Dodaj ogłoszenie   Twoje konto   Napisz wiadomość   Kontakt     Zaloguj
Blogi Forum dyskusyjne Gry i rozrywka Filmy Galeria zdjęć Wzory dokumentów Przepisy kulinarne Randki ze Strzyżowa i podkarpacia Kamerki online Kalendarz Imprez firmy Strzyżów ogłoszenia Strzyżów Strona główna portalu strzyzowiak.pl
Chcemy odpartyjnionych samorządów, gdzie ważna byłaby jawność, chcemy zrównoważonego budżetu i obligatoryjnych referendów - powiedział dziś Paweł Kukiz na samorządowej konwencji Kukiz’15 w Warszawie.

(kategoria: Wiadmości dnia, dodano: 24-09-2018)
36-letni mężczyzna zginął na terenie byłego zakładu odzieżowego w przy ulicy Żwirki i Wigury w Toruniu. Według relacji policji, około godz. 1 w nocy dwaj mężczyźni postanowił wypić tam alkohol. Jednego z nich najprawdopodobniej poraził prąd.

(kategoria: Wiadmości dnia, dodano: 24-09-2018)
Polska uznaje wydane na Ukrainie czy Białorusi prawa jazdy, a te stają się następnie podstawą do wyrobienia polskiego prawa jazdy z licencją międzynarodową. Fakty pokazują jednak, że weryfikacja wiedzy i umiejętności takich kierowców jest iluzoryczna - pisze "Rzeczpospolita".

(kategoria: Wiadmości dnia, dodano: 24-09-2018)
Porażka dotychczasowej gubernator obwodu włodzimierskiego, Swietłany Orłowej, naznaczonej na to stanowisko przez Putina w 2013 r. Polityk przegrała 2. turę wyborów regionalnych w obwodzie włodzimierskim. Zwycięzcą został Władimir Sypiagin z populistyczno-nacjonalistycznej LDPR.

(kategoria: Wiadmości dnia, dodano: 24-09-2018)
Platforma Obywatelska chce skontrolować w jaki sposób wydano pieniądze na organizację szczytu NATO w 2016 roku. Jego koszt to 178 mln zł, jednak na co konkretnie poszły pieniądze - nie wiadomo - pisze "Rzeczpospolita".

(kategoria: Wiadmości dnia, dodano: 24-09-2018)
Jakie liczby należało skreślić, by uśmiechnęło się do nas szczęście? Przedstawiamy wyniki losowania Mini Lotto, Ekstra Pensja, Kaskada, Multi Multi, Super Szansa z dnia 23.09.2018 roku.

(kategoria: Wiadmości dnia, dodano: 24-09-2018)
Straż pożarna wyjeżdża głównie do połamanych drzew i konarów. Po nocnych wichurach najgorsza sytuacja występuje w woj.: lubelskim, śląskim oraz małopolskim. Blisko 160 tys. odbiorców nie ma prądu.

(kategoria: Wiadmości dnia, dodano: 24-09-2018)
Polscy żołnierze mogą wrócić na misję ONZ na Wzgórza Golan na granicy izraelsko-syryjskiej. Temat ten może poruszyć na jutrzejszej sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ Andrzej Duda. Jeżeli organizacja zaaprobuje propozycję, plutony biało-czerwonych mogłyby wyjechać już w marcu przyszłego roku - czytamy w dzisiejszym "Dzienniku Gazecie Prawnej".

(kategoria: Wiadmości dnia, dodano: 24-09-2018)
W Sejmie leży projekt ustawy likwidujący straż miejską autorstwa posłów Kukiz'15. Czy sami Polacy chcieliby likwidacji tej jednostki oraz tego, by zaoszczędzone pieniądze przekazać policji? O to zapytano uczestników sondażu SW Research dla "Newsweeka".

(kategoria: Wiadmości dnia, dodano: 24-09-2018)
Do tragedii doszło na pokładzie samolotu relacji Londyn-Nicea. W trakcie lotu do Francji 15-letnia córka brytyjskiego milionera dostała wstrząsu anafilaktycznego - czytamy na stronie "Faktu".

(kategoria: Wiadmości dnia, dodano: 24-09-2018)
Menu
 

 
Kategorie aktualności
Informacje
Sonda
Czy jesteś za połączeniem strzyżowskich instytucji kultury tj. Muzeum Samorządowego, Biblioteki Publicznej i Domu Kultury w jedno?
Tak
Nie
Pogoda
Wasze opinie o NAS
Kto wymyślił taki idiotyczny temat sondy? I może wreszcie ktoś uaktualni wydarzenia?!!!

Więcej
Wyszukiwane tagi
Kursy walut
 
Ciekawy przepis
PIEROGI NA PARZE
1/2 kg mąki 1 szklanka mleka 5 dkg drożdży 1-2 jajka Sól Cukier waniliowy 2 łyżki cukru Ser lub powidło Podobnie jak na racuchy zarobić cias...
Więcej
Ostatnio dodany film
Skecz studnówkowy
Ostatni blog
Dnia 30-12-2015 o godzinie 14:21 użytkownik Maras135 dodał wpis na swoim blogu: Test DNA na ojcostwo w Strzyżowie. Szybko, pewnie i na miejscu! 
Ostatnie komentarze
Newsletter
Zapisz się na Newsletter

Adres e-mail:

Boks reklamowy

Szybka Reklama w strzyzowiak.pl
Natychmiastowe dodanie reklamy!
Niskie ceny, duża odlądalność, spora klikalność!
Widząc tą reklame wiesz jak będzie wyglądać twoja reklama!

Kalendarz wydarzeń
wrzesień, 2018

Organizujesz imreze, wystawę lub promocję? Dodaj wpis i wypromuj wydarzenie!

Wizytówki
· wizytówka polecenie · krawieckie ·
Reklama
ohp
Ciekawe linki
facebook strzyzowiak.pl

Gorąca linia - poinformuj Nas o zdarzeniu Napisz do nas... Wyślij

 

 


 O strzyzowiak.pl  Reklama w Strzyzowiak.pl  Prawa autorskie  Patronat medialny  Współpraca z mediami  Pomoc (FAQ)  Redakcja i kontakt     

Copyright ©2009-2014 strzyzowiak.pl,
Korzystanie z Portalu oznacza akceptacją Regulaminu portalu oraz Polityką prywatności RODO

 

Strona strzyzowiak.pl używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Zamknij