Dodaj ogłoszenie   Twoje konto   Napisz wiadomość   Kontakt     Zaloguj
Blogi Forum dyskusyjne Gry i rozrywka Filmy Galeria zdjęć Wzory dokumentów Przepisy kulinarne Randki ze Strzyżowa i podkarpacia Kamerki online Kalendarz Imprez firmy Strzyżów ogłoszenia Strzyżów Strona główna portalu strzyzowiak.pl
Forum dyskusyjne

Zapraszamy wszystkich do korzystania z forum dyskusyjnego. Staramy się aby każdy użytkownik znalazł coś siebie jaki i również będzie miał okazję dowiedzieć się czegoś nowego. Przypominamy o konieczności stosowania się do regulaminu portalu !!!

 

Nowy temat · Odpowiedz
Rola portalu "STRZYŻOWIAK".
Brzezanka
10-04-2017, 14:38:15
[ cytuj ]
Cieszę się szczerze, że jest to forum. (gazeta społeczna). Nie rozumiem tylko jednego, dlaczego Srarostowie, Burmistrzowie, Wójtowie z regionu Strzyżowskiego nie zamieszczaja tam żadnych informacji, ogłoszeń, relacji z wydarzeń, czy sond. Przecież Strzyżowiak ma juz bardzo dużą ilość czytelnikow w całym Powiecie i dalej.
Czy rzeczywiscie panuje u nas jakaś zmowa milczenia. Jeżeli tak, to warto ją przerwqać. Dziś rocznica tragedii narodowej z 10.04. i poczatek Wielkiego Tygodnia. To dobry czas na refleksje, prawdę i patriotyzm. Jest nas na forum coraz więcej, więc piszmy szczerze i bez strachu co nas boli. W małych miejscowościach, wbrew pozorom, też jest dużo życiowych tematów.
Pozdrawiam.
Dom_Kultu
10-04-2017, 22:28:50
[ cytuj ]
Ktoś kiedyś pisał, żeby przekształcić portal "Strzyżowiak" w gazetę, miesiecznik powiatowy. Nie ma takiej potrzeby. Mielibysmy wówczas kolejną propagandową gazetę w regionie na usługach tym razem Starostwa. "Waga i Miecz" zdecydowanie juz wystarczy...
Myslę, że portal Strzyżowiak bardzo poszedl do przodu.
Nalezy tylko rozszezyć teran działania. Osobiście nie wiem, co dzieje się w sasiednich gminach powiatu strzyżowskiego. A moze jest OK, skoro nikt nic nie pisze...
_Trybun_Ludowy_
11-04-2017, 03:50:38
[ cytuj ]
Ktoś kiedyś pisał, żeby przekształcić portal "Strzyżowiak" w gazetę, miesiecznik powiatowy. Nie ma takiej potrzeby. Mielibysmy wówczas kolejną propagandową gazetę w regionie na usługach tym razem Starostwa. "Waga i Miecz" zdecydowanie juz wystarczy...
Myslę, że portal Strzyżowiak bardzo poszedl do przodu.
Nalezy tylko rozszezyć teran działania. Osobiście nie wiem, co dzieje się w sasiednich gminach powiatu strzyżowskiego. A moze jest OK, skoro nikt nic nie pisze...


Jeżeli przed sobą mamy być anonimowi , nikt nikogo nie zna , bo nie mamy do siebie wzajemnego zaufania to ten portal pozytku dla Ojczyzny nie przyniesie.
Odkryjmy swoje twarze.
.,,TRYBUN Ludowy"
781 096 772
GRODZISKO
11-04-2017, 08:32:36
[ cytuj ]
Trybunie, nie jest to takie proste. Żyjemy w małym lustrowanym i zmobingowanym środowisku. Tutaj też pracujemy. Walczymy o utrzymanie siebie i swych rodzin. Nikt nie chce zostać bez pracy, czy być napiętnowanym. Ja osobiście, nie chcę wyjeżdżać za chlebem za granicę. Ale ukłony dla tych, którzy na tym forum piszą z imienia i nazwiska.
rodzic
10-10-2017, 09:29:36
[ cytuj ]
Odświeżam, ten temat, a w niedalekiej przyszłości jeszcze kilka schowanych tematów, ponieważ nic nie zalatwiono w ich meritum.
Jeżeli Strzyżowiak stanie sie stowarzyszaniem, jak słyszę po kątach, chętnie do niego przystąpię razem z grupką przyjaciół, którym nie jest obojętny los Strzyżowa. Takie małe miasteczko, a tyle przekretów.
Tak sie składa, że w resorcie w którym pracuję też jest wiele nieprawidlowości, ale ludzie za najniższą krajową i marną emeryturkę gotowi są milczeć do śmierci. Dlaczego?
Widzę ze Dom Kultury walczy o swoje na Strzyżowiaku. A gdzie ma walczyć, w "Wadze i Mieczu". Toż WiM to narzędzie propagandy sukcesu naszych PSL-owskich władz. Mam nadzieje, że przy następnych wyborach samorządowych społeczeństwo nie da się nabrać.
Nie rozumiem jeszcze czegoś. Jeżeli prawdą jest to o co walczy "pompeje", to dlaczego nie pomoże jej żadna z osób ze Strzyżowa. Przecież wiele miejscowych osób zna doskonale temat Cetrum Sportu i Rekreacji w Strzyżowie.
Kim my własciwie jesteśmy- ludźmi bez twarzy?!
pompeje
10-10-2017, 09:34:08
[ cytuj ]
Wszystko jest do sprawdzenia. Prokurator Godek z prokuratury w Dębicy nadzoruje postępowanie. Wraca z urlopu 23 października. Został skierowany akt oskarżenia przeciwko Dyrechtoru. A sieroctwo z gminy nie rozumie?
Banner i sanok
Ostatnie tematy na Forum
Menu
Informacje
Sonda
Który z Ośrodków Kultury Powiatu Strzyżowskiego przygotował najlepszą ofertę kulturalną dla dzieci i młodzieży na okres wakacyjny?
Czudec
Wiśniowa
Strzyżów
Frysztak
Niebylec
Pogoda
Wasze opinie o NAS
Uaktualnijcie w menu rozkład jazdy PKP, oraz całość informacji . W większości sa to przedawnione informacje, dawno nieaktualne. ...

Więcej
Wyszukiwane tagi
Kursy walut
 
Ciekawy przepis
BITA ŚMIETANA Z CZEKOLADĄ
2 szklanki bitej śmietany, pół tabliczki czekolady lub duża pomarańcza biszkopty do dekoracji cukier do smaku Ubitą śmietanę posłodzić i włożyć ...
Więcej
Ostatnio dodany film
Skecz studnówkowy
Ostatni blog
Dnia 30-12-2015 o godzinie 14:21 użytkownik Maras135 dodał wpis na swoim blogu: Test DNA na ojcostwo w Strzyżowie. Szybko, pewnie i na miejscu! 
Ostatnie komentarze
Newsletter
Zapisz się na Newsletter

Adres e-mail:

Boks reklamowy

Ogłoszenia firm B2B
Biznes oferty, współpraca
Bezpłatna reklama firmy!
WyspaSukcesu.pl

Szybka Reklama w strzyzowiak.pl
Natychmiastowe dodanie reklamy!
Niskie ceny, duża odlądalność, spora klikalność!
Widząc tą reklame wiesz jak będzie wyglądać twoja reklama!

Promocja na reklamę w Strzyzowiak.pl
Baner poziomy A - 199 zł za miesiąc
Baner poziomy B - 129 zł za miesiąc
Wizytówka graficzna - 39 zł za 6 miesięcy

Kalendarz wydarzeń
październik, 2017

Organizujesz imreze, wystawę lub promocję? Dodaj wpis i wypromuj wydarzenie!

Wizytówki
· wizytówka polecenie · krawieckie · ·
Reklama
Ciekawe linki
facebook strzyzowiak.pl

Gorąca linia - poinformuj Nas o zdarzeniu Napisz do nas... Wyślij

 

 


 O strzyzowiak.pl  Reklama w Strzyzowiak.pl  Prawa autorskie  Patronat medialny  Współpraca z mediami  Pomoc (FAQ)  Redakcja i kontakt     

Copyright ©2009-2014 strzyzowiak.pl,
Korzystanie z Portalu oznacza akceptacją Regulaminu portalu

 

Strona strzyzowiak.pl używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Zamknij