Dodaj ogłoszenie   Twoje konto   Napisz wiadomość   Kontakt     Zaloguj
Blogi Forum dyskusyjne Gry i rozrywka Filmy Galeria zdjęć Wzory dokumentów Przepisy kulinarne Randki ze Strzyżowa i podkarpacia Kamerki online Kalendarz Imprez firmy Strzyżów ogłoszenia Strzyżów Strona główna portalu strzyzowiak.pl
Forum dyskusyjne

Zapraszamy wszystkich do korzystania z forum dyskusyjnego. Staramy się aby każdy użytkownik znalazł coś siebie jaki i również będzie miał okazję dowiedzieć się czegoś nowego. Przypominamy o konieczności stosowania się do regulaminu portalu !!!

 

Uwaga!!! Zawieszono możliwość dodawania wpisów w kategorii głównej, aby dodać wpis należy wejść w daną kategorię i tam wybrać dodaj wpis. Powodem zmiany były sugestie użytkowników!


Odpowiedz
A co tak przycichli? Eee?
pompeje
09-07-2017, 11:40:27
[ cytuj ]
Że tak zapytam po kresowemu...
gekon
10-07-2017, 07:15:03
[ cytuj ]
czyżby forum zdechło, jak wszystko w tym mieście ...
Zainteresowany_Gmina
10-07-2017, 10:00:12
[ cytuj ]
Lato, pogoda, remonty mniej czasu na przesiadywanie przed kompem :)

Ale jak czytam relacje z sesji gminy to aż czasami chce się pisać :)
re_krut
13-11-2017, 14:40:09
[ cytuj ]
Może i trochę przycichli, bo ręce opadaja patrząc na bezsilność zwyklych porządnych ludzi, ktorzy chcą jednak zmian w naszym mieście i gminie. Muszę dodac- pozytywnych, bo zmian negatywnych niestety wciąż przybywa.
Czasy, w których żyjemy może są i ciekawe, ale pełne hipokryzji, nepotyzmu, zakłamania, itp. mnożących się negatywnych zachowań. Zauważcie, że takie szczytne hasło jak samorządnośc, obraca sie często przeciwko nam- szczególnie małym społecznościom. Osobiściie nie mam już złudzeń- nasza gmina jest w samym epicentrum tego niszczącego zjawiska.
Są jednak w Polsce gminy, że samorządność oznacza dla ludzi poprawę warunkow życia, tolerancję, uczciwość i otwartość. Są takie gminy, bo widzialem je na własne oczy, i wcale nie tak daleko od Strzyżowa. Niestety nasza gmina tkwi w jakimś marazmie i bezsilności wynikajacych z dawnych uzależnień i powiązań. Garstka niezależych osób próbuje coś robić i zmieniać, lecz przypomina to jednak syzyfową pracę. Zdecydowana wiekszość mieszkańców przygląda się obojetnie zjawisku rujnowaniu gospodarki, służby zdrowia oświaty, sportu, kultury, itd... Przerażające są słowa niektórych mieszkańców, że jakoś to bedzie, ze może byc gorzej, że może być gorzej. Coraz częściej mam też wrażenie, że samorzady JST czesto stoją po przeciwnej stronie niż zwykli obywatele. A czas ucieka...
Pomimo tej często nieznośnej i nienormalnej sytuacji nadal uważam, że nic nie dzieje się samo, a szczęściu trzeba pomóc ;)
Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych, choć czasem niepokornych mieszkańcow regionu.
Ostatnie tematy na Forum
Menu
 

 
Informacje
Sonda
Czy jesteś za połączeniem strzyżowskich instytucji kultury tj. Muzeum Samorządowego, Biblioteki Publicznej i Domu Kultury w jedno?
Tak
Nie
Pogoda
Wasze opinie o NAS
Bardzo prosimy o aktualizację i wręcz sprostowanie błędnych danych dotyczących tunelu schronowego pod Żarnowską Górą, który ...

Więcej
Wyszukiwane tagi
Kursy walut
 
Ciekawy przepis
Herbata z mlekiem
Jest to herbata podana na sposób angielski. Podaje się ją w filiżankach napełnionych tylko do połowy silnym naparem herbaty. Do herbaty podaje się os...
Więcej
Ostatnio dodany film
Skecz studnówkowy
Ostatni blog
Dnia 30-12-2015 o godzinie 14:21 użytkownik Maras135 dodał wpis na swoim blogu: Test DNA na ojcostwo w Strzyżowie. Szybko, pewnie i na miejscu! 
Ostatnie komentarze
Newsletter
Zapisz się na Newsletter

Adres e-mail:

Boks reklamowy

Szybka Reklama w strzyzowiak.pl
Natychmiastowe dodanie reklamy!
Niskie ceny, duża odlądalność, spora klikalność!
Widząc tą reklame wiesz jak będzie wyglądać twoja reklama!

Kalendarz wydarzeń
czerwiec, 2018

Organizujesz imreze, wystawę lub promocję? Dodaj wpis i wypromuj wydarzenie!

Wizytówki
· krawieckie · wizytówka polecenie ·
Reklama
Ciekawe linki
facebook strzyzowiak.pl

Gorąca linia - poinformuj Nas o zdarzeniu Napisz do nas... Wyślij

 

 


 O strzyzowiak.pl  Reklama w Strzyzowiak.pl  Prawa autorskie  Patronat medialny  Współpraca z mediami  Pomoc (FAQ)  Redakcja i kontakt     

Copyright ©2009-2014 strzyzowiak.pl,
Korzystanie z Portalu oznacza akceptacją Regulaminu portalu oraz Polityką prywatności RODO

 

Strona strzyzowiak.pl używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Zamknij