Dodaj ogłoszenie   Twoje konto   Napisz wiadomość   Kontakt     Zaloguj
Blogi Forum dyskusyjne Gry i rozrywka Filmy Galeria zdjęć Wzory dokumentów Przepisy kulinarne Randki ze Strzyżowa i podkarpacia Kamerki online Kalendarz Imprez firmy Strzyżów ogłoszenia Strzyżów Strona główna portalu strzyzowiak.pl
Forum dyskusyjne

Zapraszamy wszystkich do korzystania z forum dyskusyjnego. Staramy się aby każdy użytkownik znalazł coś siebie jaki i również będzie miał okazję dowiedzieć się czegoś nowego. Przypominamy o konieczności stosowania się do regulaminu portalu !!!

 


Odpowiedz
Mariusz Kawa - podsumowanie ...
Borgia
01-08-2015, 17:30:13
[ cytuj ]
Nikt kto wypowiadał się w tym poście nie powinien mieć sobie nic do zarzucenia. Nikt nie został tutaj zwymyślany inwektywami, nie zostało tu nic napisane co nie jest faktem, wobec czego nie toczą się lub nie toczyły oficjalne śledztwa, o czym nie pisały gazety.

Krytyka powinna być podjęta w interesie publicznym, społecznym. Krytykę uważa się za podjętą w interesie publicznym, gdy jej przedmiotem są sprawy dotyczące i oddziałujące na ogół społeczeństwa, wzbudzające uzasadnione, powszechne zainteresowanie. Za wzbudzające powszechne zainteresowanie uważa się publiczne zachowanie osoby, która czy to zajmuje, czy też dąży do zajmowania stanowiska publicznego bądź też jest osobą zaufania publicznego. Uważa się, że ten kto sprawuje funkcje publiczne, może być poddany publicznemu atakowi i krytyce, ponieważ wymaga tego interes publiczny. Uważa się, że krytyka jest podjęta w interesie społecznym, jeżeli polega na ujawnianiu nieprawidłowości, nadużyć czy też zjawisk korupcji w działalności osób pełniących funkcje publiczne .

Zgodnie z orzeczeniem Sądu Najwyższego w z 28 sierpnia 2003 r. o sygnaturze akt III KK 246/2003, w którym stwierdza iż „(…) inaczej należy traktować wolność słowa w sferze prywatnej, inaczej zaś w sferze życia publicznego. W tej ostatniej zakres wolności słowa musi być szerszy, a osoby uczestniczące w życiu publicznym muszą liczyć się z krytyką, gdyż świadomie i w sposób nieunikniony wystawiają swe słowa i działania na reakcję społeczeństwa. Krytyka jako wkład w formę debaty publicznej, a zarazem kontrola osób sprawujących stanowiska publiczne jest niezbędna w demokratycznym państwie prawa.Osoby publiczne – w tym politycy – muszą wykazać więc większy stopień tolerancji wobec krytyki skierowanej przeciwko nim, w tym krytyki za pomocą mass mediów.Niech rządzący nie zapominają że są na naszym utrzymaniu, że to my jesteśmy ich pracodawcami, to my wybraliśmy ich w wyborach o czym także niedawno mówiła publicznie nasza Premier. Obrażanie się władzy powiedziałoby tyle co nożyce gdy uderzy się w stół…
amelia
02-08-2015, 17:51:13
[ cytuj ]
. Co to za obwodnica, wąska drożyna, za PRL-u nadawała by się na auta szerokości malucha i syrenki i „pincet” zakrętów. Dobra była alegoria mefiego – nie nasze sprawy a BRUDNE SPRAWY.


Przecież ta obwodnica nie powstała za Kawy tylko za Śliwińskiego. To może jeszcze budowa pływalni i rewitalizaja rynku to też sprawka obecnej ekipy?
Zeby było jasne nie lubię formacji PSL.
Borgia
04-08-2015, 22:37:42
[ cytuj ]
Czy były Burmistrz czy obecny to jedna sprawa, której na imię PSL. Ekipa obecnego Burmistrza przecież udzieliła absolutorium ekipie odchodzącego Burmistrza. Link (szczególnie 19 minuta) http://www.emaxi.tv/ix-sesja-rady-miejskiej-w-strzyzowie,121
waldek
05-08-2015, 09:21:33
[ cytuj ]
Temat „Podsumowanie” jest przedwczesny. Piszę nie dlatego aby bronić urzędującego ale jak na razie nie ma co podsumowywać. Wszystko co dotychczas miało miejsce to jedynie „cieplutkie słowa”, „czerwone usteczka”, barwna reklama i „pitu pitu”. Pozostawienie byłego zastępcy byłego burmistrza to wielki błąd. Błąd, który niesie za sobą brak zaufania do urzędującego. „Kłamczuszek” w opinii tych, którzy mieli z nim do czynienia szczególnie w sprawach drogowych /remonty i modernizacje/. „Kłamczuszek” i „Wierny sługa” jako zastępca w czasach kiedy należałoby odbudować zaufanie do urzędu !! Strzał we własne kolano /brak znajomości technik i metod socjologicznych oraz brak wiedzy z zakresu psychologii społecznej/. Kolejny etat zastępcy - błąd. To samo i z tym samym zaangażowaniem ta sama osoba może realizować swoje pomysły jako kierownik, dyrektor departamentu w urzędzie. Wynagrodzenie pochodzi z pieniędzy publicznych /podatków/. Pusty już po półroczu skarbiec gminny w którym wydanie każdej złotówki to może wydanie ostatniej złotówki z dochodów własnych. Szef rady miejskiej /parytet to czy co ?/ - błąd. Błąd z pewną historią, którą pamiętają ci którzy nie mają problemów somatycznych. Reklama źle wyreżyserowana. Reklama ale bez efektu. Towar kupili wyborcy a teraz będą czekać i czekać. A to przecież 4-letnia ,wiążąca umowa na dostawę „cieplutkich słóweczek”, „uśmiechniętych twarzyczek”, „świeżych obietniczek” droższych w konsekwencji niż dotychczas. Ktoś stwierdzi / w obronie onego/ że to dopiero początek, że należy dać mu czas i tego tam tego. Ale trzeba być konsekwentnym, mówiło się, obiecywało się, zobowiązywało się, gwarantowało się, pisało się, filmowało się i co i d…… Tylko o tzw. PR dbają a mówią , że nie . Gadają co innego a robią co innego. One so dobre w tym pijarze. Mieszkańcom nie chodzi o to czy gmina i urząd będą mieli dobry PR. Mieszkańcy sami potrafią zapracować i zadbać o dobrą opinię o sobie i o swoim środowisku. Dobrze było by aby „Nasi Sprawni” nie spieprzyli tego co jeszcze dobrze świadczy o mieszkańcach gminy. Aby nie podłączali się na siłę ze swoimi twarzami i kamerami do inicjatyw które sprawnie już od wielu lat funkcjonują. A jeżeli już teraz wiedzą a nie dopiero za 4 lata to niech wiedzą, że są bacznie obserwowani i drugi raz powtórki z kosztownej rozrywki / tak jak z byłym burmistrzem/ nie będzie.
Borgia
05-08-2015, 13:26:08
[ cytuj ]

Przypisywanie sobie cudzych zasług i próby zaistnienia w projektach już funkcjonujących to taka nie modna już strategia, kłamstewko o krótkich nogach, które w szeregach swojskich spraw nadal da się zauważyć. Jak sprawa się rypnie i kłamstewko wyjdzie na jaw to pozostaje taki mały smrodek i nie wiadomo jak jest wtedy-czy bardziej śmiesznie czy strasznie. Nie nastawiałbym się na jakieś strategiczne poczynania czy to w temacie strefy ekonomicznej czy w innych postulatach ze sławetnych obietnic z przedwyborczej ulotki Pana Burmistrza.Smutne to wszystko.

Borgia
20-09-2015, 20:43:48
[ cytuj ]
...i jak i co ?
esculapus
26-11-2015, 09:42:25
[ cytuj ]
Minął już rok nowych rządów pana Kawy i jego ekipy. Czy coś zostało zrealizowane lub przynajmniej zaczęte z obietnic jakie składał? Coś się zmieniło dla Strzyżowian?
maskan
26-11-2015, 15:40:18
[ cytuj ]
Minął już rok nowych rządów pana Kawy i jego ekipy. Czy coś zostało zrealizowane lub przynajmniej zaczęte z obietnic jakie składał? Coś się zmieniło dla Strzyżowian?

Powstał żłobek - jedna z obietnic spełniona.
Nowe miejsca pracy są - zatrudnienie dostał drugi wiceburmistrz (tu pasowałaby odpowiednia emotikona) i 5 miejsc pracy w żłobku. Można sobie odhaczyć ten punkt z programu wyborczego? Można, a jakże.

Gdyby ktoś znalazł program, obietnice wybrocze i tu wrzucił to byłbabym wdzięczna.
tabalugaa
26-11-2015, 19:49:26
[ cytuj ]

Gdyby ktoś znalazł program, obietnice wybrocze i tu wrzucił to byłbabym wdzięczna.

Prosze bardzo ;)
https://www.youtube.com/watch?v=ReDrty9KJbU

https://www.you tube.com/watch?v=rxqOMwpJBhg


https://www.youtube.com/watch? v=zFLspXnNzi4


https://www.youtube.com/watch?v=3j3zXGtoXjo


https://www.youtube.com/watch?v=FMC4DAH8hsM


miłego ogłądania!!!:)
a co do żłobka to jak mnie słuchy doszły to tylko nie niemowlaki elit strzyżowskich sie dostały to niego
NASZE SPRAWY:)!

172
184
maskan
26-11-2015, 21:08:33
[ cytuj ]
Dwa pierwsze filmiki sobie właśnie dzisiaj odświeżyłam. Myślałam, że macie może coś zapisane ze strony Naszych Spraw, która, wydaje mi się, zniknęła po wygranych wyborach.
Ostatnie tematy na Forum
Menu
 

 
Informacje
Sonda
Czy parking na rynku w Strzyżowie powinien być płatny?
Nie, to jest bezcelowe.
Tak, ale opłaty są za wysokie
Tak, w końcu jest wolne miejsce!
Pogoda
Wasze opinie o NAS
Super portal szkoda tylko, że mało ludzi o nim wie!!

Więcej
Wyszukiwane tagi
Kursy walut
 
Ciekawy przepis
BABKA CZEKOLADOWA
0,5 kg mąki,35 dag cukru,25 dag masło,4 jaja,1 mała szklanka mleka lub śmietany,3 łyżki kakao,1 paczka proszku do pieczenia,1 paczka cukru waniliowego...
Więcej
Ostatnio dodany film
Skecz studnówkowy
Ostatni blog
Dnia 28-07-2023 o godzinie 12:08 użytkownik WojtunJacek dodał wpis na swoim blogu: Grupa Śpiewacza
Ostatnie komentarze

centrum_dowodzenia_strzyzow

Boks reklamowy

Kalendarz wydarzeń
maj, 2024
pnwtśrczptsbnd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Organizujesz imreze, wystawę lub promocję? Dodaj wpis i wypromuj wydarzenie!

Wizytówki
Reklama
Ciekawe linki
facebook strzyzowiak.pl

Gorąca linia - poinformuj Nas o zdarzeniu Napisz do nas... Wyślij

 

 


 O strzyzowiak.pl  Reklama w Strzyzowiak.pl  Prawa autorskie  Patronat medialny  Współpraca z mediami  Pomoc (FAQ)  Redakcja i kontakt     

Copyright ©2009-2014 strzyzowiak.pl,
Korzystanie z Portalu oznacza akceptacją Regulaminu portalu oraz Polityką prywatności RODO

 

Strona strzyzowiak.pl używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Zamknij