Zbliżające się ferie zimowe 2026 w powiecie strzyżowskim zapowiadają się niezwykle intensywnie. Ośrodki kultury w Niebylcu, Czudcu, Frysztaku, Strzyżowie oraz Wiśniowej przygotowały bogate programy, które – choć mają wspólne punkty – różnią się od siebie profilem zajęć i logistyką.
Wszystkie ośrodki stawiają na mobilność, jednak kierunki są zróżnicowane:
To tutaj widać największe różnice w pomysłowości instruktorów:
Ponadto GOSiR Frysztak stawia na czystą rozrywkę i adrenalinę: w programie znajdziemy Laserową Twierdzę w Rzeszowie, skoki we Fly Parku oraz kino Helios w Krośnie (seans „Zwierzogród”). Podobnie jak w ofercie GOK-u, wycieczki są połączone z wizytą w McDonald’s.
GOK Frysztak oferuje unikalną wizytę w Centrum Nauki SOWA w Ryplicach, więc może tutaj.
Ważna uwaga: We wszystkich placówkach obowiązuje zasada ograniczonej liczby miejsc. W Czudcu i Wiśniowej terminy zapisów upływają najszybciej, więc warto podjąć decyzję już teraz.
Dodaj komentarz