Dodaj ogłoszenie   Twoje konto   Napisz wiadomość   Kontakt     Zaloguj
Blogi Forum dyskusyjne Gry i rozrywka Filmy Galeria zdjęć Wzory dokumentów Przepisy kulinarne Randki ze Strzyżowa i podkarpacia Kamerki online Kalendarz Imprez firmy Strzyżów ogłoszenia Strzyżów Strona główna portalu strzyzowiak.pl
Przykładowa firma wyróżniona
Sposób na ciekawą i skuteczną reklamę Twojej firmy. Już za 23,37 zł brutto wysyłająć jednego SMS-a - przez rok promujesz własną firmę. Dodaj wyróżnioną
Szczegóły firmy
Kategorie wiadomości: · Społeczne · Gospodarcze · Sportowe · Policyjne · Kulturalne · Polityczne

Dodaj artykuł

Płacimy za artykuły! Zobacz warunki współpracy! Zostań dziennikarzem strzyzowiak.pl!

Śpiewający "diament" ze Strzyżowa w "The Voice of Poland"!

Natalia Skalska ze Strzyżowa dostała się do drugiego etapu programu "The Voice of Poland"! Podczas pierwszego etapu " Przesłuchania w ciemno" Natalia doskonale zaśpiewała piosenkę Rihanny - "Only Girl" i zyskała uznanie jurora Andrzeja "Piaska" Piasecznego.

 

The Voice of Poland

fot. rochstar





Natalia Skalska pochodzi ze Strzyżowa gdzie w wieku 6 lat pierwszy raz stanęła na scenie. Tam też uczęszczała na pierwsze zajęcia wokalne w Domu Kultury „Sokół”. Absolwentka Szkoły Muzycznej I stopnia, jej instrumentem przewodnim był flet poprzeczny. Przez 5 lat pracowała nad warsztatem wokalnym w Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie.

Swój talent rozwijała pod okiem wielu wybitnych artystów i trenerów, między innymi: Elżbiety Zapendowskiej, Katarzyny Winiarskiej, Grzegorza Turnaua, Anny Serafińskiej, Piotra Hajduka, Grażyny Łobaszewskiej. Z powodzeniem brała udział w programach TV takich jak „Kuźnia talentów” TVP2, czy „Twoja Droga do Gwiazd” TVN. Wraz z zespołem SPISEK wystąpiła również na specjalne zaproszenie w „Pytaniu na śniadanie” TVP2.

Natalia prowadzi imprezy karaoke. Od 3 lat ma chłopaka. Poznali się nad morzem. On jest fotografem. Największe wrażenie wywarł na niej talent Michaela Jackson’a. Ma wykształcenie muzyczne. Wychowała się we Francji, jej rodzice mieszkają za granicą. Obecnie Natalia mieszka w Warszawie.

W trakcie „Przesłuchań w ciemno”, przy akompaniamencie grającego na żywo profesjonalnego zespołu, każdy z Trenerów wybiera dwunastu uczestników, z którymi będzie współpracował. Zadanie to wydaje się pozornie proste, ale… Trenerzy nie widzą śpiewających osób. Siedzą na specjalnych fotelach, odwróceni tyłem do sceny, więc przy wyborze mogą polegać tylko na swoim słuchu. Jeśli głos uczestnika zachwyci któregoś z Trenerów, ten odwraca się. Uczestnik automatycznie należy do drużyny tego Trenera. Jeśli odwróci się więcej niż jeden juror to uczestnik zdecyduje o tym, z którym Trenerem chce współpracować.

 

 

Podczas występu Natalii jedynym jurorem, który nacisnął przycisk i tym samym automatycznie został jej Trenerem był Andrzej Piaseczny. Mamy nadzieję, że "Piasek" będzie szlifował nasz strzyżowski "diament" i Natalia osiągnie jak najwięcej w tym programie.

W drugim etapie, na wielkim ringu rozpocznie się „Bitwa”. Uczestnicy programu zmierzą się w duetach z kolegami z tej samej drużyny. Trenerzy będą musieli zdecydować, który z ich podopiecznych opuści program. W „Dogrywce” poznamy ostateczny skład uczestników, którzy wezmą udział w odcinkach na żywo. Do walki o kontrakt płytowy i tytuł najlepszego głosu w Polsce stanie ostatecznie 20 wokalistów.

„The Voice” to program, który po ogromnym sukcesie w Holandii, cieszy się wielką popularnością w Stanach Zjednoczonych. Trenerami w amerykańskim „The Voice” są takie gwiazdy: jak Christina Aguillera, Cee Lo czy Adam Levine (wokalista grupy Maroon 5).

Opinie jurorów o występie Natalii:

Andrzej Piaseczny: Ja potrzebuję takiej energii. To czego nie usłyszałem, ale nad czym będziemy mieli okazję popracować to jest troszkę jeszcze szerszy głos, bardziej otwarty. Energia, którą zaprezentowałaś po prostu mnie powala i mam nadzieję, że nie tylko mnie. Gratuluje.

Kayah: Jesteś w porządku, wszystko się zgadza. Bardzo mi się podobało, ale tylko dlatego nie przycisnęłam, bo wiedziałam, że właśnie takiej energii potrzebuje "Piasek".

Nergal: Natalia jest coś w tym co powiedział "Piasek" i co powiedziała Kayah. Na mnie podziałałaś jak kolejne zresztą już dzisiaj pozytywne espresso. Bardzo fajnie, dziękuję Ci.

Ania Dąbrowska: Masz bardzo fajną chrypę w głosie i myślę, że to jest Twój największy plus. Śpiewasz bardzo dziewczęco i świeżo. Myślę, że rzeczywiście jesteś taką osobą, nad którą można popracować i jestem bardzo ciekawa co tam "uknujecie" wspólnie.

Muzyczne osiągnięcia Natalii Skalskiej:

- Finał Ogólnopolskiego Festiwalu Wygraj Sukces Tarnobrzeg 2000

- Grand Prix w Podkarpackim Festiwalu Piosenki Dziecięcej Strzyżów 2000, oraz I Nagroda w roku 2001

- I Miejsce w XIII Podkarpackim Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki Strzyżów 2003

- I Nagroda w I Ustrzyckim Festiwalu Piosenki Dzieci i Młodzieży Bieszczady 2001, oraz 2 miejsce w 2003

- I Nagroda w XIII Podkarpackim Przeglądzie Piosenki Przemyśl 2003, oraz indywidualne wyróżnienie przewodniczącego jury

- Laureatka Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki i Tańca KONIN 2003, udział w Finale Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca KONIN 2003

- II Nagroda w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki BUDZIK Wrocław 2003

- Grand Prix Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki OFARA Poznań 2003

- Nagroda Specjalna Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki DEBIUTY Lublin 2003

- Wyróżnienie Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Wygraj Sukces Tarnobrzeg 2004

- I Miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Ekologicznej LEGNICA 2004

- Finał Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Amatorów i Piosenkarzy Warszawa 2004

- Laureatka III miejsca w programie Zbigniewa Wodeckiego Twoja Droga do Gwiazd

- Uczennica jako jedna z kilku tysięcy dziewcząt z calej Polski otrzymała również nominacje do roli Julii w musicalu Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy „ROMEO I Julia”

- I miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Piosenki i recytacji Poezji Legionowej i Żołnierskiej Warszawa 2004

- Wyróżnienie na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Wygraj Sukces Tarnobrzeg 2004

- II miejsce na I Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Polskiej RZESZÓW 2005

- I miejsce na XIV Międzynarodowym Festiwalu Piosenki MAJOWA NUTKA Częstochowa 2005

- 2007 r. - wyróżnienie w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Carpathia Festival (Rzeszów)

- 2007 r. - finał Ogólnopolskiego festiwalu piosenki „Pejzaż Bez Ciebie” w Bydgoszczy

W gronie redakcyjnym przesłuchaliśmy ponad 60 wykonawców z pierwszego etapu "The Voice of Poland" i trzeba stwierdzić, że poziom jest bardzo wysoki. Tym bardziej trzymajmy kciuki za Natalię, bo ma fantastyczny talent. Już dziś cała redakcja Strzyzowiak.pl nie może doczekać się udziału reprezentantki powiatu strzyżowskiego w drugim etapie "The Voice of Poland"! Natalio podbijaj Polskę oraz cały świat!

Źródło: tvp.pl / youtube.com
Przygotował: Tomasz Bysiewicz



tbysiewicz, 22-09-2011, odsłon: 6357

Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.
Ostatnie tematy na forum dyskusyjnym
Najbliższe wydarzenia
Termin wydarzenia: 20-10-2019
Zapraszamy serdecznie!

Termin wydarzenia: 06-10-2019
Zapraszamy serdecznie!

Termin wydarzenia: 29-09-2019
Zapraszamy serdecznie :)

Termin wydarzenia: od 30-08-2019 do 03-09-2019
Podkarpacka Fundacja Rozwoju Kultury ma ogromną przyjemność poinformować, że dzięki dofinansowaniu ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura – Interwencje 2019” ma możliwość zorganizować na terenie woj. Podkarpackiego 5-cio dniową trasę koncertową.  

Termin wydarzenia: 15-09-2019
Serdecznie zapraszamy na spotkanie satyryczno-muzyczne!
Losowa randka
prezes780724 41
- mężczyzna
- Romans
poznam dziewczynę
Ostatnio dodane ogłoszenia
Peugot 106
peugot w benzynie ma swoje lata, spod zrobiony i zakonserwowany. samochod nie odpala nie działa immobilaizer fachowiec zrobi go w godzine i bedzie długo jezdzil. ubezpieczenie do kwietnia dobry akumulator i pol baku paliwa Cena do negocjacji
Cena: 1 000
Lokalizacja: Wiśniowa
Szczegóły ogłoszenia
Monitor HP 24ea z technologią IPS + HDMI
Najcieńszy wyświetlacz LCD oferuje komplet wydajnych funkcji w niezwykle smukłej obudowie, eliminując potrzebę wielkich wydatków na monitor. Ten przystępny cenowo, atrakcyjny monitor o wyrazistym obrazie i żywych kolorach to doskonały dodatek do każdego komputera. Nowy standard cienkiej i przyciąg...
Cena: 449
Lokalizacja: Szufnarowa
Szczegóły ogłoszenia
SPRZEDAM DZIAŁKI BUDOWLANE W STRZYŻOWIE
Witam Oferuje na sprzedaż trzy działki budowlane w atrakcyjnym miejscu w Strzyżowie.
Cena: 1
Lokalizacja: STRZYZÓW
Szczegóły ogłoszenia
Kierowca kat.B w transporcie międzynarodowym
Firma ARRA prowadzi działalność z zakresu transportu drogowego w temperaturze kontrolowanej. Specjalizując się w transporcie chłodniczym, farmaceutycznym oraz transporcie materiałów niebezpiecznych (ADR). Obszarem działalności firmy jest cała Europa. Firma świadczy usługi wysokiej jakości o czym świ...
Lokalizacja: Głogów
Szczegóły ogłoszenia
Asterix-bus przewóz osób do Niemiec Belgii i Holandii
WOLNE MIEJSCA NA WYJAZD Z POLSKI! 18. 10. 2019! WOLNE MIEJSCA NA POWRÓT DO POLSKI! Dnia 18. 10. 2019! Niemcy Belgia i Holandia z adresu na adres! Rezerwacje przyjmujemy pod nr. tel:603509229 oraz e-mail: asterix-bus wp. pl. Serdecznie zapraszamy!
Cena: 1
Lokalizacja: Domaradz
Szczegóły ogłoszenia
Magazynier Słowacja
W związku z dynamicznym rozwojem sieci Merkury Market poszukujemy Kandydatów na stanowisko: MAGAZYNIER (praca na terenie Słowacja) Oczekiwania: -wykształcenie zawodowe/średnie , -dokładność i samodzielność, -odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę, -prawo jazdy kat.B, -uprawn...
Szczegóły ogłoszenia
Pracownik ds zarządzania produktem
Firma Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. będąca liderem w handlu i dystrybucji artykułów wyposażenia wnętrz oraz materiałów budowlanych, w skład której wchodzą obiekty handlowe na terenie Polski, Słowacji i Czech ogłasza nabór na stanowisko: PRACOWNIK DS ZARZĄDZANIA P...
Szczegóły ogłoszenia
Sprzedam meble
Sprzedam meble młodzieżowe. Stan bardzo dobry.
Cena: 450
Lokalizacja: Rzeszów
Szczegóły ogłoszenia
Sprzedam meble
Sprzedam meble młodzieżowe, bardzo praktyczne. Nie niszczone.
Cena: 450
Lokalizacja: Rzeszów
Szczegóły ogłoszenia
Kostka brukowa
Posiadamy w sprzedaży szeroki wybór kostki brukowej,płyty tarasowe,palisady,obrzegowania,stopnie blokowe i inne materiały betonowe.Nasze materiały pochodzą od najlepszych dostawców.duży wybór kolorów zarówno klasycznych jak i tych najmodniejszych.Zapraszamy do odwiedzenia punktu sprzedaży KW Bruk St...
Cena: 25
Lokalizacja: Strzyżów
Szczegóły ogłoszenia
Kostka brukowa
Posiadamy w sprzedaży szeroki wybór kostki brukowej,płyty tarasowe,palisady,obrzegowania,stopnie blokowe i inne materiały betonowe.Nasze materiały pochodzą od najlepszych dostawców.duży wybór kolorów zarówno klasycznych jak i tych najmodniejszych.Zapraszamy do odwiedzenia punktu sprzedaży KW Bruk St...
Cena: 25
Lokalizacja: Strzyżów
Szczegóły ogłoszenia
Opieka z zamieszkaniem u osoby starszej min 1600 GBP netto-miesiąc
OPIEKA Z ZAMIESZKANIEM U OSOBY STARSZEJ - MIN 1600 GBP NETTO/MIESIĄC Cekal jest polską agencją pośrednictwa pracy z siedzibą w Wielkiej Brytanii oraz przedstawicielstwem w Polsce, która zajmuję się rekrutacją opiekunek osób starszych, opiekunek do dzieci ( programy edukacyjne au pair) i pielęgnia...
Szczegóły ogłoszenia
Ostatnio dodane firmy
Przykładowa firma wyróżniona
Sposób na ciekawą i skuteczną reklamę Twojej firmy. Już za 23,37 zł brutto wysyłająć jednego SMS-a - przez rok promujesz własną firmę. Dodaj wyróżnioną
Szczegóły firmy
STREFA NATURY - Masaż Dietetyka Ziołolecznictwo HIT - Darmowe konsultacje!
TERAPIA ODMŁADZAJĄCA TERAPIA MODELUJĄCA SYLWETKĘ TERAPIA ANTYCELLULITOWA TERAPIA PRZECIWBÓLOWA MASAŻE LECZNICZE masaż leczniczy całościowy masaż leczniczy kręgosłupa masaż leczniczy wybranego stawu (np. bark) masaż leczniczy dłoni lub stóp masaż leczniczy kręgosłupa bańką chińską drenaż limfatyczny kończyny górnej drenaż limfatyczny kończyny dolnej masaż z użyciem Aquavibronu naświetlanie lampą s...
Szczegóły firmy
Firma Handlowa sport4u
Firma "SPORT4U" powstała w 2011 roku w odpowiedzi na potrzeby rynku lokalnego. Zajmujemy się importem i sprzedażą art. sportowych, turystycznych, obuwia, odzieży i galanterii, w ofercie posiadamy również art. rodzimych producentów takich jak 4F czy SPOKEY. Skupiamy się przede wszystkim na jakości oferowanych produktów, jednak staramy się łączyć jakość z niewygórowaną ceną. Sprzedawane przez nas pr...
Szczegóły firmy
Take Care Polska - Odszkodowania OC/AC
Zajmujemy się dopłatami do zaniżonych odszkodowań komunikacyjnych z OC sprawcy, jak i AutoCasco. Jeśli miałeś kolizję i kwota odszkodowania przyznana przez zakład ubezpieczeń jest zbyt niskie, kolejne odwołania nie przynoszą rezultatu... zwróć się do nas!! Dokonamy bezpłatnej i niezobowiązaującej analizy Twojej sprawy i oszacujemy ile możemy Ci dopłacić do odszkodowania. Działamy w cał...
Szczegóły firmy
Rolmat Rzeszów - Rolety dzień i noc Rzeszów
Rolmat to sklep oferujący wysokiej jakości rolety rzymskie oraz moskitiery plisowane. Każdy klient może liczyć na fachowe doradztwo oraz pomoc podczas doboru produktu. Wysoka jakość materiałów a także szczegółowe wykonanie to gwarancja zadowolenia. Szczegółowe informacje na temat oferty można uzyskać na stronie internetowej. Nie czekaj i zamów już dziś! Atrakcyjne ceny czekają na ciebie!
Szczegóły firmy
pr project
Dla każdego Klienta tworzymy oryginalną i zwartą strukturę niestandardowych rozwiązań. Dla Twojej Firmy przygotujemy: strategie pr i ja zrealizujemy, napiszemy materiał prasowy, opracujemy strategie działania w social media, poprowadzimy konta w mediach społecznościowych, zrealizujemy wydarzenie. Przygotujemy strategię działania w ramach wypromowania produktu lub usługi. Wykonamy i zrealizujemy...
Szczegóły firmy
Menu
 

 
Aktualności
Informacje
Sonda
Czy uważasz że nowy Plac Targowy to dobry pomysł?
Tak, to jest dobry pomysł
Nie, jest to totalnie nie trafiona kocepcja
Tak, ale nie w tym miejscu
Nie, ale miejsca parkingowe by się przydały
Pogoda
Wasze opinie o NAS
Witam. Jestem nowo zarejestrowanym użytkownikiem waszego portalu. Pierwszą rzeczą w której zasugeruje zmianę to oceny zdjęć. Pro...

Więcej
Wyszukiwane tagi
Kursy walut
 
Wyniki Lotto
Ciekawy przepis
BABKA CZEKOLADOWA
0,5 kg mąki,35 dag cukru,25 dag masło,4 jaja,1 mała szklanka mleka lub śmietany,3 łyżki kakao,1 paczka proszku do pieczenia,1 paczka cukru waniliowego...
Więcej
Ostatnio dodany film
Skecz studnówkowy
Ostatni blog
Dnia 11-06-2019 o godzinie 21:13 użytkownik Bysiu dodał wpis na swoim blogu: OBÓZ PIŁKARSKI FRYSZTAK SUMMER CAMP 2019!
Ostatnie komentarze
Newsletter
Zapisz się na Newsletter

Adres e-mail:

Boks reklamowy

Szybka Reklama w strzyzowiak.pl
Natychmiastowe dodanie reklamy!
Niskie ceny, duża odlądalność, spora klikalność!
Widząc tą reklame wiesz jak będzie wyglądać twoja reklama!

Promocja na reklamę w Strzyzowiak.pl
Baner poziomy A - 199 zł za miesiąc
Baner poziomy B - 129 zł za miesiąc
Wizytówka graficzna - 39 zł za 6 miesięcy

Kalendarz wydarzeń
październik, 2019
pnwtśrczptsbnd
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Organizujesz imreze, wystawę lub promocję? Dodaj wpis i wypromuj wydarzenie!

Wizytówki
· wizytówka polecenie ·
Reklama
Ciekawe linki
facebook strzyzowiak.pl

Gorąca linia - poinformuj Nas o zdarzeniu Napisz do nas... Wyślij

 

 


 O strzyzowiak.pl  Reklama w Strzyzowiak.pl  Prawa autorskie  Patronat medialny  Współpraca z mediami  Pomoc (FAQ)  Redakcja i kontakt     

Copyright ©2009-2014 strzyzowiak.pl,
Korzystanie z Portalu oznacza akceptacją Regulaminu portalu oraz Polityką prywatności RODO

 

Strona strzyzowiak.pl używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Zamknij