Dodaj ogłoszenie   Twoje konto   Napisz wiadomość   Kontakt     Zaloguj
Blogi Forum dyskusyjne Gry i rozrywka Filmy Galeria zdjęć Wzory dokumentów Przepisy kulinarne Randki ze Strzyżowa i podkarpacia Kamerki online Kalendarz Imprez firmy Strzyżów ogłoszenia Strzyżów Strona główna portalu strzyzowiak.pl
pwsy
Forum dyskusyjne

Zapraszamy wszystkich do korzystania z forum dyskusyjnego. Staramy się aby każdy użytkownik znalazł coś siebie jaki i również będzie miał okazję dowiedzieć się czegoś nowego. Przypominamy o konieczności stosowania się do regulaminu portalu !!!

 

Uwaga!!! Zawieszono możliwość dodawania wpisów w kategorii głównej, aby dodać wpis należy wejść w daną kategorię i tam wybrać dodaj wpis. Powodem zmiany były sugestie użytkowników!

Forum dyskusyjne > Rozmówki o Twoim Miejscu Zamieszkania > Gmina Czudec
Nowy temat · Odpowiedz
Wybory 2018
magik
24-05-2017, 09:53:41
[ cytuj ]
za 18 miesiecy wybory samorzadowe, czy moze zna ktos juz jakies potwierdzone nazwiska kandydatów, którzy zgłaszaja cheć udziału ? Warto by sie zapoznać
stefekburczymucha
24-05-2017, 15:59:45
[ cytuj ]
Wg. nieoficjalnych doniesień Mixa Kolanko chęć udziału w wyborach, zły kontekst , chcą wygrać w wyborach:

Czarne konie(l.m):

1. Królowa Bona
2. Maria lub Marysia
3. Sokole Oko
4. Fireman
5. Zioło

Jak donosi Mix w swoim serwisie nikt więcej nie chce zostać kapitanem na tonącym w bagnie okręcie, chyba że zostaną oddane kufry ze skarbami które zaginęły w ostatnim dziesięcioleciu, ale to trzeba wezwać Piratów z Karaibów.

Czarne Konie wyborów, dlaczego liczba mnoga , bo każdy z nich może wygrać i bagno zostanie dalej w rękach Bagiennych Trutni.

Magik nie wiem co miałeś na myśli prowokując temat wyborów już teraz ale to jest ogromnie zabawny temat w naszej rzeczywistości. Beton straszny. Paranienormalni albo Neonówka świetnie radzą sobie z tymi tematami.
magik
24-05-2017, 17:24:46
[ cytuj ]
To zadna prowokacja, pytanie czy ktos słyszał nazwiska, obietnice, ze ktos wezmie udzial w wyborach.. nikogo nie oceniam tak jak Ty...
realista
25-05-2017, 08:32:00
[ cytuj ]
Max Kolonko vel BURAK wystartuje we wszystkich gminach. Będzie zmieniał kraj samodzielnie. Wypiwszy wody z dodatkiem cegły ma gwarantowane zwycięstwo wszędzie. Zawsze jak nie wyjdzie może wrócić do swojej branży FAKE NEWS.
mieszkaniecgminy
20-10-2017, 23:05:30
[ cytuj ]

Każdy kandydat żeby móc realizować swoje pomysły i brać pełną odpowiedzialność za gminę musi mieć większość w radzie gminy (drużynę w realiach wiejskich w miarę merytoryczną). Jeżeli jest ktoś kto naszym zdaniem powinien podjąć się takiej misji, to należy go do tego przekonać i wspierać, bo będziecie tu tylko sobie narzekać i nic wiecej.

morena
14-11-2017, 21:41:22
[ cytuj ]
Za rok wybory wiec za chwile usłyszymy kolejne obietnice z ust tych samych ludzi ile to oni dla nas nie zrobia w ciagu 4 kolejnych lat a nikt nie sprawdzi ile zrobili z tego co obiecali . Czy ma ktoś ulotki wyborcze sprzed 4 lat zeby mozna odznaczyc które obietnice zostały spełnione ? A w wielu kwestiach jest jeszczy tyle do zrobienia, chociazby sztandarowe poprawa jkaosci dróg gminnych. W samym Czudcu jest około 30 ulic. Idąc na jedna dziennie mozna sprawdzic ich stan w miesiac a władze gminy nie wiedza, że ulice wymagaja remontów bo im nikt tego nie zgłasza. Ciekawa kwestia jest zapytać radnych czy znaja dobrze obszary okręgów wyborczych które reprezentuja. Bo pewnie sa miejsca w których nigdy nie byli a przeciez tak pomagaja tym mieszkańcom.

Tak wiele pytań, tak malo czasu i tak mało odpowiedzi...
re_krut
15-11-2017, 12:48:13
[ cytuj ]
Kolejna dziurawą Gminą jest Gmina Wiśniowa. To tutaj jest chyba najbardziej rozwalony odcinek drogi na trasie Rzeszów - Krosno. Panie Wójcie Gminy Wiśniowa i kochani Radni. Interweniujcie w tej sprawie. Nie szkoda Wam zawieszeń pięknych samochodów, bo nam bardzo.
efekt_jojo
15-11-2017, 20:33:44
[ cytuj ]
Do realisty : przypuszczam że przy wielu tematach nie czytasz wpisów ze zrozumieniem, zrób to w końcu...

Wybory to jest bardzo gorący temat. Już teraz w małej Gminie Czudec zaczyna się taniec godowy. Po czym można by rozpoznać? Sołtys gminy Czudec przejawia nadmierną aktywność. Sam nie kandydując, jak wieść niesie od ostatnich wyborów ma pod opieką czterech radnych którym „doradza”.

Prawdopodobnie w wyborach wystartuje pięciu kandydatów. Wg. nieoficjalnych jeszcze źródeł:
Pan Jurzysta - biznesmen, radny powiatowy, częsty gość wójta, prawdopodobnie doradca
Pan Zieliński - dyrektor, nauczyciel WF
Pan Ślipski - zastępca wójta, szkolony do tej funkcji już od wielu lat gdyby wygrał wybory to wszystko pozostaje po staremu a doradzał będzie …. proszę uruchomić wyobraźnię...
Pani Materna - sekretarz gminy, w tym miejscu to naprawdę moje zdziwienie jest nieopisywalne ponieważ przez wiele lat gardziła mieszkańcami a teraz chce polepszać im życie, skądś przydomek Księżna się wziął ,zdumiewające...
Pan Cynkar – były pracownik gminy, informatyk, obeznany chyba w JST
Chwilowo nie ma informacji co to kandydatury Marii.


Będzie w kim wybierać ale czy aby na pewno? Komu tak naprawdę zależy na tym żeby gmina była dla mieszkańców? Urząd Gminy Czudec jest dla urzędników i ich rodzin i członków rodzin radnych powiatowych. Stanowiska obsadzane są wg zapotrzebowania, wygrywają konkursy wybrani niekoniecznie mądrzejsi. A gdy się ma córkę to stanowisko sekretarki się stworzy lub córkę innego przyjmie się na stanowisko sekretarki (drugiej) byle tylko się zaczepić a później awansuje pięć szczebli wyżej. Jak podają nieoficjalne źródła ewenementem jest też stworzone stanowisko Kierownika od sprzątania czy jakoś tak, które piastuje czy piastował swat wójta. Zastanawiam się czy są służby w Polsce które mogą stwierdzić zasadność zatrudnienia pracowników w Urzędach.


Proszę przyjrzeć się kandydatom i zastanowić się kto z nich jest w stanie i kto chciałby „ rozwalić” panujące układy, zaprowadzić oszczędności. Odnośnie oszczędności, radni podnieśli pensję wójtowi. Coś jest nie tak z tymi radnymi, czy oni w ogóle mają pojęcie co tam robią? Wójt zarządzi i opierniczy to podnoszą łapki w górę, trzeba się podlizać to podniesie się pensję tak na koniec urzędowania, przecież rządzimy z państwowego, czyli niczyjego ?, to można się rządzić. No chyba że już skutkuje w profity dla gminy współpraca z Kongresem Stanu Kalifornia to nie mam uwag.
Kto z kandydatów jest w stanie słuchać co mówią mieszkańcy, czego oczekują, co jest dla nich ważne. Do tej pory zgłaszane uwagi przez społeczność były lekceważone i opatrywane złośliwymi komentarzami z podtekstem ” i tak zrobimy co chcemy”. Jednym z przykładów jest plan zrobienia z Rynku pustyni, kosztem paru milionów złotych, za projekt już zapłaciliśmy około 100 000,00 zł. !!! nawet nie pokusili się o dyskusję tylko umieszczenie na stronie urzędu konsultacji społecznych bez opcji „nie podoba mi się żadna koncepcja” rozwalenia Rynku. Ludzie w ogóle już przestali cokolwiek zgłaszać bo to jak grochem o ścianę. Prośby o doprowadzenia wody choremu człowiekowi były lekceważone, upokorzenie na każdym kroku.
Kto z kandydatów zainteresuje się co się dzieje w GOPS ? Chodzą słuchy że kierowniczka nie ma pojęcia o obsłudze komputera ale jest widziana w godzinach pracy na „kawusi”. Notorycznie widziani są pracownicy w sklepie kiedy już powinni siedzieć rano za biurkiem. Swego czasu dużo dużo kontrowersji miało budzić „przydzielanie darów” ludziom poszkodowanym w czasie powodzi i osuwisk. Ale cicho sza...nikt nie ośmielił się dochodzić swego bo i tak wszyscy jesteśmy na przegranej pozycji. Z ''powodziówki '' skorzystali też ci, którym niby kanalizacja wylała. Naprawdę nie wiemy co się wokół nas dzieje?
Kto z kandydatów poprawi zwykłemu Kowalskiemu drogę, tam gdzie nie mieszka prominent lub wątpliwie zasłużony? Jak do tej pory dzieje się odwrotnie.
Czekam na programy wyborcze kandydatów i obietnice, czekam na spotkania w czasie których będą opowiadać o swoich niebywałych zdolnościach naprawczych.


Będzie ciekawie.
baba
15-11-2017, 23:00:58
[ cytuj ]
a ludzie w Czudcu i tak niewiele z tego rozumieją.
szoked
16-11-2017, 18:39:09
[ cytuj ]
Piszcie koniecznie w: Forum dyskusyjne - Tematy (tabelce tematów) Będziecie dużo bardziej widoczni i czytani. Pozdrawiam.
Ostatnie tematy na Forum
Menu
 

 
Informacje
Sonda
Czy jesteś za połączeniem strzyżowskich instytucji kultury tj. Muzeum Samorządowego, Biblioteki Publicznej i Domu Kultury w jedno?
Tak
Nie
Pogoda
Wasze opinie o NAS
...pierwszy raz jestem na tej stronie. O niebo lepsza niz oficjalna strona Strzyżowa. Szukałem zdjęć tou de pologne ze strzyżowa...

Więcej
Wyszukiwane tagi
Kursy walut
 
Ciekawy przepis
OMLECIKI Z KREMEM
2 jajka2 łyżki cukru2 łyżki mąki1/2 łyżki cukru waniliowego1/4 łyżeczki proszku do pieczeniamargaryna do wysmarowania blachyJajka umyć, oddzielić ż&oa...
Więcej
Ostatnio dodany film
Skecz studnówkowy
Ostatni blog
Dnia 30-12-2015 o godzinie 14:21 użytkownik Maras135 dodał wpis na swoim blogu: Test DNA na ojcostwo w Strzyżowie. Szybko, pewnie i na miejscu! 
Ostatnie komentarze
Newsletter
Zapisz się na Newsletter

Adres e-mail:

Boks reklamowy

Szybka Reklama w strzyzowiak.pl
Natychmiastowe dodanie reklamy!
Niskie ceny, duża odlądalność, spora klikalność!
Widząc tą reklame wiesz jak będzie wyglądać twoja reklama!

Kalendarz wydarzeń
wrzesień, 2018

Organizujesz imreze, wystawę lub promocję? Dodaj wpis i wypromuj wydarzenie!

Wizytówki
· wizytówka polecenie · krawieckie ·
Reklama
ohp
Ciekawe linki
facebook strzyzowiak.pl

Gorąca linia - poinformuj Nas o zdarzeniu Napisz do nas... Wyślij

 

 


 O strzyzowiak.pl  Reklama w Strzyzowiak.pl  Prawa autorskie  Patronat medialny  Współpraca z mediami  Pomoc (FAQ)  Redakcja i kontakt     

Copyright ©2009-2014 strzyzowiak.pl,
Korzystanie z Portalu oznacza akceptacją Regulaminu portalu oraz Polityką prywatności RODO

 

Strona strzyzowiak.pl używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Zamknij