Dodaj ogłoszenie   Twoje konto   Napisz wiadomość   Kontakt     Zaloguj
Blogi Forum dyskusyjne Gry i rozrywka Filmy Galeria zdjęć Wzory dokumentów Przepisy kulinarne Randki ze Strzyżowa i podkarpacia Kamerki online Kalendarz Imprez firmy Strzyżów ogłoszenia Strzyżów Strona główna portalu strzyzowiak.pl
Wypowiedź Pauliny Henning-Kloskiej (Nowoczesna) o tym, że niektóre oddziały NSZ współpracowały z gestapo jest skandaliczna - ocenił dziś Tomasz Rzymkowski (Kukiz'15). Hennig-Kloska podkreśla, że z nazistami kolaborowali tylko pojedynczy członkowie NSZ, a nie cała formacja.

(kategoria: Wiadmości dnia, dodano: 23-02-2018)
Dziś, na prośbę papieża Franciszka przezywamy Dzień Modlitwy i Postu w intencji pokoju, szczególnie w Demokratycznej Republice Konga i w Południowym Sudanie. Na apel Ojca Świętego – skierowany także do innych Kościołów - odpowiedziały m.in. wspólnoty anglikańskie, prawosławne i muzułmańskie. W tym dniu do wezwań Modlitwy Powszechnej będzie dołączona specjalna intencja. Wierni będą pamiętać o niej także podczas nabożeństw Drogi Krzyżowej.

(kategoria: Wiadmości dnia, dodano: 23-02-2018)
Od lat słyszę od Kaczyńskiego, że Polska będzie czy musi być "inna", "naprawiona", itd. Nigdy natomiast nie słyszałem ani nie czytałem jego programu pozytywnego – jaka ta "naprawiona" Polska ma być. Mówimy o człowieku niezwykle inteligentnym, a jednocześnie ogarniętym obsesją "władzy dla władzy" – mówi prof. Andrzej Zoll w rozmowie z Onetem.

(kategoria: Wiadmości dnia, dodano: 23-02-2018)
Szef MSZ Jacek Czaputowicz został pod koniec lat 80. zarejestrowany przez hiszpański wywiad wojskowy jako źródło informacji. Nie ma dowodów, by o tym wiedział.

(kategoria: Wiadmości dnia, dodano: 23-02-2018)
Budżet UE musi być oparty o zdrowy, dobry kompromis, Polska jest gotowa do tego kompromisu - mówi premier Polski podczas dzisiejszego nieformalnego szczytu państw UE w Brukseli. Przewodniczący Komisji Europejskiej potwierdza: dziś odbędzie się spotkanie z Morawieckim.

(kategoria: Wiadmości dnia, dodano: 23-02-2018)
W tym roku mija 20 lat od ratyfikowania konkordatu pomiędzy Rzeczpospolitą Polską a Stolicą Apostolską. Dokument wszedł w życie 25 kwietnia 1998 roku.

(kategoria: Wiadmości dnia, dodano: 23-02-2018)
Obecni szefowie służb specjalnych próbowali wykorzystać zażyłość z Jakubem R., by "wysadzić" Hannę Gronkiewicz-Waltz - przekonuje gazeta.

(kategoria: Wiadmości dnia, dodano: 23-02-2018)
Nowoczesna złoży dziś zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez senatora Waldemara Bonkowskiego - poinformowała szefowa klubu Nowoczesnej Kamila Gasiuk-Pihowicz. Według posłanki, Bonkowski rozpowszechniał antysemickie treści.

(kategoria: Wiadmości dnia, dodano: 23-02-2018)
Zarzut nielegalnego zatrudniania pracowników usłyszał Jędrzej C., właściciel wielkopolskiej firmy, w której pracowała obywatelka Ukrainy. Na początku stycznia kobieta doznała udaru, pracodawca miał przewieźć ją na przystanek i zainscenizować przypadkowe znalezienie chorej.

(kategoria: Wiadmości dnia, dodano: 23-02-2018)
Pani Romana otworzyła słoik z wodą i wypiła dwa łyki. - Niech pani tego nie robi - krzyknęła jedna z radnych. Dlaczego gest kobiety wywołał takie emocje? Ponieważ woda pochodziła z przydomowej studni kobiety. Jest skażona bakteriami z grupy coli i metalami ciężkimi. W ten sposób kobieta zaprotestowała przeciw - jak mówi - bezczynności burmistrza Nowogardu.

(kategoria: Wiadmości dnia, dodano: 23-02-2018)
Menu
Kategorie aktualności
Informacje
Sonda
Czy ZOZ Strzyżów powinien zlikwidować jedyną specjalistyczną karetkę w Regionie?
Tak, jeżeli jest nie opłacalna powinna być zlikwidowana....
Nie mam zdania
Nie, zdecydowanie karetka jest bardzo potrzebna!
Pogoda
Wasze opinie o NAS
Super portal szkoda tylko, że mało ludzi o nim wie!!

Więcej
Wyszukiwane tagi
Kursy walut
 
Ciekawy przepis
SERNIK WIEDEŃSKI
0,5 kg dobrego sera, 1 czubata łyżka mąki ziemniaczanej, 1 szklanka cukru, 6 łyżek masła, 4 jaja, dowolne dodatki aromatyczne (wanilia, parę krop...
Więcej
Ostatnio dodany film
Skecz studnówkowy
Ostatni blog
Dnia 30-12-2015 o godzinie 14:21 użytkownik Maras135 dodał wpis na swoim blogu: Test DNA na ojcostwo w Strzyżowie. Szybko, pewnie i na miejscu! 
Ostatnie komentarze
Newsletter
Zapisz się na Newsletter

Adres e-mail:

Boks reklamowy

Szybka Reklama w strzyzowiak.pl
Natychmiastowe dodanie reklamy!
Niskie ceny, duża odlądalność, spora klikalność!
Widząc tą reklame wiesz jak będzie wyglądać twoja reklama!

Kalendarz wydarzeń
luty, 2018

Organizujesz imreze, wystawę lub promocję? Dodaj wpis i wypromuj wydarzenie!

Wizytówki
· stolbud · krawieckie · wizytówka polecenie ·
Reklama
Ciekawe linki
facebook strzyzowiak.pl

Gorąca linia - poinformuj Nas o zdarzeniu Napisz do nas... Wyślij

 

 


 O strzyzowiak.pl  Reklama w Strzyzowiak.pl  Prawa autorskie  Patronat medialny  Współpraca z mediami  Pomoc (FAQ)  Redakcja i kontakt     

Copyright ©2009-2014 strzyzowiak.pl,
Korzystanie z Portalu oznacza akceptacją Regulaminu portalu

 

Strona strzyzowiak.pl używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Zamknij