zostały zatrzymane na terenie sąsiedniego powiatu. Patrząc na ,,wyposażenie” agresorów, gdyby nie szybka interwencja funkcjonariuszy sytuacja mogłaby mieć niebezpieczny finał.

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 25-05-2018)
Dzięki szybkiej reakcji świadków i zaalarmowanych przez nich służb, w tym policjantów z ogniwa wodnego sierż. szt. Michała Huberta i sierż. szt. Michała Jaroszewskiego, uratowana została 52-latka, która topiła się w jeziorze. Kobieta została bezpiecznie odholowana przez policjanta do łodzi straży pożarnej, którą następnie dotarła na brzeg, gdzie czekała już załoga karetki pogotowia.

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 25-05-2018)
Konwencja CITES, to inaczej Konwekcja Waszyngtońska z dnia 3 marca 1973 roku o międzynarodowym handlu dzikimi zwierzętami i roślinami gatunków zagrożonych wyginięciem. Przepisy ww. aktu prawnego wprowadzają restrykcyjne ograniczenia w handlu zwierzętami i roślinami, które objęte są międzynarodową ochroną.

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 25-05-2018)
W dniach 17 - 20 maja 2018 r. w Vila-seca na południu Hiszpanii odbył się XV Mistrzostwa Świata Policji w Piłce Nożnej Drużyn Siedmioosobowych. Występująca w roli obrońcy tytułu sprzed roku reprezentacja polskiej Policji pokazała się z najlepszej strony ponownie sięgając po trofeum.

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 25-05-2018)
Zielonogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który w centrum miasta groził bronią przechodniom. Policjanci przyjechali i obezwładnili mężczyznę w ciągu zaledwie dwóch minut od zgłoszenia. Zatrzymany miał ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie.

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 25-05-2018)
Menu
 

 
Kategorie aktualności
Informacje
Sonda
Czy jesteś za połączeniem strzyżowskich instytucji kultury tj. Muzeum Samorządowego, Biblioteki Publicznej i Domu Kultury w jedno?
Tak
Nie
Pogoda
Wasze opinie o NAS
Proponuje troche własnej inwencji twórczej, troszke informacji i można całkiem sensowe newsy skleić, a nie tylko kopiować :]

Więcej
Wyszukiwane tagi
Kursy walut
 
Ciekawy przepis
ALEXANDER WODKA - Aromatyczny, łagodny drink podawany po posiłku
30 ml wódki 15 ml białego likieru kakaowego 15 ml śmietanki Dekoracja: kakao w proszku Wszystkie składniki, wraz z kostkami lodu umieścić w s...
Więcej
Ostatnio dodany film
Skecz studnówkowy
Ostatni blog
Dnia 30-12-2015 o godzinie 14:21 użytkownik Maras135 dodał wpis na swoim blogu: Test DNA na ojcostwo w Strzyżowie. Szybko, pewnie i na miejscu! 
Ostatnie komentarze
Newsletter
Zapisz się na Newsletter

Adres e-mail:

Boks reklamowy

G- GARDEN
Koszenie trawy,
Pielęgnacja ogrodów,
697 657 841

Szybka Reklama w strzyzowiak.pl
Natychmiastowe dodanie reklamy!
Niskie ceny, duża odlądalność, spora klikalność!
Widząc tą reklame wiesz jak będzie wyglądać twoja reklama!

Kalendarz wydarzeń
maj, 2018

Organizujesz imreze, wystawę lub promocję? Dodaj wpis i wypromuj wydarzenie!

Wizytówki
· wizytówka polecenie · krawieckie ·
Reklama
Ciekawe linki
facebook strzyzowiak.pl

Gorąca linia - poinformuj Nas o zdarzeniu Napisz do nas... Wyślij

 

 


 O strzyzowiak.pl  Reklama w Strzyzowiak.pl  Prawa autorskie  Patronat medialny  Współpraca z mediami  Pomoc (FAQ)  Redakcja i kontakt     

Copyright ©2009-2014 strzyzowiak.pl,
Korzystanie z Portalu oznacza akceptacją Regulaminu portalu oraz Polityką prywatności RODO

 

Strona strzyzowiak.pl używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Zamknij