Dodaj ogłoszenie   Twoje konto   Napisz wiadomość   Kontakt     Zaloguj
Blogi Forum dyskusyjne Gry i rozrywka Filmy Galeria zdjęć Wzory dokumentów Przepisy kulinarne Randki ze Strzyżowa i podkarpacia Kamerki online Kalendarz Imprez firmy Strzyżów ogłoszenia Strzyżów Strona główna portalu strzyzowiak.pl
Firma Handlowa sport4u
Firma "SPORT4U" powstała w 2011 roku w odpowiedzi na potrzeby rynku lokalnego. Zajmujemy się importem i sprzedażą art. sportowych, turystycznych, obuwia, odzieży i galanterii, w ofercie posiadamy również art. rodzimych producentów takich jak 4F czy SPOKEY. Skupiamy się przede wszystkim na jakości oferowanych produktów, jednak staramy się łączyć jakość z niewygórowaną ceną. Sprzedawane przez nas pr...
Szczegóły firmy
Kategorie wiadomości: · Społeczne · Gospodarcze · Sportowe · Policyjne · Kulturalne · Polityczne

Dodaj artykuł

Płacimy za artykuły! Zobacz warunki współpracy! Zostań dziennikarzem strzyzowiak.pl!

Śpiewający "diament" ze Strzyżowa w "The Voice of Poland"!

Natalia Skalska ze Strzyżowa dostała się do drugiego etapu programu "The Voice of Poland"! Podczas pierwszego etapu " Przesłuchania w ciemno" Natalia doskonale zaśpiewała piosenkę Rihanny - "Only Girl" i zyskała uznanie jurora Andrzeja "Piaska" Piasecznego.

 

The Voice of Poland

fot. rochstar

Natalia Skalska pochodzi ze Strzyżowa gdzie w wieku 6 lat pierwszy raz stanęła na scenie. Tam też uczęszczała na pierwsze zajęcia wokalne w Domu Kultury „Sokół”. Absolwentka Szkoły Muzycznej I stopnia, jej instrumentem przewodnim był flet poprzeczny. Przez 5 lat pracowała nad warsztatem wokalnym w Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie.

Swój talent rozwijała pod okiem wielu wybitnych artystów i trenerów, między innymi: Elżbiety Zapendowskiej, Katarzyny Winiarskiej, Grzegorza Turnaua, Anny Serafińskiej, Piotra Hajduka, Grażyny Łobaszewskiej. Z powodzeniem brała udział w programach TV takich jak „Kuźnia talentów” TVP2, czy „Twoja Droga do Gwiazd” TVN. Wraz z zespołem SPISEK wystąpiła również na specjalne zaproszenie w „Pytaniu na śniadanie” TVP2.

Natalia prowadzi imprezy karaoke. Od 3 lat ma chłopaka. Poznali się nad morzem. On jest fotografem. Największe wrażenie wywarł na niej talent Michaela Jackson’a. Ma wykształcenie muzyczne. Wychowała się we Francji, jej rodzice mieszkają za granicą. Obecnie Natalia mieszka w Warszawie.

W trakcie „Przesłuchań w ciemno”, przy akompaniamencie grającego na żywo profesjonalnego zespołu, każdy z Trenerów wybiera dwunastu uczestników, z którymi będzie współpracował. Zadanie to wydaje się pozornie proste, ale… Trenerzy nie widzą śpiewających osób. Siedzą na specjalnych fotelach, odwróceni tyłem do sceny, więc przy wyborze mogą polegać tylko na swoim słuchu. Jeśli głos uczestnika zachwyci któregoś z Trenerów, ten odwraca się. Uczestnik automatycznie należy do drużyny tego Trenera. Jeśli odwróci się więcej niż jeden juror to uczestnik zdecyduje o tym, z którym Trenerem chce współpracować.

 

 

Podczas występu Natalii jedynym jurorem, który nacisnął przycisk i tym samym automatycznie został jej Trenerem był Andrzej Piaseczny. Mamy nadzieję, że "Piasek" będzie szlifował nasz strzyżowski "diament" i Natalia osiągnie jak najwięcej w tym programie.

W drugim etapie, na wielkim ringu rozpocznie się „Bitwa”. Uczestnicy programu zmierzą się w duetach z kolegami z tej samej drużyny. Trenerzy będą musieli zdecydować, który z ich podopiecznych opuści program. W „Dogrywce” poznamy ostateczny skład uczestników, którzy wezmą udział w odcinkach na żywo. Do walki o kontrakt płytowy i tytuł najlepszego głosu w Polsce stanie ostatecznie 20 wokalistów.

„The Voice” to program, który po ogromnym sukcesie w Holandii, cieszy się wielką popularnością w Stanach Zjednoczonych. Trenerami w amerykańskim „The Voice” są takie gwiazdy: jak Christina Aguillera, Cee Lo czy Adam Levine (wokalista grupy Maroon 5).

Opinie jurorów o występie Natalii:

Andrzej Piaseczny: Ja potrzebuję takiej energii. To czego nie usłyszałem, ale nad czym będziemy mieli okazję popracować to jest troszkę jeszcze szerszy głos, bardziej otwarty. Energia, którą zaprezentowałaś po prostu mnie powala i mam nadzieję, że nie tylko mnie. Gratuluje.

Kayah: Jesteś w porządku, wszystko się zgadza. Bardzo mi się podobało, ale tylko dlatego nie przycisnęłam, bo wiedziałam, że właśnie takiej energii potrzebuje "Piasek".

Nergal: Natalia jest coś w tym co powiedział "Piasek" i co powiedziała Kayah. Na mnie podziałałaś jak kolejne zresztą już dzisiaj pozytywne espresso. Bardzo fajnie, dziękuję Ci.

Ania Dąbrowska: Masz bardzo fajną chrypę w głosie i myślę, że to jest Twój największy plus. Śpiewasz bardzo dziewczęco i świeżo. Myślę, że rzeczywiście jesteś taką osobą, nad którą można popracować i jestem bardzo ciekawa co tam "uknujecie" wspólnie.

Muzyczne osiągnięcia Natalii Skalskiej:

- Finał Ogólnopolskiego Festiwalu Wygraj Sukces Tarnobrzeg 2000

- Grand Prix w Podkarpackim Festiwalu Piosenki Dziecięcej Strzyżów 2000, oraz I Nagroda w roku 2001

- I Miejsce w XIII Podkarpackim Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki Strzyżów 2003

- I Nagroda w I Ustrzyckim Festiwalu Piosenki Dzieci i Młodzieży Bieszczady 2001, oraz 2 miejsce w 2003

- I Nagroda w XIII Podkarpackim Przeglądzie Piosenki Przemyśl 2003, oraz indywidualne wyróżnienie przewodniczącego jury

- Laureatka Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki i Tańca KONIN 2003, udział w Finale Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca KONIN 2003

- II Nagroda w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki BUDZIK Wrocław 2003

- Grand Prix Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki OFARA Poznań 2003

- Nagroda Specjalna Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki DEBIUTY Lublin 2003

- Wyróżnienie Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Wygraj Sukces Tarnobrzeg 2004

- I Miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Ekologicznej LEGNICA 2004

- Finał Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Amatorów i Piosenkarzy Warszawa 2004

- Laureatka III miejsca w programie Zbigniewa Wodeckiego Twoja Droga do Gwiazd

- Uczennica jako jedna z kilku tysięcy dziewcząt z calej Polski otrzymała również nominacje do roli Julii w musicalu Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy „ROMEO I Julia”

- I miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Piosenki i recytacji Poezji Legionowej i Żołnierskiej Warszawa 2004

- Wyróżnienie na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Wygraj Sukces Tarnobrzeg 2004

- II miejsce na I Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Polskiej RZESZÓW 2005

- I miejsce na XIV Międzynarodowym Festiwalu Piosenki MAJOWA NUTKA Częstochowa 2005

- 2007 r. - wyróżnienie w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Carpathia Festival (Rzeszów)

- 2007 r. - finał Ogólnopolskiego festiwalu piosenki „Pejzaż Bez Ciebie” w Bydgoszczy

W gronie redakcyjnym przesłuchaliśmy ponad 60 wykonawców z pierwszego etapu "The Voice of Poland" i trzeba stwierdzić, że poziom jest bardzo wysoki. Tym bardziej trzymajmy kciuki za Natalię, bo ma fantastyczny talent. Już dziś cała redakcja Strzyzowiak.pl nie może doczekać się udziału reprezentantki powiatu strzyżowskiego w drugim etapie "The Voice of Poland"! Natalio podbijaj Polskę oraz cały świat!

Źródło: tvp.pl / youtube.com
Przygotował: Tomasz Bysiewicztbysiewicz, 22-09-2011, odsłon: 6336

Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.
Ostatnie tematy na forum dyskusyjnym
Najbliższe wydarzenia
Termin wydarzenia: od 23-06-2019 do 28-06-2019
Zastanawiasz się, czy i na jaki obóz sportowy wysłać swoje dziecko? Czy Twoje dziecko będzie bezpieczne, a spędzony na obozie czas wzbogaci je o nowe doświadczenia i umiejętności w piłce nożnej?

Termin wydarzenia: 16-06-2019
Zapraszamy serdeczniew Wszystkich Mieszkańców Ziemi Strzyżowskiej

Termin wydarzenia: od 28-05-2019 do 03-06-2019
Od czwartku 30 maja 2019 od godziny 12.00 rozpoczynamy pierwszy nabór do projektu!

Termin wydarzenia: od 13-05-2019 do 19-05-2019
Motoschron 2019 w Stępinie przy bunkrze.

Termin wydarzenia: od 29-06-2019 do 30-06-2019
Na frysztackiej scenie wystąpią: HIT BOYZ, SHANTEL, TACY SAMI i POWER PLAY! Sobota tradycyjnie zdrowo i sportowo, na obiektach GOSiR. Odbędzie się tam bieg "poGórze-Modern Forms” czyli „Herbowa26-tka” i „Dębowa11-stka”, i „Turniej dla zdrowia” (szczegóły na www.gosir.frysztak.pl). Po sportowych zmaganiach bawimy się do 1:00 w rytmie muzyki tanecznej z ze...
Losowa randka
prezes780724 41
- mężczyzna
- Romans
poznam dziewczynę
Ostatnio dodane ogłoszenia
Suczka Jack Russell Terrier!
Oddam w dobre ręce suczkę rasy Jack Russell Terrier Mama nigdy nie chorowała, tata to mocny zdrowy pies. Pieski do odebrania razem z puszką karmy którą najbardziej lubią. Proszę o przemyślenie decyzji, ten typ psa wymaga dużo uwagi, ruchu i zabawy. Jednak to nie jest zabawka - nie masz warunków nie ...
Cena: 400
Lokalizacja: Szufnarowa
Szczegóły ogłoszenia
Sprzedam Deawoo Matiz
Sprzedam Deawoo Matiz JOY. Rok produkcji 2001. Autko użytkowane przez kobietę. El. szyby, wspomaganie kierownicy.Więcej informacji udzielę telefonicznie. Cena ulega negocjacji.
Lokalizacja: Strzyżów
Szczegóły ogłoszenia
Asterix-bus przewóz osób do Niemiec Belgii i Holandii
WOLNE MIEJSCA NA WYJAZD z POLSKI !!! Dnia 16,07,2019 !!! Niemcy Belgia i Holandia z adresu na adres !!! Rezerwacje przyjmujemy pod nr.tel:603509229 oraz e-mail: asterix-bus@wp.pl. Serdecznie zapraszamy !!!
Cena: 1
Lokalizacja: Domaradz
Szczegóły ogłoszenia
Promocja - 10 % , Imitacja drewna - elastyczna deska dekoracyjna ,PlasterTynk
Tylko u nas pomalowana gotowa do montażu na elewacji drewnopodobna elastyczna imitacja deski ( wysoko elastyczna, ultralekka z wyraźną strukturą 3D drewna ) . U nas oszczędzasz na kosztach malowania. Zalety : Ultralekka - nie obciąża elewacji . Elastyczna - nie pęka przed i po montażu . Stru...
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Szczegóły ogłoszenia
Motocykl Daelim 125
Witam mam do sprzedania motocykl bez wkładu finansowego. Pali na dotyk wymieniony olej przygotowany do sezonu. Ubezpieczenie i przegląd aktualne. Więcej informacji pod nr tel 661564178.
Cena: 3 200
Lokalizacja: Domaradz
Szczegóły ogłoszenia
Czyszczenie paneli fotowoltaicznych,świetlików, dachów,elewacji
Oferujemy usługi czyszczenia myjką ciśnieniową Karcher. Zajmujemy się czyszczeniem: - systemów fotowoltaicznych (czyszczenie wraz z konserwacją i przeglądem), - świetlików, dachów, - elewacji, kostki brukowej. Stosujemy bezpieczne dla środowiska środki czyszczące, które skutecznie usuną nawet na...
Cena: 4
Lokalizacja: podkarpackie
Szczegóły ogłoszenia
Sprzedam Dzialki
Witam mam do sprzedania 2 działki 94 a 81 a. Znajdujące sie przy drodze asfaltowej na Rożance
Cena: 1
Lokalizacja: Rożanka
Szczegóły ogłoszenia
TESTY SPORTOWE
Fundacja Młodych Talentów "Morgan" oferuje testy sportowe na profesjonalnym sprzęcie światowej klasy. Testy przeprowadzamy na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku oraz w każdym ustalonym miejscu przez klienta (dojazd). 1) TEST SZYBKOŚCI LINIOWEJ Test określający wartość sz...
Cena: 5
Lokalizacja: Frysztak
Szczegóły ogłoszenia
Przewóz osób
Witam, oferuję okazjonalny przewóz osób. Obsługuje wesela, chrzciny, wieczory panieńskie i kawalerskie, wycieczki itp. Ceny ustalane indywidualnie
Lokalizacja: Frysztak
Szczegóły ogłoszenia
Wynajme mały dom
Poszukuje domu do wynajecia na dłuższy okres w powiecie strzyzowskim.
Cena: 1 000
Lokalizacja: Powiat Strzyżówski
Szczegóły ogłoszenia
kredyt 200 tys z RRSO 9,3%, spłać wszystkie zobowiązania
Oprocentowanie RRSO od 9,3%. Kwota Kredytu do 200 tys Tel: 730 809 809 Okres kredytowania 120 miesięcy. Działamy na terenie całej Polski, bezpłatny dojazd. Konsolidujemy: -Chwilówki -Pożyczki pozabankowe -Kredyty bankowe -Karty kredytowe -Limity Akceptujemy wszystkie źródła dochodu: ...
Cena: 1
Lokalizacja: cała Polska
Szczegóły ogłoszenia
Ciągnik
Witam Mamdo sprzedania ciagnik Wladimirec T25 Posada 2 lewarki biegow.
Cena: 9 990
Lokalizacja: Podkarpace
Szczegóły ogłoszenia
Ostatnio dodane firmy
Przykładowa firma wyróżniona
Sposób na ciekawą i skuteczną reklamę Twojej firmy. Już za 23,37 zł brutto wysyłająć jednego SMS-a - przez rok promujesz własną firmę. Dodaj wyróżnioną
Szczegóły firmy
STREFA NATURY - Masaż Dietetyka Ziołolecznictwo HIT - Darmowe konsultacje!
TERAPIA ODMŁADZAJĄCA TERAPIA MODELUJĄCA SYLWETKĘ TERAPIA ANTYCELLULITOWA TERAPIA PRZECIWBÓLOWA MASAŻE LECZNICZE masaż leczniczy całościowy masaż leczniczy kręgosłupa masaż leczniczy wybranego stawu (np. bark) masaż leczniczy dłoni lub stóp masaż leczniczy kręgosłupa bańką chińską drenaż limfatyczny kończyny górnej drenaż limfatyczny kończyny dolnej masaż z użyciem Aquavibronu naświetlanie lampą s...
Szczegóły firmy
Firma Handlowa sport4u
Firma "SPORT4U" powstała w 2011 roku w odpowiedzi na potrzeby rynku lokalnego. Zajmujemy się importem i sprzedażą art. sportowych, turystycznych, obuwia, odzieży i galanterii, w ofercie posiadamy również art. rodzimych producentów takich jak 4F czy SPOKEY. Skupiamy się przede wszystkim na jakości oferowanych produktów, jednak staramy się łączyć jakość z niewygórowaną ceną. Sprzedawane przez nas pr...
Szczegóły firmy
pr project
Dla każdego Klienta tworzymy oryginalną i zwartą strukturę niestandardowych rozwiązań. Dla Twojej Firmy przygotujemy: strategie pr i ja zrealizujemy, napiszemy materiał prasowy, opracujemy strategie działania w social media, poprowadzimy konta w mediach społecznościowych, zrealizujemy wydarzenie. Przygotujemy strategię działania w ramach wypromowania produktu lub usługi. Wykonamy i zrealizujemy...
Szczegóły firmy
Za-Bawni Sp. z o.o. Niepubliczny Klub Malucha
KLUB MALUCHA, przeznaczony jest dla dzieci od 1 do 4 roku życia. Klub Malucha znajduje się w Gliniku Średnim 21a w gminie Frysztak, w budynku po dawnej szkole podstawowej, położony jest w pięknej, spokojnej i malowniczej okolicy oddalonej zaledwie o 2 km od centrum Frysztaka. Nasz KLUB MALUCHA jest świetną alternatywą dla prywatnej opiekunki, bądź pozostawienia dziecka pod opieką kogoś z dom...
Szczegóły firmy
NEODESIGN - Producent reklam
Oferujemy kompleksową obsługę z zakresu produkcji reklam. Zaprojektujemy Twoją reklamą, wykonamy ją i zamontujemy. Druk UV, oznakowanie budynków, reklama wielkoformatowa, oklejanie samochodów, poligrafia, gadżety reklamowe, wycinanie i grawerowanie laserowe, frezowanie CNC, projektowanie graficzne - z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Szczegóły firmy
Menu
 

 
Aktualności
Informacje
Sonda
Czy uważasz że nowy Plac Targowy to dobry pomysł?
Tak, to jest dobry pomysł
Nie, jest to totalnie nie trafiona kocepcja
Tak, ale nie w tym miejscu
Nie, ale miejsca parkingowe by się przydały
Pogoda
Wasze opinie o NAS
Moja opinia jest taka iż można tutaj znaleźć wiele ciekawych rzeczy i do tego jeszcze za darmo!!!

Więcej
Wyszukiwane tagi
Kursy walut
 
Wyniki Lotto
Ciekawy przepis
GOMUŁKI Z SERA
Ser Mięta lub kminek Jajko Odrobina masła Do sera dodać jajko, miętę lub kminek (można także dodać troszkę masła) i wymieszać. Formować placki ...
Więcej
Ostatnio dodany film
Skecz studnówkowy
Ostatni blog
Dnia 11-06-2019 o godzinie 21:13 użytkownik Bysiu dodał wpis na swoim blogu: OBÓZ PIŁKARSKI FRYSZTAK SUMMER CAMP 2019!
Ostatnie komentarze
Newsletter
Zapisz się na Newsletter

Adres e-mail:

Boks reklamowy

Promocja na reklamę w Strzyzowiak.pl
Baner poziomy A - 199 zł za miesiąc
Baner poziomy B - 129 zł za miesiąc
Wizytówka graficzna - 39 zł za 6 miesięcy

Szybka Reklama w strzyzowiak.pl
Natychmiastowe dodanie reklamy!
Niskie ceny, duża odlądalność, spora klikalność!
Widząc tą reklame wiesz jak będzie wyglądać twoja reklama!

Kalendarz wydarzeń
lipiec, 2019
pnwtśrczptsbnd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Organizujesz imreze, wystawę lub promocję? Dodaj wpis i wypromuj wydarzenie!

Wizytówki
· wizytówka polecenie · animator · krawieckie ·
Reklama
Ciekawe linki
facebook strzyzowiak.pl

Gorąca linia - poinformuj Nas o zdarzeniu Napisz do nas... Wyślij

 

 


 O strzyzowiak.pl  Reklama w Strzyzowiak.pl  Prawa autorskie  Patronat medialny  Współpraca z mediami  Pomoc (FAQ)  Redakcja i kontakt     

Copyright ©2009-2014 strzyzowiak.pl,
Korzystanie z Portalu oznacza akceptacją Regulaminu portalu oraz Polityką prywatności RODO

 

Strona strzyzowiak.pl używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Zamknij