Dodaj ogłoszenie   Twoje konto   Napisz wiadomość   Kontakt     Zaloguj
Blogi Forum dyskusyjne Gry i rozrywka Filmy Galeria zdjęć Wzory dokumentów Przepisy kulinarne Randki ze Strzyżowa i podkarpacia Kamerki online Kalendarz Imprez firmy Strzyżów ogłoszenia Strzyżów Strona główna portalu strzyzowiak.pl
Forum dyskusyjne

Zapraszamy wszystkich do korzystania z forum dyskusyjnego. Staramy się aby każdy użytkownik znalazł coś siebie jaki i również będzie miał okazję dowiedzieć się czegoś nowego. Przypominamy o konieczności stosowania się do regulaminu portalu !!!

 

Uwaga!!! Zawieszono możliwość dodawania wpisów w kategorii głównej, aby dodać wpis należy wejść w daną kategorię i tam wybrać dodaj wpis. Powodem zmiany były sugestie użytkowników!

Forum dyskusyjne > Rozmówki o Twoim Miejscu Zamieszkania > Gmina Strzyżów
Nowy temat · Odpowiedz
Czyż nie upłycamy pewnych problemów?
slowacki
03-01-2018, 11:35:03
[ cytuj ]
W co drugim poscie można przeczytać jak bardzo mieszkańcy okolic Strzyżowa narzekają na brak dyskotek/pubów/klubów etc.. Moim zdaniem narzekania te są kierowane w niewłaściwym kierunku. Otóż, nie do organów samorządowych należy tworzenie i utrzymywanie lokali nazwijmy to rozrywkowych.

To ludzie, przedsiębiorcy i ogólnie rozumiany biznes powinien tworzyć takie miejsca.

Czemu tak się nie dzieje? Może dlatego, że brakuje odpowiednich lokali, a może ze względu na wysokie koszty najmu w stosunku do ewentualnych dochodów z takiej działalności... Jeśli ktoś ma płacic za wynajem lokalu tyle samo co np. w Rzeszowie to jaki jest sens tworzenia porządnego pubu w Strzyżowie (pod kątem biznesowym) ?

Może dzieje się tak dlatego, że w Strzyżowie i okolicach jest stosunkowo mało ludzi młodych, a Ci którzy są zajmują się pracą, rodziną a niekoniecznie atrakcjami i imprezami.

Problem jest dużo głębszy niż może się wydawać na pierwszy rzut oka... Dopóki nie zachęci się młodych ludzi do pozostawania w rodzinnych stronach lub do powrotu do rodzinnych stron, dopóty główny target jakichkolwiek działań stanowić będą osoby starsze, które mają więcej czasu, mniej spraw do załatwienia etc..

Wszelkie dyskusje na temat seniorów, imprez dla osób starszych itp. strasznie upłycają ten problem przez co niestety jest on traktowany powierzchownie również przez 'rządzących'.

Czy naprawdę ludzie są tak naiwni myśląc, że 5-10 użytkowników forum może zmienić sytuację mówiąc że chciałoby się napić piwa w dobrej knajpie lub pójść na dobry koncert w regionie?!

Lokale, rozrywki itd. powstaną ale nie jako wabik na młodych ale jako dodatkowe usługi z których młodzi mogą skorzystać już tu mieszkając...

Może należałoby zmienić kurs wszytkich dyskusji na to w jaki sposób zatrzymać/ściągnąć ludzi w wieku 19-35lat...
Ostatnie tematy na Forum
Menu
Informacje
Sonda
Czy ZOZ Strzyżów powinien zlikwidować jedyną specjalistyczną karetkę w Regionie?
Tak, jeżeli jest nie opłacalna powinna być zlikwidowana....
Nie mam zdania
Nie, zdecydowanie karetka jest bardzo potrzebna!
Pogoda
Wasze opinie o NAS
Gratuluje pomyslu mysle ze tu wiele spraw moze doczekac wyjasnienia.

Więcej
Wyszukiwane tagi
Kursy walut
 
Ciekawy przepis
Grzaniec
Do kociołka z winem najczęściej wrzuca się pomarańcze i cytryny. Czasem w całości, czasem tylko skórkę albo sok. Na antypodach trafiają tamtakż...
Więcej
Ostatnio dodany film
Skecz studnówkowy
Ostatni blog
Dnia 30-12-2015 o godzinie 14:21 użytkownik Maras135 dodał wpis na swoim blogu: Test DNA na ojcostwo w Strzyżowie. Szybko, pewnie i na miejscu! 
Ostatnie komentarze
Newsletter
Zapisz się na Newsletter

Adres e-mail:

Boks reklamowy

Promocja na reklamę w Strzyzowiak.pl
Baner poziomy A - 199 zł za miesiąc
Baner poziomy B - 129 zł za miesiąc
Wizytówka graficzna - 39 zł za 6 miesięcy

Szybka Reklama w strzyzowiak.pl
Natychmiastowe dodanie reklamy!
Niskie ceny, duża odlądalność, spora klikalność!
Widząc tą reklame wiesz jak będzie wyglądać twoja reklama!

Ogłoszenia dla firm
Biznes oferty, współpraca
Bezpłatna reklama firmy!
WyspaSukcesu.pl

Kalendarz wydarzeń
styczeń, 2018

Organizujesz imreze, wystawę lub promocję? Dodaj wpis i wypromuj wydarzenie!

Wizytówki
· krawieckie · stolbud · wizytówka polecenie ·
Reklama
ohp
Ciekawe linki
facebook strzyzowiak.pl

Gorąca linia - poinformuj Nas o zdarzeniu Napisz do nas... Wyślij

 

 


 O strzyzowiak.pl  Reklama w Strzyzowiak.pl  Prawa autorskie  Patronat medialny  Współpraca z mediami  Pomoc (FAQ)  Redakcja i kontakt     

Copyright ©2009-2014 strzyzowiak.pl,
Korzystanie z Portalu oznacza akceptacją Regulaminu portalu

 

Strona strzyzowiak.pl używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Zamknij