Dodaj ogłoszenie   Twoje konto   Napisz wiadomość   Kontakt     Zaloguj
Blogi Forum dyskusyjne Gry i rozrywka Filmy Galeria zdjęć Wzory dokumentów Przepisy kulinarne Randki ze Strzyżowa i podkarpacia Kamerki online Kalendarz Imprez firmy Strzyżów ogłoszenia Strzyżów Strona główna portalu strzyzowiak.pl
ohp media art
Forum dyskusyjne

Zapraszamy wszystkich do korzystania z forum dyskusyjnego. Staramy się aby każdy użytkownik znalazł coś siebie jaki i również będzie miał okazję dowiedzieć się czegoś nowego. Przypominamy o konieczności stosowania się do regulaminu portalu !!!

 


Odpowiedz
UPADEK "SOKOŁA"
Aftermath
05-01-2018, 16:29:55
[ cytuj ]
Tak trudno zadzwonić do Domu Kultury i się dowiedzieć? Wspominał mi o tym kolega, który seniorem nie jest, ja też nie i nie mamy znajomych w DK. Jak będą wyłącznie osoby starsze, to głównie z racji, że młodsi niż "seniorzy" nie są zainteresowani. Ja nie byłem zainteresowany, więc nie pamiętam kwoty, ale wiek nie gra roli...
macma
29-01-2018, 07:40:18
[ cytuj ]
nawiązując do tytułu, mam pytanie, Sokół upadł już? czy jeszcze żyje? Ostatnio widziałem, że jeszcze stoi, więc chyba żyje, chyba że jestem w błędzie i w rzeczywistości to co widziałem, to nie stojący Sokół był, a Sokół upadnięty.......?
Geniusz
21-03-2018, 08:56:28
[ cytuj ]
Uważam, że pomieszczenia po Szkole Muzycznej w Strzyżowie powinny sie znaleźć nadal w posiadaniu instytucji i organizacji kultury, również tych społecznych. Jest ich całe mnóstwo. Trochę gorzej z dzialalnością. Myślę tu o licznych fundacjach, stowarzyszeniach itp. podmiotach zwiazanych z ruchem kulturalnym, sportowym, rekreacyjnym itp. Aula- holl posrodku, świetnie może służyć spotkaniom, imprezom i wystawom. Stworzyłoby to lepszą perspektywę współpracy kulturalnej, której obecnie w naszym mieście i gminie całkowicie brak. A po zainstalowaniu windy, budynek Sokoła stałby się prawdziwym centrum strzyżowskiej kultury.
Przede wszystkim, władze już dziś powinny konsultować takie pomysły ze społeczeństwem, by go znowu nie zaskoczyć szaleństwami typu - Park Literacki!
miejscowy
02-10-2018, 11:49:35
[ cytuj ]
Dziś żona zadzwoniła do naszego kina z zapytaniem, kiedy będzie wyświetlany film "Kler" żeby cały Strzyżów (mamy przecież swoje kino) nie musiał jeździć po Rzeszowach, Krosnach...? Pani z sekretariatu odpowiedziała, że film nie będzie wyświetlany u nas, na pytanie dlaczego odpowiedziała: "TO JEST DECYZJA DYREKTORA". Na pytanie jakie są powody takiej dyrektorskiej decyzji pani z sekretariatu odpowiedziała "NIE WIEM". Poproszony do telefonu dyrektor nie mógł w tym momencie rozmawiać bo prowadził jak powiedziała pani z sekretariatu rozmowę na drugim telefonie.
I teraz pytania:
1 pan dyrektor jako cenzor decyduje jaki film jest dobry a jaki zły dla mieszkańców naszego miasteczka????
2 pan dyrektor dysponuje tak dużymi kwotami na prowadzoną przez siebie placówkę że gardzi tymi pieniędzmi, które kino zarobiło by na projekcji filmu "Kler", który w pierwszych dniach jego wyświetlania stał się najbardziej kasowym filmem polskim po 89 roku???
3. na jakiej podstawie pan dyrektor decyduje o nie pokazaniu tego filmu mieszkańcom naszego miasteczka i okolic zdając sobie sprawę z tego, że kierowana przez niego placówka UTRZYMYWANA JEST Z ICH PODATKÓW A NIE Z PRYWATNEJ KASY PANA DYREKTORA??? (jego pensja wypłacana jest mu także z naszych podatków)
4. dlaczego panu dyrektorowi DK Sokół zależy żeby i nasz Strzyżów został wpisany na listę miast-ciemnogrodów w których strachliwe urzędasy-przydupasy zakazują wyświetlania "Kleru"???
Może pan dyrektor jak widać klęczący kornie przed naszym proboszczem (który i tak napewno film sobie zobaczy) i resztą strzyżowskiej pisowskiej władzy jednak wstał z kolan i pomyślał o mieszkańcach Strzyżowa, którzy chcieliby film zobaczyć! Czy aż tak strzyżowska tzw. góra BOI SIĘ ODWRÓCENIA OD MIEJSCOWEGO I LOKALNYCH KOŚCIOŁÓW??? Boją się, że po wyjściu z kin ludzie przestaną przychodzić na msze, dawać na tace??? No i wybory za kilkanaście dni to i napewno film "Kler" wpłynie na wyniki. Panie dyrektorze NASZEGO (a nie pańskiego prywatnego!) kina WSTYD!!!!!!!! WSTYD!!!!!!!
pompeje
02-10-2018, 12:36:16
[ cytuj ]
W rozmowie ze mną stwierdził, że to Władza (a władza to Kawa chyba ciagle) zabraniają projekcji.
Panie Bukała...jaki Kawa jest to jest, ale ludziom prześcieradeł nie sprawdzał i koca na telewizor nie zarzucał w scenach jak się "całują". Pan idź być "ministrantem" gdzie indziej.
pompeje
02-10-2018, 12:40:52
[ cytuj ]
Tym bardziej, że każde miejsce w tym kinie, każdy fotel duchem należy do strzyżwiaków, koncepcją do Jagody Skowron - jedynej, prawowitej i niepodważalnej Jagdy Skowron. Bukała, wyżej dupy nie poskoczysz.
Aftermath
02-10-2018, 22:32:10
[ cytuj ]
Dyrektor pewnie nie ma nic do gadania. Może i by chciał puścić, ale obłudna klika powiat-gmina do tego by nie dopuścili.
miejscowy
02-10-2018, 23:57:10
[ cytuj ]
Głosowaliśmy na obecnego burmistrza Kawę bo wydawał się sensownym facetem a teraz dyrektor naszego kina tłumaczy sięże to burmistrz mu zakazał projekcji "Kleru". Może raczej znany z miłości do dobrej zmiany starosta maczał w tym palce? Tak czy tak WSTYD że Strzyżów dołącza do ciemnogrodów. Nawet prymas mówi żeby nie zamiatać problemu pod dywan, rozmawiać o problemach kościoła szczerze..... A u nas nadal obłudna cisza! Wstyd i zakłamanie i dulszczyzna!
Sygnalista
03-10-2018, 13:30:27
[ cytuj ]
Bohaterstwo Bukały godne podziwu-burmistrz Kawa już buirko czyści bo za niecałe 3 tygodnie urząd opuszcza więc najlepiej teraz na niego winę zrzucić. Nic już dzielnemu Bukale nie zrobi, może mu jedynie nagwizdać. Brawo dyrektor DK Sokół!!! Możesz teraz jazgotać na odchodzących tymbardziej że siwe babki murem za tobą stoją hahaha. Tak też stały murem za "kochaną Jagódką" (nazywanej tak przez znaną lokalną prezeskę która zaraz po odejściu Skowron nowemu dyrkowi Sokoła wysmarowała pismo wzorem z "Misia" "łubudubu łubudubu, niech nam żyje dyrechtór naszego DeKu!!!!!!") Masz rację "miejscowy" WSTYD że Strzyżów wpisany został na listę ciemnogrodów, a strzyżowianie odbierani są jak ciemniaki. Jeżeli Sokół nie chce zarabiać jedziemy do Rzeszowa. Tam pół Strzyżowa zostawi swoją kasę. A Sokół niech dalej śmierdzi stęchlizną i wygląda jak z poprzedniej epoki. Babki i dziadki dobrze czują się w takim klimaciku.
Ostatnie tematy na Forum
Menu
 

 
Informacje
Sonda
Czy uważasz że REKLAM w Strzyżowie jest odpowiednia ilość?
Tak, jest OK nie przeszkadzają mi!
Tak, ale troche jest ich dużo!
Nie, może być więcej!
Nie, nie interesuje mnie to!
Pogoda
Wasze opinie o NAS
Czy ta strona w ogóle działa???? Już nie czekam na super tematy ,tylko na jakiekolwiek ,dotyczące życia powiatu ,bo to podobno ...

Więcej
Wyszukiwane tagi
Kursy walut
 
Ciekawy przepis
Ostatnio dodany film
Skecz studnówkowy
Ostatni blog
Dnia 30-12-2015 o godzinie 14:21 użytkownik Maras135 dodał wpis na swoim blogu: Test DNA na ojcostwo w Strzyżowie. Szybko, pewnie i na miejscu! 
Ostatnie komentarze
Newsletter
Zapisz się na Newsletter

Adres e-mail:

Boks reklamowy

Promocja na reklamę w Strzyzowiak.pl
Baner poziomy A - 199 zł za miesiąc
Baner poziomy B - 129 zł za miesiąc
Wizytówka graficzna - 39 zł za 6 miesięcy

Szybka Reklama w strzyzowiak.pl
Natychmiastowe dodanie reklamy!
Niskie ceny, duża odlądalność, spora klikalność!
Widząc tą reklame wiesz jak będzie wyglądać twoja reklama!

Kalendarz wydarzeń
maj, 2019
pnwtśrczptsbnd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Organizujesz imreze, wystawę lub promocję? Dodaj wpis i wypromuj wydarzenie!

Wizytówki
· krawieckie · animator · wizytówka polecenie ·
Reklama
Ciekawe linki
facebook strzyzowiak.pl

Gorąca linia - poinformuj Nas o zdarzeniu Napisz do nas... Wyślij

 

 


 O strzyzowiak.pl  Reklama w Strzyzowiak.pl  Prawa autorskie  Patronat medialny  Współpraca z mediami  Pomoc (FAQ)  Redakcja i kontakt     

Copyright ©2009-2014 strzyzowiak.pl,
Korzystanie z Portalu oznacza akceptacją Regulaminu portalu oraz Polityką prywatności RODO

 

Strona strzyzowiak.pl używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Zamknij