Dodaj ogłoszenie   Twoje konto   Napisz wiadomość   Kontakt     Zaloguj
Blogi Forum dyskusyjne Gry i rozrywka Filmy Galeria zdjęć Wzory dokumentów Przepisy kulinarne Randki ze Strzyżowa i podkarpacia Kamerki online Kalendarz Imprez firmy Strzyżów ogłoszenia Strzyżów Strona główna portalu strzyzowiak.pl
Forum dyskusyjne

Zapraszamy wszystkich do korzystania z forum dyskusyjnego. Staramy się aby każdy użytkownik znalazł coś siebie jaki i również będzie miał okazję dowiedzieć się czegoś nowego. Przypominamy o konieczności stosowania się do regulaminu portalu !!!

 

Uwaga!!! Zawieszono możliwość dodawania wpisów w kategorii głównej, aby dodać wpis należy wejść w daną kategorię i tam wybrać dodaj wpis. Powodem zmiany były sugestie użytkowników!


Odpowiedz
SAMI ZMIENIAJMY GMINĘ I MIASTO STRZYŻÓW !!!
landrynka
23-11-2016, 10:26:12
[ cytuj ]
Zakładam nowy temat!!! W jakim celu?
Otóż czuję przez skórę, że "Strzyżowiak" staje się nowym, zdrowym krwioobiegiem Miasta i Gminy Strzyżów. Jeżeli władzom, radnym i ich doradcom brak realnych pomysłów i odwagi na zmiany, to im pomóżmy. Stać nas na stworzenie nowych miejsc pracy, wypracowanie oszczędności budżetowych, ściągnięcie inwestorów i otwarcie naszego miasta i gminy na świat.
Uwolnijmy uśpione, zmanewrowane umysły i zasypmy władzę pomysłami. Pamiętajmy, że kropla drąży skałę...
Pozwólmy zostać w Tym mieście i gminie naszym dzieciom i stwórzmy im warunki do godnego życia. Przypominam Państwu, że w sesjach Rady Miasta i Gminy Strzyżów, odbywających się w DK "Sokół", może wziąść udział każdy z nas.
Pozdrawiam i zachęcam do wypowiedzi.
macgyver
23-11-2016, 13:47:00
[ cytuj ]
Teraz, kiedy nie ma już w gminie żywcem pracy, młodzież wyjechała, emeryci wymieraja, cieżko będzie coś tu zmienić. Wszystko zniszczyli i sprzedali za guziki.
Godowianka
25-11-2016, 15:06:53
[ cytuj ]
Wniosek obywatelski, pod rozwagę Rady MiG Strzyżów.
Skoro trwa "papierowa" wojna o kulturę i pieniądze, proponuję przenieść część imprez organizowanych przez: Dom Kultury, Bibliotekę i Muzeum na wieś. Nam też coś się z tej "wielkiej" kultury należy. Tak samo płacimy podatki na kulturę. Dodatkowym argumentem, niech będzie fakt, że Gmina niedawno wyremontowała za duże, publiczne pieniądze Domy Ludowe. Po co? No właśnie może po to, żeby wieś zaczęła korzystać z produktów lokalnej kultury.
Dla przypomnienia podaje władzom wykaz pięknych sal w Wiejskich Domach Kultury-
Domach Ludowych:
DL- Żyznów
DL- Glinik Zaborowski
DL- Glinik Charzewski
DL- Grodzisko
DL- Wysoka Strzyżowska
DL- Dobrzechów- lokalny Cud Nad Wisłokiem, działajacy prawie jak DK "Sokół", tyle że bez dotacji Gminy i bez sołtysa. ;)
Życzę miłego dumania...
Wysoczaninek
26-11-2016, 08:30:19
[ cytuj ]
Popieram wniosek.
Jest jeszcze dawny Klub w Wysokiej Górnej.
Klub_Kultury_Dobrzechow
26-11-2016, 11:10:22
[ cytuj ]

[Wpis traktowany jako ogłoszenie - został wymoderowany 13.12.2016]

vox0707
26-11-2016, 13:39:19
[ cytuj ]

[Wpis traktowany jako ogłoszenie - został wymoderowany 13.12.2016]

Zarnowa
28-11-2016, 17:52:53
[ cytuj ]
Chyba zapomniano o nowiuteńkim Domu Ludowyn w Żarnowej. U nas też można robić imprezy :)

DL- Żyznów
DL- Glinik Zaborowski
DL- Glinik Charzewski
DL- Grodzisko
DL- Wysoka Strzyżowska
DL- Dobrzechów
DL- Żarnowa
listonoszka
29-11-2016, 20:38:44
[ cytuj ]
No właśnie! Skoro skomunalizowano wiekszość Domów Ludowych, Domów Strażaka, Klubów Rolnika, niech teraz Władze i Radni Miasta i Gminy Strzyżów, pomogą ludziom tam mieszkajacym stworzyć miejsca pracy. Mogą to być usługi, produkcja, rzemiosło, rękodzieło, handel, sport i kultura. Zresztą prężni radni z PSL, wywodzący się własnie z tych wsi, na pewno mają wiele pomysłów.
landrynka
30-11-2016, 16:22:36
[ cytuj ]
W mieście i na wsiach stoi wiele pustych lokali, które są własnością lub w zarzadzaniu Miasta i Gminy Strzyzów. Oddajcie te lokale młodym zdolnym ludziom za symboliczną złotówkę. Niech w tych pustostanach prowadzą swoją działalność gospodarczą. ZUS i tak tych śmiałków wykańcza, więc niech Burmistrz i Radni chociaż tak pomogą mieszkańcom. Takie przykłady solidarności lokalnej są już w naszym kraju. Na co czekamy?
realista
08-12-2016, 16:54:56
[ cytuj ]
Tylko nie zmieniajcie tak jak ta parszywa, kłamliwa partia PiS! Obłuda wali od nich na kilometr a ci ludzie na tym Podkarpaciu głosują na to barachło jak marionetki, bo mózgownice dawno fermentacji dostały.
Ostatnie tematy na Forum
Menu
 

 
Informacje
Sonda
Czy jesteś za połączeniem strzyżowskich instytucji kultury tj. Muzeum Samorządowego, Biblioteki Publicznej i Domu Kultury w jedno?
Tak
Nie
Pogoda
Wasze opinie o NAS
Strona przydatna napewno, jedyny minus za to, że aktualne wydarzenia są ściągane ze strony policji, jeśli czegoś nie ma na podka...

Więcej
Wyszukiwane tagi
Kursy walut
 
Ciekawy przepis
Sałatka warzywno-owocowa
20 dag zielonego groszku lub 1 puszka groszku konserwowego, 6 mandarynek, 4 plasterki szynki, 4 łyżki majonezu, cukier, sól. Mandarynki umyć, ...
Więcej
Ostatnio dodany film
Skecz studnówkowy
Ostatni blog
Dnia 30-12-2015 o godzinie 14:21 użytkownik Maras135 dodał wpis na swoim blogu: Test DNA na ojcostwo w Strzyżowie. Szybko, pewnie i na miejscu! 
Ostatnie komentarze
Newsletter
Zapisz się na Newsletter

Adres e-mail:

Boks reklamowy

Szybka Reklama w strzyzowiak.pl
Natychmiastowe dodanie reklamy!
Niskie ceny, duża odlądalność, spora klikalność!
Widząc tą reklame wiesz jak będzie wyglądać twoja reklama!

Kalendarz wydarzeń
październik, 2018
pnwtśrczptsbnd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Organizujesz imreze, wystawę lub promocję? Dodaj wpis i wypromuj wydarzenie!

Wizytówki
· krawieckie · wizytówka polecenie ·
Reklama
ohp
Ciekawe linki
facebook strzyzowiak.pl

Gorąca linia - poinformuj Nas o zdarzeniu Napisz do nas... Wyślij

 

 


 O strzyzowiak.pl  Reklama w Strzyzowiak.pl  Prawa autorskie  Patronat medialny  Współpraca z mediami  Pomoc (FAQ)  Redakcja i kontakt     

Copyright ©2009-2014 strzyzowiak.pl,
Korzystanie z Portalu oznacza akceptacją Regulaminu portalu oraz Polityką prywatności RODO

 

Strona strzyzowiak.pl używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Zamknij