Dodaj ogłoszenie   Twoje konto   Napisz wiadomość   Kontakt     Zaloguj
Blogi Forum dyskusyjne Gry i rozrywka Filmy Galeria zdjęć Wzory dokumentów Przepisy kulinarne Randki ze Strzyżowa i podkarpacia Kamerki online Kalendarz Imprez firmy Strzyżów ogłoszenia Strzyżów Strona główna portalu strzyzowiak.pl
Forum dyskusyjne

Zapraszamy wszystkich do korzystania z forum dyskusyjnego. Staramy się aby każdy użytkownik znalazł coś siebie jaki i również będzie miał okazję dowiedzieć się czegoś nowego. Przypominamy o konieczności stosowania się do regulaminu portalu !!!

 

Uwaga!!! Zawieszono możliwość dodawania wpisów w kategorii głównej, aby dodać wpis należy wejść w daną kategorię i tam wybrać dodaj wpis. Powodem zmiany były sugestie użytkowników!


Odpowiedz
Gmina kontra Lech Poznań
Zainteresowany_Gmina
21-03-2017, 14:09:42
[ cytuj ]
Na stronie Gminy Strzyżów pojawił się poniższy suchy komunikat:


"Burmistrz Strzyżowa informuje, iż nie są prawdziwe informacje, jakoby KKS Lech Poznań Football Academy, prowadząca obecnie na terenie Gminy Strzyżów rekrutację dzieci do sekcji piłki nożnej działała pod patronatem Burmistrza Strzyżowa lub też przy jakimkolwiek wsparciu finansowym z budżetu Gminy Strzyżów."

Czy ktoś zna historię ?? Czy rzeczywiście ta akademia powoływała się na patronat Burmistrza i stąd takie dementi??

Z drugiej strony na miejscu Burmistrza starał bym wspierać taką rekrutację niezależnie czy to Lech, Legia czy Wisła :) Ciekawe jakie są przyczyny takiego komunikatu na stronie Gminy.... :)
Aftermath
21-03-2017, 22:43:10
[ cytuj ]
Na pewno nie ma żadnych konkretnych przyczyn. Po prostu prostują jakąś nieprawdziwą informację. Być moze dostawali telefony z zapytaniami na temat rekrutacji i dlatego wyjaśniają to tym komunikatem...
Zainteresowany_Gmina
24-03-2017, 13:04:42
[ cytuj ]
Nie żebym szukał sensacji ale trochę zdziwił mnie taki komunikat.
absolwent
24-03-2017, 13:50:31
[ cytuj ]
Masz absolutną rację. To tak wygląda, jakby Strzyżów był co najmniej średniowiecznym miastem-państwem i odcinał się od ewentualnego oświecenia z zewnątrz. To jest śmieszne, tłumaczyć się na wyrost z czegoś, czego nie ma, tak na wszelki wypadek. Powinni dopisać jeszcze, że nie odpowiadają za ewentualne porażki i sukcesy "Lecha". Nie wiedziałem, że sport też jest już napiętnowany przez władze Strzyżowa. A czy powołano już czwartego burmistrza d/s sportu?
Jednym słowem: miasto pod pełną kontrolą ;)
Hej...
Zainteresowany_Gmina
28-03-2017, 08:49:53
[ cytuj ]
Dodam do tematu, że w ostatnią niedzielę w kościele w Grodzisku ksiądz odczytał taką informację że można szkoła Lecha się otwiera w Strzyżowie i kto chce może się zapoznać z informację w gablocie.
I tyle i to uważam za zdrowe podejście.
Poinformować nie agitować tylko dać informację!!
pompeje
29-03-2017, 07:58:28
[ cytuj ]
Odcina się odcina, bo jakby poparł to by w oczy nie mógl spojrzec chocizby Wisłokowi, który zlamane grosze dostaje od gminy i zeby nie prywatne odsoby, to by klub nie istniał. To wolą się odciąć, zeby nie tworzyc nawet pozorów, że się mieszają w "kopytkarzy" - jak pogardliwie są nazywani piłkarze w kregach związanych z lokalną władzą.
GRODZISKO
29-03-2017, 09:41:04
[ cytuj ]
Widzę jeszcze inny problem. Mamy na terenie Starostwa i Gminy kilkanaście nowych stadionów parafialnych (parafialnych klubów sportowych). Czy nie można powołac Stowarzyszenia, pomóc sobie wzajemnie i podnieść poziom sportu na naszym terenie. Może kosciół wspomoże sport i rekreację. Wyglada, że gmina nie daje rady.
Znam wielu operatywnych księży, otwartych na wspólpracę. Poza tym, stadiony, też mogą być miejscami kultury i imprez. Tak było do niedawna.
A u nas tylko pchanie na siłę kasy w obiekty kultury.
Zadbajmy bardziej o sport i wypoczynek w mieście i na wsi, szkoły i aktywny wypoczynek dzieci i młodzieży.
gosc
29-03-2017, 15:31:29
[ cytuj ]
To, że jest zainteresowanie utworzeniem szkółki Lecha Poznań w Strzyzowie odebrać należy w kategorii dobrej wiadomości. Może to jedynie służyć rozwojowi tej dyscypliny w Strzyżowie.
Kiedyś szkolono w naszym mieście narybek siatkarski dla klubów grających w wyższych klasach rozgrywkowych m.in. Resovi Rzeszów(Perłowski), Karpat Krosno (Jajuga Wojtek), Błękitnych Ropczyce (Krzysiak). Satysfakcję mieli z tej współpracy zawodnicy, kluby i kibice.
Ale to już przeszłość- o zgrozo.
Boli fakt , że od 2010 r zakończyła się era systemowego szkolenia w grupach siatkarskich. Nie ma ciągłości szkolenia, spada zainteresowanie młodezieży tą piękną i z tradycjami dyscypliną.
Druzyny w rozgrywkach szkolnych odpadają na szczeblu eliminacji, nawet zdarzyło się powiatowych.
Finalnym efektem braku zarządzania i bylejakości szkolenia w siatkówce jest spadek drużyny seniorskiej do IV , najniższej rozgrywkowej ligii. Treningi tej grupy prowadziły od przypadku do przypadku osoby którym nie do końca zależało na efektywności szkolenia, a zdarzało się że zawodnicy sami organizowali sobie zajęcia.
Kto za to odpowiada i komu zależało na upadku siatkówki w Strzyżowie?.
Czy uda się na bazie utworzonej od dwóch lat najmłodszej grupy siatkarskiej odbudować strzyżowską siatkówkę? Czy ta luka pomiędzy młodzikami a seniorami, jeśli tacy są nie okaże się zaporą nie do przejścia ?.
swojski66
31-03-2017, 12:47:21
[ cytuj ]
Witam. Mam pytanie dlaczego administratorzy boiska "Orlik" mający własną szkółkę piłkarską uniemożliwiają szkółce Lecha Poznań odbycie pokazowych treningów piłkarskich dla dzieciaków z naszej Gminy, kłamiąc że wszystkie terminy są zarezerwowane. Przecież Orlik jest dla wszystkich chętnych a konkurencja jest nalepszym sposobem na poprawienie jakości szkolenia w piłce nożnej. Przecież to wstyd i wiocha dla naszego miasta i co o nas pomyślą w Polsce.
Zainteresowany_Gmina
31-03-2017, 13:15:24
[ cytuj ]
Witam. Mam pytanie dlaczego administratorzy boiska "Orlik" mający własną szkółkę piłkarską uniemożliwiają szkółce Lecha Poznań odbycie pokazowych treningów piłkarskich dla dzieciaków z naszej Gminy, kłamiąc że wszystkie terminy są zarezerwowane. Przecież Orlik jest dla wszystkich chętnych a konkurencja jest nalepszym sposobem na poprawienie jakości szkolenia w piłce nożnej. Przecież to wstyd i wiocha dla naszego miasta i co o nas pomyślą w Polsce.


I coraz więcej w tym temacie się wyjaśnia, czyli nawet nie tyle że się odcinają w Gminie od Lecha co jeszcze utrudniają rozkręcenie szkółki - to już wstyd ....
Ostatnie tematy na Forum
Menu
 

 
Informacje
Sonda
Czy jesteś za połączeniem strzyżowskich instytucji kultury tj. Muzeum Samorządowego, Biblioteki Publicznej i Domu Kultury w jedno?
Tak
Nie
Pogoda
Wasze opinie o NAS
Potrzebny jak najbardziej portal,lecz słabo reklamowany poza internetem,trafiłam tu przypadkiem.I oczywiście ,jak w każdym przyp...

Więcej
Wyszukiwane tagi
Kursy walut
 
Ciekawy przepis
STEFANKA
Ciasto:8 żółtek12 dag cukru8 białek (piana)12 dag mąki ziemniaczanejmasło do smarowania blachyNadzienie:4 żółtka15 dag cukru12 dag czeko...
Więcej
Ostatnio dodany film
Skecz studnówkowy
Ostatni blog
Dnia 30-12-2015 o godzinie 14:21 użytkownik Maras135 dodał wpis na swoim blogu: Test DNA na ojcostwo w Strzyżowie. Szybko, pewnie i na miejscu! 
Ostatnie komentarze
Newsletter
Zapisz się na Newsletter

Adres e-mail:

Boks reklamowy

Szybka Reklama w strzyzowiak.pl
Natychmiastowe dodanie reklamy!
Niskie ceny, duża odlądalność, spora klikalność!
Widząc tą reklame wiesz jak będzie wyglądać twoja reklama!

Kalendarz wydarzeń
czerwiec, 2018

Organizujesz imreze, wystawę lub promocję? Dodaj wpis i wypromuj wydarzenie!

Wizytówki
· krawieckie · wizytówka polecenie ·
Reklama
Ciekawe linki
facebook strzyzowiak.pl

Gorąca linia - poinformuj Nas o zdarzeniu Napisz do nas... Wyślij

 

 


 O strzyzowiak.pl  Reklama w Strzyzowiak.pl  Prawa autorskie  Patronat medialny  Współpraca z mediami  Pomoc (FAQ)  Redakcja i kontakt     

Copyright ©2009-2014 strzyzowiak.pl,
Korzystanie z Portalu oznacza akceptacją Regulaminu portalu oraz Polityką prywatności RODO

 

Strona strzyzowiak.pl używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Zamknij