Dodaj ogłoszenie   Twoje konto   Napisz wiadomość   Kontakt     Zaloguj
Blogi Forum dyskusyjne Gry i rozrywka Filmy Galeria zdjęć Wzory dokumentów Przepisy kulinarne Randki ze Strzyżowa i podkarpacia Kamerki online Kalendarz Imprez firmy Strzyżów ogłoszenia Strzyżów Strona główna portalu strzyzowiak.pl
Forum dyskusyjne

Zapraszamy wszystkich do korzystania z forum dyskusyjnego. Staramy się aby każdy użytkownik znalazł coś siebie jaki i również będzie miał okazję dowiedzieć się czegoś nowego. Przypominamy o konieczności stosowania się do regulaminu portalu !!!

 

Uwaga!!! Zawieszono możliwość dodawania wpisów w kategorii głównej, aby dodać wpis należy wejść w daną kategorię i tam wybrać dodaj wpis. Powodem zmiany były sugestie użytkowników!


Odpowiedz
Rozprawa przeciw urzędnikowi
pompeje
23-11-2017, 19:28:24
[ cytuj ]
17 stycznia. Przeciwko Kwiatkowi. Okradl gminę a nawt województwo Czego jeszcze potrzbujecie? Napiszcie. Pomogę.
pompeje
24-11-2017, 08:02:59
[ cytuj ]
Godzina 9 sala 24 sąd rejonowy w Rzeszowie ul Kustronia 4

To info dla przewdniczącej i burmistrzów. Czego Wam jeszce potrzeba? Szmaty...to słowo symbol.
ambona
24-11-2017, 08:54:35
[ cytuj ]
Czy Pani zaprosiła na rozprawę miejscowe "obiektywne" media: Wagę i Miecz, Telewizję Południe, Nasz Strzyżow, Gazetę Strzyżowską. Oni zawsze stoją murem przy władzy. Niech staną i tym razem. Sprawa faktycznie dotyczy całego środowiska i pieniędzy nas podatnikow. Pora, by chociaż jedna sprawa w naszej Gminie znalazła swe definitywne, uczciwe rozwiązanie.
W Strzyżowiaku jest zapisanych 30 stron tematycznych, co daje prawdziwy obraz na problemy życia mieszkanców regionu. Warto o tym pomyśleć, zanim po raz kolajny ślepo zaufamy przyszłej władzy i zagłosujemy. Administrator stworzył Nam możliwość swobodnej wypowiedzi, więc chociaż tak korzystajmy z demokracji.
macma
24-11-2017, 10:35:15
[ cytuj ]
ciekaw jestem efektu, jeśli by się udało udowodnić wszystkie zarzuty, jakie ony tam są, to brawo i szacun. Byłaby przestroga dla innych.
pompeje
24-11-2017, 15:26:25
[ cytuj ]
Zarzuty są proste do udowdnienia. Tym bardziej, że Kwiatek okradł Państwo, Polskie Państwo. Kradli razem z WD. Co wam więcej potrzeba.
pompeje
24-11-2017, 16:03:56
[ cytuj ]
W tej sprawie walczę od 4 lat. Nigdy nie ustąpię.
macma
25-11-2017, 10:02:07
[ cytuj ]
Zarzuty są proste do udowdnienia. Tym bardziej, że Kwiatek okradł Państwo, Polskie Państwo. Kradli razem z WD. Co wam więcej potrzeba.

Oprócz błękitnego nieba nic mi więcej nie potrzeba. Ja juz jestem prawie przekonany, został jeszcze sąd do przekonania, i oby się udało. Jeżeli coś jest na rzeczy, to główny zainteresowany powinien być zainteresowany wyjaśnieniem całej sytuacji ?
pompeje
26-11-2017, 05:21:42
[ cytuj ]
A to juz rola prokuratora.
ochp
Ostatnie tematy na Forum
Menu
 

 
Informacje
Sonda
Czy jesteś za połączeniem strzyżowskich instytucji kultury tj. Muzeum Samorządowego, Biblioteki Publicznej i Domu Kultury w jedno?
Tak
Nie
Pogoda
Wasze opinie o NAS
Fajna stronka. Ciekawe artykuły,interesujące ogłoszenia i zdjęcia. W sumie super.

Więcej
Wyszukiwane tagi
Kursy walut
 
Ciekawy przepis
Sałatka ziemniaczana.
40 dag ziemniaków, 1 czerwona cebula (10 dag), 25 dag kiełków soi, 1/2 łyżeczki kminku, sól, SOS: 1 łyżka musztardy, 1/2 łyżeczk...
Więcej
Ostatnio dodany film
Skecz studnówkowy
Ostatni blog
Dnia 30-12-2015 o godzinie 14:21 użytkownik Maras135 dodał wpis na swoim blogu: Test DNA na ojcostwo w Strzyżowie. Szybko, pewnie i na miejscu! 
Ostatnie komentarze
Newsletter
Zapisz się na Newsletter

Adres e-mail:

Boks reklamowy

Szybka Reklama w strzyzowiak.pl
Natychmiastowe dodanie reklamy!
Niskie ceny, duża odlądalność, spora klikalność!
Widząc tą reklame wiesz jak będzie wyglądać twoja reklama!

Kalendarz wydarzeń
listopad, 2018

Organizujesz imreze, wystawę lub promocję? Dodaj wpis i wypromuj wydarzenie!

Wizytówki
· krawieckie · wizytówka polecenie ·
Reklama
ohp
Ciekawe linki
facebook strzyzowiak.pl

Gorąca linia - poinformuj Nas o zdarzeniu Napisz do nas... Wyślij

 

 


 O strzyzowiak.pl  Reklama w Strzyzowiak.pl  Prawa autorskie  Patronat medialny  Współpraca z mediami  Pomoc (FAQ)  Redakcja i kontakt     

Copyright ©2009-2014 strzyzowiak.pl,
Korzystanie z Portalu oznacza akceptacją Regulaminu portalu oraz Polityką prywatności RODO

 

Strona strzyzowiak.pl używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Zamknij