Dodaj ogłoszenie   Twoje konto   Napisz wiadomość   Kontakt     Zaloguj
Blogi Forum dyskusyjne Gry i rozrywka Filmy Galeria zdjęć Wzory dokumentów Przepisy kulinarne Randki ze Strzyżowa i podkarpacia Kamerki online Kalendarz Imprez firmy Strzyżów ogłoszenia Strzyżów Strona główna portalu strzyzowiak.pl
Forum dyskusyjne

Zapraszamy wszystkich do korzystania z forum dyskusyjnego. Staramy się aby każdy użytkownik znalazł coś siebie jaki i również będzie miał okazję dowiedzieć się czegoś nowego. Przypominamy o konieczności stosowania się do regulaminu portalu !!!

 

Uwaga!!! Zawieszono możliwość dodawania wpisów w kategorii głównej, aby dodać wpis należy wejść w daną kategorię i tam wybrać dodaj wpis. Powodem zmiany były sugestie użytkowników!

Forum dyskusyjne > Rozmówki o Twoim Miejscu Zamieszkania > Powiat Strzyżowski
Nowy temat · Odpowiedz
Podobno mamy nowego Starostę!
andre
30-10-2018, 12:25:29
[ cytuj ]
Rada gminy większością głosów wybrała podobno innego staroste. Obecny starosta w kropce ... próbóje różnych sztuczek aby jednak zachować posadę! Ktoś coś wie więcej w temacie?
maskan
31-10-2018, 13:37:54
[ cytuj ]
Nie mamy. Jeszcze chwila.
miejscowy
02-11-2018, 00:03:02
[ cytuj ]
Nie mamy. Jeszcze chwila.

Cierpliwie poczekamy byleby tylko to był ŃOWY starosta a nie nowy-stary! Temu dotychczasowemu oraz jego zastępcy od lat przyklejonym do stołków już dziękujemy! Nie po to zaufaliśmy NASZYM SPRAWOM żeby teraz dawać żgodę na jakieś z ich strony ustępstwa! Radni z KWW NASZE SPRAWY pamiętajcie że wybraliśmy was dlatego że chcemy zmian w naszym strzyżowskimpowiecie i w naszej gminie!!! Dobra zmiana niech idzie gdzie ją oczy poniosą. W końcu sam Duda przyjechał swojaków pożegnać więc "papapa!" panowie Godek i Stodolak!!!!
kafka
02-11-2018, 16:01:29
[ cytuj ]
andre, ja moze wiem o tyle wiecej, ze staroste wybiera rada powiatu a nie rada gminy. Mam nadzieje, ze to nie jest za duzy szok.
maskan
08-11-2018, 08:37:53
[ cytuj ]
Z zasłyszanych plot: stary starosta będzie również nowym starostą.
nmot
10-11-2018, 15:29:48
[ cytuj ]
maskan, na szczęście tak jak piszesz to tylko plotki, będzie prawdziwie nowy starosta i w końcu PRAWDZIWA ZMIANA w powiecie :)
maskan
10-11-2018, 17:47:12
[ cytuj ]
Miejmy nadzieję, że tak się stanie :)
miejscowy
15-11-2018, 08:25:17
[ cytuj ]
Nie po to Strzyżowianie poparli w wyborach KW NASZE SPRAWY żeby po wyborach dalej było jak dotąd było. Wyniki jasno pokazały , że panom Godkowi i Stodolakowi już dziękujemy. Jeżeli NASZE SPRAWY teraz dadzą plamę stracą zaufanie wyborców. To przecież jasne i oczywiste.
ochp
Ostatnie tematy na Forum
Menu
 

 
Informacje
Sonda
Czy jesteś za połączeniem strzyżowskich instytucji kultury tj. Muzeum Samorządowego, Biblioteki Publicznej i Domu Kultury w jedno?
Tak
Nie
Pogoda
Wasze opinie o NAS
super stronka , mozna dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy ... życze powodzenia w rozwijaniu stronki...

Więcej
Wyszukiwane tagi
Kursy walut
 
Ciekawy przepis
STEFANKA
Ciasto:8 żółtek12 dag cukru8 białek (piana)12 dag mąki ziemniaczanejmasło do smarowania blachyNadzienie:4 żółtka15 dag cukru12 dag czeko...
Więcej
Ostatnio dodany film
Skecz studnówkowy
Ostatni blog
Dnia 30-12-2015 o godzinie 14:21 użytkownik Maras135 dodał wpis na swoim blogu: Test DNA na ojcostwo w Strzyżowie. Szybko, pewnie i na miejscu! 
Ostatnie komentarze
Newsletter
Zapisz się na Newsletter

Adres e-mail:

Boks reklamowy

Szybka Reklama w strzyzowiak.pl
Natychmiastowe dodanie reklamy!
Niskie ceny, duża odlądalność, spora klikalność!
Widząc tą reklame wiesz jak będzie wyglądać twoja reklama!

Kalendarz wydarzeń
listopad, 2018

Organizujesz imreze, wystawę lub promocję? Dodaj wpis i wypromuj wydarzenie!

Wizytówki
· krawieckie · wizytówka polecenie ·
Reklama
ohp
Ciekawe linki
facebook strzyzowiak.pl

Gorąca linia - poinformuj Nas o zdarzeniu Napisz do nas... Wyślij

 

 


 O strzyzowiak.pl  Reklama w Strzyzowiak.pl  Prawa autorskie  Patronat medialny  Współpraca z mediami  Pomoc (FAQ)  Redakcja i kontakt     

Copyright ©2009-2014 strzyzowiak.pl,
Korzystanie z Portalu oznacza akceptacją Regulaminu portalu oraz Polityką prywatności RODO

 

Strona strzyzowiak.pl używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Zamknij