Dodaj ogłoszenie   Twoje konto   Napisz wiadomość   Kontakt     Zaloguj
Blogi Forum dyskusyjne Gry i rozrywka Filmy Galeria zdjęć Wzory dokumentów Przepisy kulinarne Randki ze Strzyżowa i podkarpacia Kamerki online Kalendarz Imprez firmy Strzyżów ogłoszenia Strzyżów Strona główna portalu strzyzowiak.pl
Forum dyskusyjne

Zapraszamy wszystkich do korzystania z forum dyskusyjnego. Staramy się aby każdy użytkownik znalazł coś siebie jaki i również będzie miał okazję dowiedzieć się czegoś nowego. Przypominamy o konieczności stosowania się do regulaminu portalu !!!

 


Odpowiedz
Źle się dzieje w naszym mieście.
neria
08-12-2015, 12:04:07
[ cytuj ]
Jestem zaniepokojona, a nawet można rzec, przerażona, tym co się dzieje w naszym mieście. Czy nasi radni (a właściwie bezradni) mają świadomość tego, że niszczą to co bardzo dobrze działało przez wiele lat, a zaspokajają chore wizje i ambicje w-ce burmistrza
PANI D… P. (a nawiasem mówiąc – po co ich tylu).
Wiem co się dzieje na posiedzeniach rady – pani D..a przynosi gotowe propozycje a radni jak stado baranów je przyjmuje.
Pani D umie pięknie i przekonywująco przedstawiać swoje wizje – a rada jest po to by patrzeć na to nie tylko z jednej strony – trzeba zajrzeć też na tę drugą, bardziej interesującą, stronę.
Przykład? – proszę bardzo - sprawa domu dziennego pobytu w Zawadce p.n. „Senior Wigor”. Remont starej szkoły (nadzór budowlany – p.Wąsik – czy to przypadek), chętnych jak na lekarstwo, trzeba było wysyłać pracownika gminy do domów seniorów, by namawiać ich na wzięcie w tym udziału. Uważam, że wcześniej trzeba było zastanowić się i sprawdzić czy będą chętni. Koszt zadania wynosi 568.115 zł, w tym wkład Gminy 351.990 zł.
Pytam – państwo radni - czy na pewno była to sprawa priorytetowa, gdy w Gminie brak pieniędzy na inne ważne zadania.
Następna sprawa żłobka – wielki krzyk – mamy żłobek, obiecywany w kampanii wyborczej burmistrza. Ale jaki to żłobek – kosztem przedszkola, któremu ograniczono przestrzeń życiową, a na dodatek nad adaptacją czuwał, kto? – p.Wąsik.
Państwo radni wzywam was do opamiętania – dlaczego niszczycie dwa ośrodki kultury bardzo dobrze działające w Strzyżowie tj. DOM KULTURY i BIBLIOTEKĘ – aż boję się dopuszczać myśli, że nie wiecie nic o ich działalności, bo nie korzystacie z ich usług.
Czy naprawdę kultura was nie obchodzi.
A tak nawiasem mówiąc – z tak wielkim hukiem otworzono nowoczesną świetlicę multimedialną, z której prawie nikt nie korzysta.
Papier przyjmie wszystko.
Chciałabym jeszcze usłyszeć coś na temat budowy Supermarketu na terenie byłego Polsportu – czy grunt został sprzedany czy wydzierżawiony, a właściwie po kiego licha jeszcze jeden supermarket w Strzyżowie. ( znowu wielkie pieniądze w tle?).
Ostatnio słyszałam, że Gmina kupiła ruinę garażu od p. Łyko – ograniczacie pieniądze na działalność Domu kultury i Biblioteki, a garażu się Wam zachciewa – ciekawe na czyj samochód?
Panie Burmistrzu, w kampanii wyborczej obiecywał Pan wiele – dałam się nabrać głosując na Pana, a teraz Pana nie widać, nie słychać. Za Pana działają dwie HARPIE, sądzę, że Pan wie co one znaczą. Niech się Pan opamięta (chyba, że pieniądze odgrywają większą rolę u Pana, niż czyste sumienie, a może Pan go już nie ma?) bo chciałabym Panu dobrze życzyć.
pompeje
08-12-2015, 12:55:01
[ cytuj ]
Brawo!
pompeje
08-12-2015, 13:30:25
[ cytuj ]
Od siebie dodam, ze bezczelnością jest wciskanie ludziom, że to co obecna władza czyni dla ludzi, w kwestii kultury to, bo nigdy nikt dla ludzi nic w Strzyżowie nie robił wcześniej. Szarpanie na siłę ludzi do projektów tzw międzypokoleniowych to robienie z nich idiotów. Kabaret Olgi Lipińskiej jednym słowem.
Naprawdę ośmiesza się mieszkańców gminy Strzyżów, grami i zabawami na poziomie treningów personalnych dla pracowników hurtowni nabiałowej. Osławiona pani Ola Ch. totalnie lanosowana przez gminę, jest jakimś dziwnym, nawiedzonym tworem, która nie jest aż taką altruistką....umie trzepać kasę na Babach z Glinnika i dzieciach na siłę ciąganych po heppeningach.
Chamotą są stwierdzenia, że dopiero po pojawieniu się zewnetrznych stowarzyszeń widać, że coś dzieje się w Strzyżówie. Chamotą jest umniejszanie wiedzy, doświadczeniu, zaangażowaniu lokalnych, od lat działających inicjatyw.
Nikt tu nie zasypiał gruszek w popiele.
Ja mam nadzieję, ze oudzi się wreszcie ten Strzyżów z rocznego marazmu i ludzie zrobią porządek.
despero_68
08-12-2015, 17:45:17
[ cytuj ]
obecna władza prawie niczym się nie różni od poprzedniej no moze tym że( smieją się ponoć w gminie nieoficjalnie ) że baby rządzą tzn. dwie - i robią co chcą czyli dużo szumu a a efekty pozorne!! radni tylko ręce podnosza i na wszystko sie zgadzją- co to za radny kóry nigdy o nic nie zapyta ,nie ma watpliwości czy uwag tylko dietka-i jakoś leci!! albo się boją ,albo wybraliśmy nie tych co trzeba!! żadnych ruchów,reform -które dałja jakieś wymierne korzysci dla przecietnego kowalskiego- administrowanie i pozorne dzialanie !! a minął już ponad rok od wyborów !!
maskan
08-12-2015, 19:26:45
[ cytuj ]
Teren Polsportu od kilku lat jest w rękach prywatnych. W ciągu ostatniego roku został sprzedany komuś innemu. To, że ktoś chce stawiać supermarket to już jego sprawa.
obiektywny_inaczej
09-12-2015, 13:14:40
[ cytuj ]
Szarpanie na siłę ludzi do projektów tzw międzypokoleniowych to robienie z nich idiotów. Kabaret Olgi Lipińskiej jednym słowem.
Naprawdę ośmiesza się mieszkańców gminy Strzyżów, grami i zabawami na poziomie treningów personalnych dla pracowników hurtowni nabiałowej. Osławiona pani Ola Ch. totalnie lanosowana przez gminę, jest jakimś dziwnym, nawiedzonym tworem, która nie jest aż taką altruistką....umie trzepać kasę na Babach z Glinnika i dzieciach na siłę.


Spotkania po to by coś namazać na kartonach i potem godzinami omawiać te bazgroły to tylko pozorne działania strzyżwskiej "władzy" - nic z tych wypracowanych niby i wydumanych spraw i tak nie wejdzie w życie! Pogadają, posiedzą, herbatkę wypiją. Staruszki-prezeski cieszą się, że choć na chwilę wyjdą z pustych domów, a potem na boku i tak wszystkim działaniom i w nich uczestniczącym (burmistrzowi, wice i pozostałej strzyżowskiej "górze") i tak tyłki swoim zwyczajem obrobią. Tańcowaniom ze Śliwińskim końca na mocno zakrapianych wieczorkach seniorskich końca nie było, starostę też się w pląsach obracało a teraz prezeski darzą wieeeeeeeeelką sympatią nowych. Marek Ś. beeeeee! Jak wiaterek im zawieje. Strzyżów umiera, kolejne miejsca pracy padają, nowych nie ma, a malowanie na kartonach ma niby czemu służyć??? Śmiech!
lesnik
10-12-2015, 10:09:28
[ cytuj ]
A niby o które prezeski chodzi? Prezeski TMZS tam nie było ani razu.
miejscowy
10-12-2015, 11:14:20
[ cytuj ]

No czytaj ze zrozumieniem: przecież napisał "prezeski-seniorki" czyli chodziło mu o te szefujące emeryckim klubom, stowarzyszeniom co bywają wszędzie byle by tylko potem wyżebrać datki na ich zakrapiane obficie imprezki. A po wszystkim <wymoderowano 17.12.2015 - obraźliwe stwierdzenie> każdemu obrabiają po mieście. Nie wiesz Leśniku?? Wszyscy to wiedzą.

lesnik
15-12-2015, 20:45:07
[ cytuj ]
No nie wiem, kto tam bywa, bo plotami się nie zajmuję. Raczej organizacja, do której się zapisałem, bo chcę coś zrobić pozytywnego, nie jest zależna od gminy czy też od powiatu (w każdym razie te czasy już minęły, zmieniły się władze) Ale posądzony o bezmyślne czytanie sprawdziłem: wśród prezesów organizacji pozarządowych zarejsterowanych w gminie Strzyżów tylko kilka to kobiety, w tym parę (chyba) to nie emerytki. Więc nadal nie wiem, o jakie prezeski chodzi. Z punktu widzenia młodzieży to kobieta pod pięćdziesiątkę może być nazwana "emerytką" - chociaż wciąż pracuje, ale nie wiem, jaki jest tok myślenia innych piszących na Forum. Takie uogólnienia są krzywdzące i sugerują, że organizacja NGO prowadzone przez kobiety są jakieś gorsze...
Dom_Kultu
14-02-2017, 22:34:30
[ cytuj ]
Wracam z uwagą do tego tematu, bo w 2015 roku miał ponad 5000 wyświetlen. To bardzo dużo. Nie dziwię się. Po 2 latach wszystko jest aktualne, a nawet rozwojowe.
Powspominajmy...
Ostatnie tematy na Forum
Menu
 

 
Informacje
Sonda
Czy podwyżki za opłaty za wywóz śmieci w Gminie Strzyżów są zasadne?
Tak koszty są duże ale sporo też kosztuje ich przetworzenie
Tak wszystko teraz drożeje
Tak ale nie w takiej wysokości - inne gminy mają niższe stawki
Nie jest zasadna!
Pogoda
Wasze opinie o NAS
Strona przydatna napewno, jedyny minus za to, że aktualne wydarzenia są ściągane ze strony policji, jeśli czegoś nie ma na podka...

Więcej
Wyszukiwane tagi
Kursy walut
 
Ciekawy przepis
Majonez pikantny
250 g majonezu, łyżeczka musztardy, 6 filetów anchois lub koreczków helskich, słodka cebulka (szalotka), Cebulkę obrać, drobno posiekać...
Więcej
Ostatnio dodany film
Skecz studnówkowy
Ostatni blog
Dnia 24-09-2020 o godzinie 08:22 użytkownik WojtunJacek dodał wpis na swoim blogu: Sukces zespołu "Stryki i Stryjenki'
Ostatnie komentarze
Boks reklamowy

Szybka Reklama w strzyzowiak.pl
Natychmiastowe dodanie reklamy!
Niskie ceny, duża odlądalność, spora klikalność!
Widząc tą reklame wiesz jak będzie wyglądać twoja reklama!

Kalendarz wydarzeń
kwiecień, 2021

Organizujesz imreze, wystawę lub promocję? Dodaj wpis i wypromuj wydarzenie!

Wizytówki
· wizytówka polecenie ·
Reklama
Ciekawe linki
facebook strzyzowiak.pl

Gorąca linia - poinformuj Nas o zdarzeniu Napisz do nas... Wyślij

 

 


 O strzyzowiak.pl  Reklama w Strzyzowiak.pl  Prawa autorskie  Patronat medialny  Współpraca z mediami  Pomoc (FAQ)  Redakcja i kontakt     

Copyright ©2009-2014 strzyzowiak.pl,
Korzystanie z Portalu oznacza akceptacją Regulaminu portalu oraz Polityką prywatności RODO

 

Strona strzyzowiak.pl używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Zamknij