Dodaj ogłoszenie   Twoje konto   Napisz wiadomość   Kontakt     Zaloguj
Blogi Forum dyskusyjne Gry i rozrywka Filmy Galeria zdjęć Wzory dokumentów Przepisy kulinarne Randki ze Strzyżowa i podkarpacia Kamerki online Kalendarz Imprez firmy Strzyżów ogłoszenia Strzyżów Strona główna portalu strzyzowiak.pl
Forum dyskusyjne

Zapraszamy wszystkich do korzystania z forum dyskusyjnego. Staramy się aby każdy użytkownik znalazł coś siebie jaki i również będzie miał okazję dowiedzieć się czegoś nowego. Przypominamy o konieczności stosowania się do regulaminu portalu !!!

 

Uwaga!!! Zawieszono możliwość dodawania wpisów w kategorii głównej, aby dodać wpis należy wejść w daną kategorię i tam wybrać dodaj wpis. Powodem zmiany były sugestie użytkowników!


Odpowiedz
Happy News!
pompeje
16-11-2016, 08:56:35
[ cytuj ]
Z udokumentowanego i pewnego źródła wiem, że w najbliższym czasie zostaną postawione kolejne zarzuty p. Dyrektorowi K.
Ze Słowacji wróciły obciążające materiały zebrane przez tamtejszą policję i prokuraturę. Dębicka prokuratura zaś oczekuje na wycenę strat jakie poniosły instytucje unijne po obu stronach granicy w ramach \"kreatywnego\" wykrzystania udzielonych przez nich środków.
Brawo za konsekwencję i nieugiętość dla CBA i prokuratury, ale powiem nie skromnie również dla mnie.

Zastanawiam się co teraz zrobi przewodnicząca, radni, którzy brali udział w tym procederze i podpisywali listy uczestnictwa w imprezach na których nigdy ich nie było? Jak to się nazywa? Poświadczenie nieprawdy? A w niektórych wypadkach czerpanie korzyści? Pan Dyr. sam nie rzeźbił!

No i kluczowe pytanie: co zrobi Burmistrz vel Burmistrzowie? Czy znowu będą zasłaniać się oczekiwaniem na prawomocny wyrok sądu?
Gorzej jak po kilku latach procesów okaże się, że sąd wydał wyrok skazujący. Wtedy co? Jak Burmistrz przeprosi społeczenstwo, że pozwolił na to, że za jego kadencji, w jego otoczeniu wręcz świcie żerował, za przyzwoleniem Burmistrza, przestępca. A na bank tak będzie i nie pomoże adwokacik bez zegarka i w kusej todze.

W odpowiednim czasie przekażemy szczegóły na łamach Supernowości. Czekajcie i czytejcie.

Pozdrawiam
pracownik
16-11-2016, 09:16:53
[ cytuj ]
Jak dobrze ,że odpowiednie służby zajęły się naszym powiatem, jak to mówią sprawa ma charakter rozwojowy ?
pompeje
16-11-2016, 09:41:34
[ cytuj ]
Trzy lata już się zajmują. Strzyżów to ciężki grunt, ale nie poddali się jak widać.
landrynka
16-11-2016, 12:57:24
[ cytuj ]
To dobrze, że odpowiednie służby zajęły się w końcu przywracaniem porządu w kraju. Może i u nas w mieście i gminie zacznie się sprzątanie dawnych i obecnych śmieci. Przede wszystkim, należy obciąć macki "strzyżowskiej ośmiornicy" i jej ojcu chrzestnemu(?).
Ale kto to zrobi???
pompeje
18-11-2016, 12:06:55
[ cytuj ]
Dyrektor chwali się już nawet tym czego nie ma. Ja osobiście chciałam zapytać, na bazie poniższego wywiady, jakie dotacje z Unii otrzymał CSTiR? Raczej żadne! Dotacje, wiemy jak rozliczane, otrzymywały prywatne inicjatywy Dyrektora i Przewodniczącej tzn. stowarzyszenie Partner i stowarzyszenie Na Start, z których to dotacji czerpali wszyscy tylko nie CSTiR. Nawet głupich biletów na pływalnię nie chciało się kupować i panie z kasy musiały zbierać od ludzi, zeby udokumentowac koszty:)))

A opowiesci o stoku narciarskim...pozostawię bez komentarza.

Na koniec dodam, że wiem i to z Radia Rzeszów, że nagranie tego wywiadu oraz wizyta dziennikarza na 10 -leciu w Strzyżowie, były częścią gminnego wydatku na słuchowisko o trawie! 12 tys. złotych polskich!

Pytam się jakim innym jednostkom budżetowym gmina funduje reklamę tak przy okazji?

Link do wywiadu na You Tube:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=251&v=SwsfpDxdZo E
Prin_Screen
18-11-2016, 13:33:09
[ cytuj ]
O nie!!! Muszę tu stanąć w obronie redaktora naczelnego miejscowej gazety, literatow, itp. wytwórcow kultury. Przecież to słuchowisko, o naszej Gminie, wydane na płytach pt: "Muzyka wypalonych traw i ściętych drzew", to cała prawda o nas... Chyba, że to nie o to chodzi? ;) Tak serio, to całość przedsięwzięcia o "muzyce traw" kosztowała dużo, dużo więcej!!! Mam zaprzyjaźnionego, uczciwego urzednika w UMiG. Myślę sobie, że nowy Burmistrz kończy jeszcze wiele rozpoczętych przez poprzedniego szalonych projektów. W końcu to "dwa bratanki". Zresztą zapytajcie burmistrzow dawnych i obecnych; oni zawsze mowią prawde;
strzyzowskiemichalki
18-11-2016, 14:20:03
[ cytuj ]
Coś mi o tym wiadomo, przemyślę temat, może coś napiszę. Nie wiecie, czy te konta na "Strzyżowiaku" nie są kontrolowane, wiadomo przez kogo? Oczywiście że boję się o pracę. Jak każdy.
baseNIK
18-11-2016, 18:26:18
[ cytuj ]
Wszystko osnute jest tajemnicą, zreszta jak wszystko w Gminie i Powiecie. Byli, zwolnieni ratownicy muszą się sami ratować, żeby nie umrzeć z głodu. Obawiam się, że ten region czeka powolna śmierć. Bo co zostalo w Strzyżowie? NIC!
pompeje
22-11-2016, 19:53:22
[ cytuj ]
W dzisiejszym wydaniu Supernowości, na str. 19, znalazł się komunikat Burmistrza o konkursie na dyr DK.
Z tresci ogłoszenia wynika, ze szukają Batmana o końskim zdrowiu.
Jeżeli założeniem jest znalezienie kogoś lepszego niż Jagoda, to ...kondolencje.

Omówię dwa najwazniejsze, wyliczone przez rozpisującego konkurs, konieczne atrybuty przyszłego dyrektora vel dyrektorki.

Po pierwsze, przyszły dyrektor powinien mieć nieposzlakowaną opinię. Ta wytyczna dotyczy li tylko dyrektora DK? Inni dyrektorzy mogą mieć poszlakowaną opinię i zafajdane papiery, bo to nie przeszkadza w sprawowaniu urzędu.
Zresztą, co widać z kronikowanych przeze mnie wypadkach, nieposzlakowana opinia może zostać mocno nadwyrężona w wyniku współpracy z "resortem" kultury działającym w strukturach gminnej administracji.

Po drugie ważniejsze, bo dwukrotnie podkreslane przez burmistrza, przyszły dyrektor DK musi być zdowy jak koń, silny jak wół i odporny na kuksańce jak nosorożec, jeżeli chce sprawować jedynie wytyczoną, słuszną drogę.
Wytyczna ta jest aż tak ważna, że kandydat na dyrektora musi podpisać oświadczenie, że nie chorował, nie choruje i nie będzie chorował! Ani wczoraj, ani dziś ani po 15 latach pracy, ani po śmierci.

Najdłuższe ogłoszenie w gazecie...i chyba najpodlejsze. Gorsze od licytacji komorniczych i ogłoszeń o chwilówkach.

Jedni mogą chorować, leczyć się, być zwolnieni, mieć zarzuty prokuratora, wrócić do pracy bez odwołania, innym zachorować nie można!

Wierzę w sprawiedliwość. Ona nie przychodzi tak dzast lajk pstryk. Jej trzeba pomagać, trzeba ją pilotować...to też wiem. Widzę, że Strzyżów osiągnął ten poziom skurw..nia, że może już tylko lamentować. Autonomia Strzyżów nie jest jeszcze gotowa na wstanie z kolan. Autonomię Strzyzów czeka jeszcze ostatnie przyłożenie...gleba. To tak jak z nałogiem. Nie wstaniesz póki nie upadniesz, ale tak na dno. Strzyżów jeszcze go nie osiągnął, dlatego balansuje na granicy społecznej schizofrenii paranoidalnej. Strzyżówowi mieszają się realne mozliwosci z mżonkami.

Ale może będzie lepiej....Niedługo, na orszak, przyjedzie wielbłąd...i wyrówna:)))
baseNIK
22-11-2016, 22:24:22
[ cytuj ]
W tym miejscu muszę zgodzić się z "pompeje". Już wolałbym zostać Czwartym Burmistrzem, niż Dyrektorem "Sokoła". Co Oni tak uparli się na rozmnażanie tych dyrektorów. Mój tato też był dyrektorem, ale zarządzał pracą ok.1000 osob. A tutaj mamy przykład trwonienia pieniędzy podatnikow. Przecież tam zostało tylko kilku pracownikow i pusta kasa... Miłej pracy na ugorze przyszły PANIE DYREKTORZE.
Ostatnie tematy na Forum
Menu
 

 
Informacje
Sonda
Czy jesteś za połączeniem strzyżowskich instytucji kultury tj. Muzeum Samorządowego, Biblioteki Publicznej i Domu Kultury w jedno?
Tak
Nie
Pogoda
Wasze opinie o NAS
Strona ładna, potrzebna, ale chyba niezbyt często aktualizowana...

Więcej
Wyszukiwane tagi
Kursy walut
 
Ciekawy przepis
BEZY
Składniki masy :8 białek,40 dag cukru kryształu.Składniki kremu :8 żółtek,10 dag cukru,10 dag masła,1 paczka cukru waniliowego.Ubić białka na s...
Więcej
Ostatnio dodany film
Skecz studnówkowy
Ostatni blog
Dnia 30-12-2015 o godzinie 14:21 użytkownik Maras135 dodał wpis na swoim blogu: Test DNA na ojcostwo w Strzyżowie. Szybko, pewnie i na miejscu! 
Ostatnie komentarze
Newsletter
Zapisz się na Newsletter

Adres e-mail:

Boks reklamowy

Szybka Reklama w strzyzowiak.pl
Natychmiastowe dodanie reklamy!
Niskie ceny, duża odlądalność, spora klikalność!
Widząc tą reklame wiesz jak będzie wyglądać twoja reklama!

Kalendarz wydarzeń
czerwiec, 2018

Organizujesz imreze, wystawę lub promocję? Dodaj wpis i wypromuj wydarzenie!

Wizytówki
· wizytówka polecenie · krawieckie ·
Reklama
Ciekawe linki
facebook strzyzowiak.pl

Gorąca linia - poinformuj Nas o zdarzeniu Napisz do nas... Wyślij

 

 


 O strzyzowiak.pl  Reklama w Strzyzowiak.pl  Prawa autorskie  Patronat medialny  Współpraca z mediami  Pomoc (FAQ)  Redakcja i kontakt     

Copyright ©2009-2014 strzyzowiak.pl,
Korzystanie z Portalu oznacza akceptacją Regulaminu portalu oraz Polityką prywatności RODO

 

Strona strzyzowiak.pl używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Zamknij