Dodaj ogłoszenie   Twoje konto   Napisz wiadomość   Kontakt     Zaloguj
Blogi Forum dyskusyjne Gry i rozrywka Filmy Galeria zdjęć Wzory dokumentów Przepisy kulinarne Randki ze Strzyżowa i podkarpacia Kamerki online Kalendarz Imprez firmy Strzyżów ogłoszenia Strzyżów Strona główna portalu strzyzowiak.pl
Sulęcińskim policjantom przyszło mierzyć się z kolejnym wirusem. W jednej z ferm indyków na terenie naszego powiatu wykryto ognisko ptasiej grypy. Całodobowo mundurowi wydziału prewencji, ruchu drogowego oraz wydziału kryminalnego wspomagani przez kolegów z Komendy Wojewódzkiej, Strzelec Krajeńskich, Policji wielkopolskiej oraz Żandarmerii Wojskowej, prowadzą intensywne działania zabezpieczające.

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 27-03-2020)
Żołnierze z V Batalionu Dowodzenia w Krakowie wspierają suskich policjantów, którzy sprawdzają czy osoby objęte kwarantanną przebywają w domach.

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 26-03-2020)
Stołeczni policjanci z wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw oraz Prokuratura Rejonowa Warszawa Mokotów wyjaśniają okoliczności zabójstwa, do którego doszło dwa dni temu na warszawskim Mokotowie. W związku z tym zdarzeniem w rękach stołecznych i wolskich funkcjonariuszy znalazło się trzech mężczyzn. Teraz o zarzutach, jakie mogą usłyszeć zdecyduje prokurator. Za zabójstwo kodeks karny przewiduje karę nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 26-03-2020)
Czasem małe gesty budują wielkie emocje, a szczególnie w sytuacjach trudnych, które nas doświadczają. Niewątpliwe okres kwarantanny należy do takich sytuacji, a wsparcie innych i ich życzliwość jest bardzo ważna. Jak małym gestem można pomóc drugiemu człowiekowi, pokazała dzielnicowa z Wyszkowa pozostawiając zawieszony na furtce bochenek chleba.

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 26-03-2020)
Konkurs na film fabularny lub dokumentalny, reportaż, wideoklip dla dzieci i młodzieży województwa mazowieckiego „Współczesne zagrożenia” rozstrzygnięty !!!

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 26-03-2020)
Aktualna sytuacja, w jakiej znaleźliśmy się z powodu pandemii sprawiła, że musimy radykalnie dostosowywać się do nowych przepisów wynikających z konieczności dbania o zdrowie i życie swoje oraz innych. Niestety zapominamy, że taki obowiązek ciąży na nas od zawsze i dotyczy przestrzegania konkretnych uregulowań prawnych, nie tylko w czasie trwania walki z wirusem. Związane są one m.in. z przepisami ruchu drogowego, których łamanie często doprowadza do tragicznych w skutkach zdarzeń.

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 26-03-2020)
Kwarantanna - to czas w którym funkcjonowanie jest często trudne, a całkowity brak możliwości wyjścia z domu, może pozbawić osoby poddane jej nawet najbardziej niezbędnych produktów jak choćby leków. Taka właśnie sytuacja miała miejsce w poniedziałek, gdy policjanci z Posterunku Policji w Wiskitkach sprawdzali na podległym terenie osoby objęte obowiązkiem izolacji.

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 26-03-2020)
Policjanci na terenie całego Dolnego Śląska wszelkimi dostępnymi formami zachęcają do pozostania w domu. Ograniczenie kontaktów i unikanie skupisk ludzkich to jedna z podstawowych zasad w walce z epidemią. Oprócz sprzętu nagłaśniającego wykorzystywanego w radiowozach, do akcji związanej z uświadamianiem mieszkańców wkroczyła łódź policyjna z policjantkami z Komisariatu Wodnego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 26-03-2020)
Policjanci z Tychów zatrzymali pijanego 34-letniego kierowcę osobowego mercedesa, który nie zatrzymał się do policyjnej kontroli drogowej. W trakcie ucieczki mężczyzna usiłował potrącić interweniujących policjantów. Nawet po oddaniu strzałów przez mundurowych, uciekinier się nie zatrzymał. Po dojechaniu do lasu kobiórskiego porzucił samochód i próbował uciec pieszo. Wtedy zatrzymali go policjanci.

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 26-03-2020)
13 lat temu około godz. 8.30 trzej policjanci z sekcji do walki z przestępczością samochodową Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi przyjechali do Zakładu Karnego w Sieradzu po aresztowanego. Mieli dowieźć go na przesłuchanie w prokuraturze. W pewnym momencie , kiedy byli na dziedzińcu ZK, strażnik więzienny nagle odbezpieczył broń i zaczął strzelać. Na służbie zginęło trzech policjantów . Dzisiaj Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi insp. Andrzej Łapiński oraz kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach w imieniu swoim i wszystkich policjantów oddali cześć Ich pamięci.

(kategoria: Wiadomości policyjne, dodano: 26-03-2020)
dorian
Menu
 

 
Kategorie aktualności
Informacje
Sonda
Czy lepiej w ramach budżetu organizować w Strzyżowie:
kilka dużych wydarzeń kultularnych (imprez i koncertów)
wiele mniejszych imprez
jet mi to obojętne
Pogoda
Wasze opinie o NAS
Super strona

Więcej
Wyszukiwane tagi
Kursy walut
 
Ciekawy przepis
Maslo czosnkowe do grila
250 gram masla,1 glowke czosnku,sol do smaku. wykonanie: Maslo wyjac wczesnie z lodowki by mialo temperature pokojowa,czosnek podzielic na zabki o...
Więcej
Ostatnio dodany film
Skecz studnówkowy
Ostatni blog
Dnia 14-03-2020 o godzinie 17:26 użytkownik WojtunJacek dodał wpis na swoim blogu: 15 lat działalności ZESPOŁU "STRYKI I STRYJENKI"
Ostatnie komentarze
Newsletter
Zapisz się na Newsletter

Adres e-mail:

Boks reklamowy

Szybka Reklama w strzyzowiak.pl
Natychmiastowe dodanie reklamy!
Niskie ceny, duża odlądalność, spora klikalność!
Widząc tą reklame wiesz jak będzie wyglądać twoja reklama!

Kalendarz wydarzeń
kwiecień, 2020

Organizujesz imreze, wystawę lub promocję? Dodaj wpis i wypromuj wydarzenie!

Wizytówki
· kovall ·
Reklama
Ciekawe linki
facebook strzyzowiak.pl

Gorąca linia - poinformuj Nas o zdarzeniu Napisz do nas... Wyślij

 

 


 O strzyzowiak.pl  Reklama w Strzyzowiak.pl  Prawa autorskie  Patronat medialny  Współpraca z mediami  Pomoc (FAQ)  Redakcja i kontakt     

Copyright ©2009-2014 strzyzowiak.pl,
Korzystanie z Portalu oznacza akceptacją Regulaminu portalu oraz Polityką prywatności RODO

 

Strona strzyzowiak.pl używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Zamknij