Dodaj ogłoszenie   Twoje konto   Napisz wiadomość   Kontakt     Zaloguj
Blogi Forum dyskusyjne Gry i rozrywka Filmy Galeria zdjęć Wzory dokumentów Przepisy kulinarne Randki ze Strzyżowa i podkarpacia Kamerki online Kalendarz Imprez firmy Strzyżów ogłoszenia Strzyżów Strona główna portalu strzyzowiak.pl
Forum dyskusyjne

Zapraszamy wszystkich do korzystania z forum dyskusyjnego. Staramy się aby każdy użytkownik znalazł coś siebie jaki i również będzie miał okazję dowiedzieć się czegoś nowego. Przypominamy o konieczności stosowania się do regulaminu portalu !!!

 

Forum dyskusyjne > Rozmówki o Twoim Miejscu Zamieszkania > Gmina Strzyżów
Nowy temat · Odpowiedz
Strzyżow ponad prawem.
pompeje
11-05-2017, 09:28:58
[ cytuj ]

Policjant, leśniczy czy urzędnik, każdy piastujący stanwisko publiczne, na czas wyjaśnienia w przypadku postępownia przygotowawczego, jest zawieszony w funkcjach, a wprzypadku postawienia zarzutów jest....USUWANY ZE STANOWISKA!!!! Wszuscy w całej Polsce, ale nie Ryszrd K. w dyr CSTiR w Strzyżowie. Wysłałam oficjalne pismo do Burmistrza Strzyóżwa i organów nadzorujących gminę.

Kazdy kto "kryje" przestępcę sam jest przestępcą.

Nie odpuszczę.

pompeje
11-05-2017, 10:20:41
[ cytuj ]
Dodam tylko, że mecens p. dyr bryluje dziś po rzeszowskim sądzie apelując w sprawie Podkulskiego. Świetne towarzystowo, dla urzędnika państwoewgo jakim jest dyrektor CSTiR. Ale, że go stać na tak drogiego "papugie"....z urzędowej pensyji?
Zainteresowany_Gmina
11-05-2017, 14:19:09
[ cytuj ]
Dodam tylko, że mecens p. dyr bryluje dziś po rzeszowskim sądzie apelując w sprawie Podkulskiego. Świetne towarzystowo, dla urzędnika państwoewgo jakim jest dyrektor CSTiR. Ale, że go stać na tak drogiego "papugie"....z urzędowej pensyji?


Czy chodzi może o Prawnika z Rzeszowa o inicjałach JJ??
pompeje
11-05-2017, 15:01:00
[ cytuj ]
Oczywiście.
gosc
11-05-2017, 15:07:59
[ cytuj ]
Pracodawca dobrze wie co dyrektor CSTiR ma za uszami. Tyle wpadek związanych z niewłaściwym gospodarowaniem majątkiem firmy, brakiem podstawowych zasad kultury organizacji i współżycia z lokalnym środowiskiem w innym przypadku skutkowało by natychmiastową dymisją. A tu, gość kierujący jedną z największych jednostek organizacyjnych, nie wychodzący z sal sądowych udający, że realizuje zadania jakie stoją przed CSTR cieszy sie nadal zaufaniem burmistrza i przewodniczącej Rady Miejskiej.
Co jest grane, skąd ten strach przed podjęciem środków dyscyplinujących wobec p. Kwiatka.?
Może dla przypomnienia kilka faktów.
1. Już w trakcie konkursu łamie dyrektor zasady rekrutacyjne, meldując się fikcyjnie w Strzyżowie u pracownika gminy. Jako mieszkaniec Rzeszowa miał utrudniony start w konkursie. Budowa basenu miała dać miejsca pracy lokalnym pracownikom.
2. Jako zarządzający obiektami na Łetowni współodpowiada za upadek koncepcji utworzenia tam ośrodka sportów zimowych i letnich. Ponieśliśmy olbrzymie straty finansowe z planami zagospodarowania Łętowni dla sportowych i rekreacyjnych potrzeb miasta. Zwróciliśmy niestety z powodu rezygnacji z planów, ponad 3 milionową dotację, Wydaliśmy, zmarnowaliśmy 200 tysięcy na dokumentację i ok. 30 tysięcy na koncepcje.
3. Uległa zniszczeniu skocznia narciarska,kąpielisko otwarte, stok narciarski niepracujący w zimie lub deficytowy z różnych przyczyn.
4.Stadion piłkarski z zarośniętą bieżnią nie dodawał splendoru dzierżawiacemu go klubowi Wisłok. 5.Hotelik przy stadionie zdewastowany, z nie wyegzekwowanymi długami i przekazany na absurdalny cel.
Pozbywa sie Kwiatek kolejnych elementów majątku będącego w zarządzie Centrum
- Ośrodek sportów wodnych, z domkami letniskowymi sprzedany za bezcen, aby przykryć aferę nielegalnego wypożyczania prywatnego sprzętu przez pracowników Centrum m.in. radnych aktualnej kadencji.
- Tunel schronowy oddany w zarząd Muzeum
- Korty tenisowe zniszczone przez złą eksploatację co skutkowało utratą gwarancji i stratami finansowymi. Nie osiągnięto celu promocyjnego w trakcie bezpłatnego udostępniania mieszkańcom. Obecnie zniszczone, świecą pustkami. Zero imprez dla mieszkańców, chyba, że sobie sami zorganizują.
- sprzęt zakupiony dla korzystających z Parku Jordana podniszczony przeleżał na podbaseniu, częściowo zardzewiał. Nie służył mieszkańcom, gdyż nie mieli oni zadnej wiedzy że mogą korzystać m.in. z rowerów, również dla osób niepełnosprawnych, maszyny do wyrzucania piłek tenisowych.

Pozostał jeszcze tylko basen do rozwalenia. Czego sobie i innym korzystającym z obiektu nie życzę.
O tym co napisane i nie napisane z uwagi na zawiłości prawne, Pan Burmistrz Kawa wiedział, ale miał chyba powody aby nie reagować lub nie zauważać problemu.
A może tej degrengoladzie winna jest stara władza ?. Można podyskutować.
pompeje
12-05-2017, 10:10:12
[ cytuj ]
No i Podkula nasz mecenas nie obronił....Zobaczymy co Ryśkiem K.>)))
pompeje
12-05-2017, 10:46:56
[ cytuj ]
Do wglądu pozostająPRAWNICY!!! reprezentujący CSTiR w latach 2009 20015. Pani mecenas przyjaciólka p. Habało...prawie osadzonej za łapoówki. Sprawdzam jeszce naszego mistrza Burmistrzyka....Mecenas Radosław Bulwan z mocnej kancelarii młodych wilków:((( reprezentuje p.Kawę w zwi ązku z mobbingiem wobec pracowników Agencji MiRR.


Cierpliwa jestem. Nie odpuszczam
Zainteresowany_Gmina
12-05-2017, 10:59:18
[ cytuj ]
Do wglądu pozostająPRAWNICY!!! reprezentujący CSTiR w latach 2009 20015. Pani mecenas przyjaciólka p. Habało...prawie osadzonej za łapoówki. Sprawdzam jeszce naszego mistrza Burmistrzyka....Mecenas Radosław Bulwan z mocnej kancelarii młodych wilków:((( reprezentuje p.Kawę w zwi ązku z mobbingiem wobec pracowników Agencji MiRR.


Cierpliwa jestem. Nie odpuszczam


Dodam taki smaczek do tej historii powiązany Ośrodkiem Maszynowym. Sprawa odszkodowania dla rodziny chłopaka który tam zginął. Rodzinę reprezentował właśnie mecenas JJ. Czyli tu w tym przypadku on od OM (GMINY) wynegocjował dla rodziny chłopaka odszkodowanie.
pompeje
12-05-2017, 11:50:25
[ cytuj ]
Nie wynegocjował...tylko z Gminą ułożył się. Rodzina powinna dostać prócz odszkodowani, zadośćuczynienie. Ten prawnik opier...rodzinę chłopaka....tak naprawdę
Ostatnie tematy na Forum
Menu
 

 
Informacje
Sonda
Czy parking na rynku w Strzyżowie powinien być płatny?
Nie, to jest bezcelowe.
Tak, ale opłaty są za wysokie
Tak, w końcu jest wolne miejsce!
Pogoda
Wasze opinie o NAS
Administrator zasnął jak niedźwiedź na zimę... strona jest nieaktualizowana. Chyba Mikołaj Administratora ominie w tym roku za ...

Więcej
Wyszukiwane tagi
Kursy walut
 
Ciekawy przepis
Przepis na ciasto do dobrej pizzy
2 szklanki mąki wsypać do miski. Dodać pół łyzeczki soli. 3dag swiezych drozdzy, kruszymy palcami wprost na make. Caly czas mieszajac dolewamy ...
Więcej
Ostatnio dodany film
Skecz studnówkowy
Ostatni blog
Dnia 28-07-2023 o godzinie 12:08 użytkownik WojtunJacek dodał wpis na swoim blogu: Grupa Śpiewacza
Ostatnie komentarze

centrum_dowodzenia_strzyzow

Boks reklamowy

Kalendarz wydarzeń
czerwiec, 2024
pnwtśrczptsbnd
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Organizujesz imreze, wystawę lub promocję? Dodaj wpis i wypromuj wydarzenie!

Wizytówki
Reklama
Ciekawe linki
facebook strzyzowiak.pl

Gorąca linia - poinformuj Nas o zdarzeniu Napisz do nas... Wyślij

 

 


 O strzyzowiak.pl  Reklama w Strzyzowiak.pl  Prawa autorskie  Patronat medialny  Współpraca z mediami  Pomoc (FAQ)  Redakcja i kontakt     

Copyright ©2009-2014 strzyzowiak.pl,
Korzystanie z Portalu oznacza akceptacją Regulaminu portalu oraz Polityką prywatności RODO

 

Strona strzyzowiak.pl używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Zamknij