Dodaj ogłoszenie   Twoje konto   Napisz wiadomość   Kontakt     Zaloguj
Blogi Forum dyskusyjne Gry i rozrywka Filmy Galeria zdjęć Wzory dokumentów Przepisy kulinarne Randki ze Strzyżowa i podkarpacia Kamerki online Kalendarz Imprez firmy Strzyżów ogłoszenia Strzyżów Strona główna portalu strzyzowiak.pl
W związku z zawiadomieniem złożonym przez 25-latkę dotyczącym przestępstwa na szkodę zgłaszającej, do którego miało dojść na terenie Komendy Powiatowej Policji w Brodnicy, które otrzymaliśmy w niedzielę (19.11.br.) rano, o sprawie natychmiast powiadomiono prokuratora.

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 21-11-2017)
Biuro Komunikacji Społecznej KGP wydało kolejny, czwarty z serii, komiks dla najmłodszych z główną bohaterką kom. Kasią Przygodą. Na ostatniej stronie wydania, jak w poprzedniej części, znajdowała się krzyżówka dla dzieci w wieku od 5 do 15 lat. Spośród nadesłanych ponad 50 poprawnych rozwiązań krzyżówki z komiksu „Tajemniczy Dom”, wylosowano 15 laureatów.

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 21-11-2017)
Kilkanaście litrów krwi oddali młodzi policjanci ze Szkoły Policji w Słupsku. Osoby, które rozpoczynają dopiero swoją policyjną karierę chcą także w takiej formie służyć społeczeństwu, czyli nam wszystkim, zgodnie z hasłem „Pomagać i chronić”.

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 21-11-2017)
21 listopada Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy podpisała umowę z Firmą Budowlaną „Dolmar”, na realizację robót budowlanych przewidzianych w projekcie pn. „Termomodernizacja budynku E Komendy Miejskiej Policji we Włocławku". Rozpoczęcie prac zaplanowane jest na grudzień 2017 r. a ich zakończenie na grudzień 2018 r. Całość inwestycji kosztować będzie ok. 6 mln złotych.

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 21-11-2017)
Świeccy policjanci zatrzymali już 16 mężczyzn podejrzanych o napaść, do której doszło w połowie lipca w Jeżewie. Zebrany przez mundurowych materiał dowodowy pozwolił na postawienie wszystkim zarzutów udziału w zbiegowisku i zniszczenia mienia. Na wniosek prokuratury sąd tymczasowo aresztował jednego z nich na 3 miesiące, a wobec 15 zastosowano policyjny dozór.

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 21-11-2017)
Policjanci z komend wojewódzkich oraz Komendy Stołecznej Policji będący koordynatorami do spraw profilaktyki w ruchu drogowym, wzięli udział w naradzie, która w dniu 21 listopada 2017 roku odbyła się w Komendzie Głównej Policji

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 21-11-2017)
Katarzyna Staśkowska, funkcjonariuszka KPP Łask wróciła z tytułem wicemistrzyni świata z zawodów Mr. Universe, które odbyły się 19 listopada w Brukseli

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 21-11-2017)
Policjanci z Lubania zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież pojazdu o wartości 80 tysięcy złotych. W wyniku prowadzonych działań funkcjonariusze odzyskali także utracone auto. Teraz zatrzymanemu może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 21-11-2017)
Na ręce Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie wpłynęło podziękowanie od Pani Ewy dla dzielnicowych z Posterunku Policji w Modliborzycach za ustalenie sprawcy kradzieży i odzyskanie pieniędzy skradzionych jej synowi.

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 21-11-2017)
40 policjantów i pracowników cywilnych z Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu oddało krew. Kolejka do przekazania najcenniejszego daru życia stała od wczesnych godzin porannych do późnego południa. Policyjni KREWniacy po raz kolejny udowodnili, że nie są obojętni na tego typu akcje.

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 21-11-2017)
Menu
Kategorie aktualności
Informacje
Sonda
Który z Ośrodków Kultury Powiatu Strzyżowskiego przygotował najlepszą ofertę kulturalną dla dzieci i młodzieży na okres wakacyjny?
Czudec
Wiśniowa
Strzyżów
Frysztak
Niebylec
Pogoda
Wasze opinie o NAS
Moja opinia jest taka iż można tutaj znaleźć wiele ciekawych rzeczy i do tego jeszcze za darmo!!!

Więcej
Wyszukiwane tagi
Kursy walut
 
Ciekawy przepis
Sos z boczkiem
10 dag. wędzonego, przerośniętego boczku lub bekonu, 2 cebule, łyżka mąki, puszka koncentratu pomidorowego ( 140 g.), 3 łyżki oleju, 1/2 l. rosołu wo...
Więcej
Ostatnio dodany film
Skecz studnówkowy
Ostatni blog
Dnia 30-12-2015 o godzinie 14:21 użytkownik Maras135 dodał wpis na swoim blogu: Test DNA na ojcostwo w Strzyżowie. Szybko, pewnie i na miejscu! 
Ostatnie komentarze
Newsletter
Zapisz się na Newsletter

Adres e-mail:

Boks reklamowy

Promocja na reklamę w Strzyzowiak.pl
Baner poziomy A - 199 zł za miesiąc
Baner poziomy B - 129 zł za miesiąc
Wizytówka graficzna - 39 zł za 6 miesięcy

Szybka Reklama w strzyzowiak.pl
Natychmiastowe dodanie reklamy!
Niskie ceny, duża odlądalność, spora klikalność!
Widząc tą reklame wiesz jak będzie wyglądać twoja reklama!

Kalendarz wydarzeń
listopad, 2017

Organizujesz imreze, wystawę lub promocję? Dodaj wpis i wypromuj wydarzenie!

Wizytówki
· wizytówka polecenie · krawieckie · stolbud ·
Reklama
ohp
Ciekawe linki
facebook strzyzowiak.pl

Gorąca linia - poinformuj Nas o zdarzeniu Napisz do nas... Wyślij

 

 


 O strzyzowiak.pl  Reklama w Strzyzowiak.pl  Prawa autorskie  Patronat medialny  Współpraca z mediami  Pomoc (FAQ)  Redakcja i kontakt     

Copyright ©2009-2014 strzyzowiak.pl,
Korzystanie z Portalu oznacza akceptacją Regulaminu portalu

 

Strona strzyzowiak.pl używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Zamknij