Dodaj ogłoszenie   Twoje konto   Napisz wiadomość   Kontakt     Zaloguj
Blogi Forum dyskusyjne Gry i rozrywka Filmy Galeria zdjęć Wzory dokumentów Przepisy kulinarne Randki ze Strzyżowa i podkarpacia Kamerki online Kalendarz Imprez firmy Strzyżów ogłoszenia Strzyżów Strona główna portalu strzyzowiak.pl
CUDZO
Forum dyskusyjne

Zapraszamy wszystkich do korzystania z forum dyskusyjnego. Staramy się aby każdy użytkownik znalazł coś siebie jaki i również będzie miał okazję dowiedzieć się czegoś nowego. Przypominamy o konieczności stosowania się do regulaminu portalu !!!

 

Uwaga!!! Zawieszono możliwość dodawania wpisów w kategorii głównej, aby dodać wpis należy wejść w daną kategorię i tam wybrać dodaj wpis. Powodem zmiany były sugestie użytkowników!


Odpowiedz
Panie Starosto?
Dobrzechowianin
04-04-2017, 21:22:24
[ cytuj ]
Mam pytanie do Starostów Strzyżowskich. Kiedy powróci gazeta powiatowa. Kiedyś przecież była, potem dwukrotnie zmieniała tytuł, by w końcu zniknąć. A szkoda, bo ludzie ją chętnie kupowali i czytali. Czy może lepiej, żeby społeczeństwo nie wiedziało co robią Starostowie i ich urzędnicy? My jednak chcemy tej gazety i rzeczowej informacji z powiatu, również tej niewygodnej dla władz. Dlaczego portal "Strzyżowiak" ma być utożsamiany z Powiatem, a takie głosy często się słyszy. Powiem więcej- portal "Strzyżowiak" traktowany jest jako przeciwwaga dla gminnej gazety "Waga i Miecz".
A może Pan Starosta sam wyjdzie z inicjatywą stworzenia wersji papierowej "Strzyżowiaka"?
Ludzie coś jednak tutaj piszą, a widzą coraz więcej!
Kiedyś było "Bardo", nastepnie "Nad Wisłokiem", może teraz pora na miesięcznik Powiatu Strzyżowskiego- "Strzyżowiak":) Mnie ta nazwa bardzo się podoba. Zresztą tytuł nie ma znaczenia.
Reasumując- Strzyżowowi i okolicom jest potrzebna nowa świeża gazeta, a szczególnie starszemu pokoleniu, które nie korzysta z internetu.
Konfe
05-04-2017, 09:35:10
[ cytuj ]
Dziwię się władzom Powiatu, że nie wydają swojej gazety- choćby kwartalnika. Boją się prawdy? To kolejne zjawisko chorej samorządności i źle pojętych oszczędności. A może faktycznie zabrakłoby im na pensje? W całej Polsce Starostwa Powiatowe mają swoje gazety i wydawnictwa, a u nas się nie da? Oczywiście, że taka gazeta jest potrzebna ludziom! Przecież Strzyżowiak "mieli w kółko" tylko problemy Strzyżowa, nawet nie gminy. A co z pozostalymi miejscowościami regionu i ich mieszkańcami. Nie mają żadnych problemów?
TO JEST TEMAT KOLEJNEJ SONDY!!!
Pozdr
re_krut
05-04-2017, 15:17:16
[ cytuj ]
Już dawno powinna powstać gazeta piszaca o całym Powiecie. Moi rodzice też chętnie popczytają co słychać w innych miejscowościach, a nie tylko w wielkim Strzyzowie. Ale czy ktoś wogóle liczy się ze zdaniem mieszkańców. Starosta jest taki sam jak Burmistrz. Najpierw moja kasa i kolegów, a potem reszta. A ze tej reszty nie ma, to i gazety nie ma.
absolwent
24-04-2017, 08:39:04
[ cytuj ]
Proponuję następujący temat sondy w Strzyżowiaku:
CZY STAROSTWO POWIATOWE w STRZYŻOWIE POWINNO WYDAWAĆ WŁASNĄ GAZETĘ REGIONALNĄ?
Ja uważam, że taka gazeta jest wręcz konieczna. Mogłaby ona bardzo poprawić przepływ informacji pomiedzy miejscowościami, a nawet ułatwić współpracę mieszkańców na wielu płaszczyznach życia. Poza tym Starostwo ma pracowników i możliwości finansowe dla powstania takiej gazety. Może to być miesięcznik, a nawet wystarczyłby kwartalnik. Pamietam, że dawna gazeta powiatowa, bardzo szybko znikała z kiosków. Obecnie każda gmina, a nawet wieś, czy parafia, wydaje jakiąś gazetkę, ale dlaczego nie ma jednej- wspólnej gazety z regionu?
Ludzie są bardzo zainteresowani wiadomościami z regionu w którym żyją.

A oto argument- wynik sondy przeprowadzonej w "Strzyżowiaku", dotyczący powyższego tematu:


Jak oceniasz relacje między mieszkańcami Powiatu Strzyżowskiego?

jesteśmy sobie życzliwi, pomagamy innym, służymy doradą
4% (6)

bardzo z tym różnie, raz jest dobrze, a raz bardzo źle
36% (52)

jest z tym fatalnie, boimy się siebie i nie pomagamy nawzajem
59% (85)


Ilość oddanych głosów: 143
rodzic
18-11-2017, 17:37:31
[ cytuj ]
DLACZEGO POWIAT STRYŻOWSKI NIE MA WŁASNEJ GAZETY? Większość starostw wydaje swoje czasopismo. Chyba byłoby o czym pisać?! Bardzo mnie zastanawia że od czasu zamknięcia "Nad Wislokiem" panuje cisza w temacie. Nie orientuje się ktoś, dlaczego tak naprawdę zlikwidowano tamtą gazetę? Pamiętam, że "Nad Wisłokiem" znikało z kiosków szybciej niż "Waga i Miecz". Mój kolega nosi się z zamiarem wydania gazety regionalnej obejmująceej obszar między Rzeszowem, Ropczycami, Jasłem, Krosnem i Brzozowem. Ten obszar, to przysłowiowa czarna dziura. Ekonomicznie też.
Byłyby wtedy trzy niezależne regionalne media:
- portal internetowy "Strzyżowiak"
- radio intrenetowe "Radio Strzyzów
- gazeta regionalna " Echo Strzyżowa"
A co mamy obecnie, sami widzicie.

Dopisek:
Właściwie, to to nowo utworzone Powiatowe Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej, mogłoby z powodzeniem zająć się prowadzeniem takiej gazety. Chyba nie są przeciążeni pracą?!
Ostatnie tematy na Forum
Menu
Informacje
Sonda
Czy planowany deficyt budżetowy w Gminie Strzyżów, który w przyszłym roku wynieść ma 12.927.555,00 zł to nie jest zbyt duże zadłużenie w 2018?
Jeżeli zostanie dobrze wykorzystany to jest w OK!
Powinien być zdecydowanie niższy deficyt!
Nie powinno być żadnego deficytu!
Pogoda
Wasze opinie o NAS
super stronka , mozna dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy ... życze powodzenia w rozwijaniu stronki...

Więcej
Wyszukiwane tagi
Kursy walut
 
Ciekawy przepis
Sałataka z bobu.
30 dag młodego bobu, 6 pieczarek (20 dag), 1 cytryna, 1/2 szklanki majonezu lub 3 łyżki oleju, 2 łyżki natki pietruszki, 2 łyżki wytrawnego wina, 2 ły...
Więcej
Ostatnio dodany film
Skecz studnówkowy
Ostatni blog
Dnia 30-12-2015 o godzinie 14:21 użytkownik Maras135 dodał wpis na swoim blogu: Test DNA na ojcostwo w Strzyżowie. Szybko, pewnie i na miejscu! 
Ostatnie komentarze
Newsletter
Zapisz się na Newsletter

Adres e-mail:

Boks reklamowy

Szybka Reklama w strzyzowiak.pl
Natychmiastowe dodanie reklamy!
Niskie ceny, duża odlądalność, spora klikalność!
Widząc tą reklame wiesz jak będzie wyglądać twoja reklama!

Promocja na reklamę w Strzyzowiak.pl
Baner poziomy A - 199 zł za miesiąc
Baner poziomy B - 129 zł za miesiąc
Wizytówka graficzna - 39 zł za 6 miesięcy

Kalendarz wydarzeń
grudzień, 2017

Organizujesz imreze, wystawę lub promocję? Dodaj wpis i wypromuj wydarzenie!

Wizytówki
· krawieckie · stolbud · wizytówka polecenie ·
Reklama
ohp
Ciekawe linki
facebook strzyzowiak.pl

Gorąca linia - poinformuj Nas o zdarzeniu Napisz do nas... Wyślij

 

 


 O strzyzowiak.pl  Reklama w Strzyzowiak.pl  Prawa autorskie  Patronat medialny  Współpraca z mediami  Pomoc (FAQ)  Redakcja i kontakt     

Copyright ©2009-2014 strzyzowiak.pl,
Korzystanie z Portalu oznacza akceptacją Regulaminu portalu

 

Strona strzyzowiak.pl używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Zamknij