Dodaj ogłoszenie   Twoje konto   Napisz wiadomość   Kontakt     Zaloguj
Blogi Forum dyskusyjne Gry i rozrywka Filmy Galeria zdjęć Wzory dokumentów Przepisy kulinarne Randki ze Strzyżowa i podkarpacia Kamerki online Kalendarz Imprez firmy Strzyżów ogłoszenia Strzyżów Strona główna portalu strzyzowiak.pl
Forum dyskusyjne

Zapraszamy wszystkich do korzystania z forum dyskusyjnego. Staramy się aby każdy użytkownik znalazł coś siebie jaki i również będzie miał okazję dowiedzieć się czegoś nowego. Przypominamy o konieczności stosowania się do regulaminu portalu !!!

 

Uwaga!!! Zawieszono możliwość dodawania wpisów w kategorii głównej, aby dodać wpis należy wejść w daną kategorię i tam wybrać dodaj wpis. Powodem zmiany były sugestie użytkowników!

Forum dyskusyjne > Rozmówki o Twoim Miejscu Zamieszkania > Gmina Czudec
Nowy temat · Odpowiedz
Czyżby marnotrawstwo ...
ragnar_fan
17-12-2017, 23:10:02
[ cytuj ]
Rada i Wójt za nic sobie maja wnioski i prośby mieszkanców o zmianę decyzji lub nie podejmowanie głupich decyzji. Ja nie wiem czym kieruje się wójt, zemstą , uporem bo napewno nie zdrowym rozsądkiem. Niestety już w kwietniu została podpisana umowa na projekt przebudowy (czytaj: ,,wybetonowania\'\' ) Rynku w Czudcu około 120 000, 00 zł. (link poniżej)

http://www.bip.czudec.pl/9803,15307/15307/art17827.html

15 grudnia decyzja została zamieszczona na BIP http://www.bip.czudec.pl/18857/18857/
W tym samym dniu odbyła się sesja Raddy Gminy na której przyjęto wiele uchwał między innymi w punkcie 7, 8, 9 zaciągnięto zobowiązania finansowe .

7) w sprawie zaciągnięcia zobowiązania w zakresie zadania o wartości przekraczającej granicę ustalaną corocznie przez radę gminy. (rewitalizacja rynku)


Pytanie samo się nasuwa, czy w tych trudnych czasach kiedy kredyt goni kredyt i juz pojawia sie w myślach nowy kredyt ktory trzeba zaciągać żeby spłacać ten zaciągnięty (chyba to jest błędne koło !)
Radni wiedzą co robią ?????????

Radni biorą na swoje barki odpowiedzialność i powinni robić wszystko aby nie zawieść mieszkańców gminy i pilnować przede wszystkim aby pieniądze gminne były wydawane z sensem.

Jakiś czas krążyła informacja prawdziwa czy też nie że któryś radny na jakieś pytanie czy nie boi się odpowiedzialności za te kredyty i długi w Gminie odpowiedział ,, a co nam kto zrobi,,

Tak dla informacji, jest taki paragraf.
szoked
19-12-2017, 09:37:53
[ cytuj ]
Biedni mieszkańcy Czudca. Wy też zostaniecie zabetonowani i zadłużeni, jak my w Strzyżowie? Obecni jak i poprzedni rządzący dostali szału na punkcie zmieniania, przewracania i projektowania świata na kredyt. Zachowują się tak, jakby pozjadali wszelkie rozumy. A tak naprawdę niszczą wszystko wokół. Nie liczą sie z nikim i z niczym. Byle się popisać i nasycić władzą. O uczciwej konsultacji ze społeczeństwem nie ma mowy, więc dewastacja i rujnowanie okolicznych gmin trwa w najlepsze.
baba
19-12-2017, 10:34:45
[ cytuj ]
CBA poszukuje nowych pracowników. Nabór trwa w całej Polsce, w tym na podkarpaciu również. Miejmy nadzieję, że nie na darmo. PiS przywraca sprawiedliwość.
Ostatnie tematy na Forum
Menu
Informacje
Sonda
Czy ZOZ Strzyżów powinien zlikwidować jedyną specjalistyczną karetkę w Regionie?
Tak, jeżeli jest nie opłacalna powinna być zlikwidowana....
Nie mam zdania
Nie, zdecydowanie karetka jest bardzo potrzebna!
Pogoda
Wasze opinie o NAS
Czy ta strona w ogóle działa???? Już nie czekam na super tematy ,tylko na jakiekolwiek ,dotyczące życia powiatu ,bo to podobno ...

Więcej
Wyszukiwane tagi
Kursy walut
 
Ciekawy przepis
BITA ŚMIETANA Z CZEKOLADĄ
2 szklanki bitej śmietany, pół tabliczki czekolady lub duża pomarańcza biszkopty do dekoracji cukier do smaku Ubitą śmietanę posłodzić i włożyć ...
Więcej
Ostatnio dodany film
Skecz studnówkowy
Ostatni blog
Dnia 30-12-2015 o godzinie 14:21 użytkownik Maras135 dodał wpis na swoim blogu: Test DNA na ojcostwo w Strzyżowie. Szybko, pewnie i na miejscu! 
Ostatnie komentarze
Newsletter
Zapisz się na Newsletter

Adres e-mail:

Boks reklamowy

Ogłoszenia dla firm
Biznes oferty, współpraca
Bezpłatna reklama firmy!
WyspaSukcesu.pl

Promocja na reklamę w Strzyzowiak.pl
Baner poziomy A - 199 zł za miesiąc
Baner poziomy B - 129 zł za miesiąc
Wizytówka graficzna - 39 zł za 6 miesięcy

Szybka Reklama w strzyzowiak.pl
Natychmiastowe dodanie reklamy!
Niskie ceny, duża odlądalność, spora klikalność!
Widząc tą reklame wiesz jak będzie wyglądać twoja reklama!

Kalendarz wydarzeń
styczeń, 2018

Organizujesz imreze, wystawę lub promocję? Dodaj wpis i wypromuj wydarzenie!

Wizytówki
· stolbud · krawieckie · wizytówka polecenie ·
Reklama
ohp
Ciekawe linki
facebook strzyzowiak.pl

Gorąca linia - poinformuj Nas o zdarzeniu Napisz do nas... Wyślij

 

 


 O strzyzowiak.pl  Reklama w Strzyzowiak.pl  Prawa autorskie  Patronat medialny  Współpraca z mediami  Pomoc (FAQ)  Redakcja i kontakt     

Copyright ©2009-2014 strzyzowiak.pl,
Korzystanie z Portalu oznacza akceptacją Regulaminu portalu

 

Strona strzyzowiak.pl używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Zamknij