Dodaj ogłoszenie   Twoje konto   Napisz wiadomość   Kontakt     Zaloguj
Blogi Forum dyskusyjne Gry i rozrywka Filmy Galeria zdjęć Wzory dokumentów Przepisy kulinarne Randki ze Strzyżowa i podkarpacia Kamerki online Kalendarz Imprez firmy Strzyżów ogłoszenia Strzyżów Strona główna portalu strzyzowiak.pl
Forum dyskusyjne

Zapraszamy wszystkich do korzystania z forum dyskusyjnego. Staramy się aby każdy użytkownik znalazł coś siebie jaki i również będzie miał okazję dowiedzieć się czegoś nowego. Przypominamy o konieczności stosowania się do regulaminu portalu !!!

 

Uwaga!!! Zawieszono możliwość dodawania wpisów w kategorii głównej, aby dodać wpis należy wejść w daną kategorię i tam wybrać dodaj wpis. Powodem zmiany były sugestie użytkowników!


Odpowiedz
MEDYCYNA PRACY (karny pobyt)
re_krut
22-11-2017, 10:29:04
[ cytuj ]
Warto zwrócić uwagę jak funkcjonuje u nas Medycyna Pracy. Wszyscy, ktorzy tam trafiają od razu są bliscy zawału. Kolejki, ścisk, bieganie po Strzyżowie. Badania okresowe dla pracowników to gechenna. Wiekszość próbuje sobie jakoś to ułatwić, zalatwić, byle by ominąć Strzyżowską Przychodnię Medycyny Pracy w Ośrodku Zdrowia. A tam ciągle jakieś prztasowania i reorganizacje i remonty. Można zgłupieć. Zdezoriantowani pacjenci błakają po budynku szukając pomocy.
Ten problem narasta od lat i jakoś nikt go nie załatwił. W "Strzyżowiaku" też już podnoszono, ale bez skutku. Może więc teraz przed wyborami coś ruszy... Kto odpowiada za ten bałagan w Służbie Zdrowia? A remont, to przydałby się głównie szpitalowi.
re_krut
22-11-2017, 10:53:06
[ cytuj ]
...
Znalazłem trochę historycznych wpisów. Czy coś się zmieniło?

11-03-2014, 15:32:34
[ [url=forum_dyskusyjne_strzyzowa,addanswer,692,0,1,0.html]cytuj[/url] ]
Kolejny temat który powinien doczekać się rozwiązania to problem medycyny pracy w Strzyżowie. Ostatnio miałam przyjemność skorzystać z tej instytucji. Moje nerwy nie wytrzymały!!! 2 dni poświęciłam na to aby posiedzieć w gabinecie 15 minut i wszystko załatwić.To jak jest to zorganizowane woła o pomstę do nieba ....W pierwszym dniu czekałam na rejestracje 3 godziny. Kolejka w tym miejscu jest straszna nikt nie wie gdzie i do kogo ludzie są wkurzeni okropnie. Chciałam tylko dopytać o jedną sprawę babka jak mnie złapała to myślałam że zaraz dostanę. No i oczywiście musiałam odczekać swoje ... Było to oczekiwanie na rejestrację ... Po dostaniu się do rejestracji dowiedziałam się że dopiero za dwa dni mogę przyjść do lekarza zapytałam na którą godzinę pani mi powiedziała że gdzieś na jedenastą. Jak przyszłam na 11 to zobaczyłam że jest jeszcze większa kolejka niż ostatnio ... Również musiałam odczekać swoje ... 2 dni stracone na nic ...

Powiedzcie mi kto zajmuje się tym tematem... Trzeba to jakoś rozwiązać ... czy zna ktoś jakiś kontakt do zarządcy tej instytucji?Mówią że za czasów PRLu były duże kolejki ....
[url=uzytkownicy,showuser,1366.html][img]vardata/kompozycje/nowystrzyzowiak/nophotom.png[/img][/url]
[url=uzytkownicy,showuser,1366.html]Aftermath[/url]


11-03-2014, 18:55:33
[ [url=forum_dyskusyjne_strzyzowa,addanswer,692,0,2,4341.html]cytuj[/url] ]
Tam było tak od zawsze. Nie mam zielonego pojęcia dlaczego od wielu lat jest zaledwie 2 lekarzy, którzy przyjmują w ciągu dnia w zaledwie kilka godzin! Dlaczego nie ma więcej lekarzy? Bo mniej kasy tamtejszym lekarzom wpadłoby wtedy do kieszeni? Bo jakby dłużej przyjmował ludzi to prywatnie nie miałby godzin i nie nachapał się kokosów? Nie dość, ze organizacja tam szwankuje, bo tak jak piszesz nie wiadomo co i jak, to jeszcze ludzie zachowują się tam jak prawdziwe szuje. Aż dziwne, ze nie słyszałem, że doszło tam do jakichś rękoczynów. A najgorzej to ma tam chyba pielęgniarka, która musi się z takimi osobami użerać i ogarniać wszystko w szybkim tempie.Oczywiście dużą winę ponosi też dyrekcja tegoż ośrodka, która nie rozwiązała tego problemu przez wiele lat (!). W ogóle korzystając ze służby zdrowia w naszym powiecie (ale nie tylko) człowiek zastanawia się czy jeszcze bardziej można być odartym z godności i szacunku.
[url=uzytkownicy,showuser,1679.html][img]vardata/uzytkownicy/10000001/t_/t_10001679.jpg[/img][/url]
[url=uzytkownicy,showuser,1679.html]MARIUSZ[/url]


12-03-2014, 16:43:02
[ [url=forum_dyskusyjne_strzyzowa,addanswer,692,0,2,4343.html]cytuj[/url] ]
BAN MED w Dobrzechowie jest poradnia prywatna medycyny pracy

szybko i sprawnie można wszystko załatwic polecam robilem badania bez kolejki [img]jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-cool.gif[/img]


[url=uzytkownicy,showuser,3.html][img]vardata/kompozycje/nowystrzyzowiak/nophotof.png[/img][/url]
[url=uzytkownicy,showuser,3.html]Kati24[/url]


12-03-2014, 19:55:16
[ [url=forum_dyskusyjne_strzyzowa,addanswer,692,0,2,4344.html]cytuj[/url] ]
Prywatnie? No to jest rzeczywiście rozwiązanie problemu ... 80 zł za 2 kartki wypełnione w ciągu niecałych 15 minut. Zdrowaś? ... zdrowam i 80 zł
[url=uzytkownicy,showuser,2826.html][img]vardata/kompozycje/nowystrzyzowiak/nophotof.png[/img][/url]
[url=uzytkownicy,showuser,2826.html]Miami[/url]


13-03-2014, 12:07:20
[ [url=forum_dyskusyjne_strzyzowa,addanswer,692,0,2,4345.html]cytuj[/url] ]
Osboy chcące się zarejestrować czekają w tej samej kolejce co osoby czekające już na badania przez co robi sie tłoczno jest spore zamieszanie i automatycznie pojawiają się nerwy.
Nie można zarejestrować sie telefonicznie więc czeka sie w kolejce by następnie poświęcić kolejne godziny czekając na lekarza lub badania zrobić w innym terminie czyli zarezerwować drugi dzień na załatwienie jednej sprawy.
Oczywiście można zrobić to prywatnie i płacić lekarzom za coś co należy do ich obowiązków (taka premia do wypłaty). :)
[url=uzytkownicy,showuser,2480.html][img]vardata/kompozycje/nowystrzyzowiak/nophotof.png[/img][/url]
[url=uzytkownicy,showuser,2480.html]mloda[/url]


13-03-2014, 12:22:06
[ [url=forum_dyskusyjne_strzyzowa,addanswer,692,0,2,4346.html]cytuj[/url] ]
MARIUSZ, z całym szacunkiem ale banmed to banda naciągaczy. Zalezy im tylko na kasie a nie na pacjencie i niestety wiele osób jest w stanie potwierdzić tę opinię. Na początku może i było tam fajniej, ale teraz Banasiowie cisną byle jak najwięcej się dochapać.
[url=uzytkownicy,showuser,2123.html][img]vardata/uzytkownicy/10000001/t_/t_10002123.jpeg[/img][/url]
[url=uzytkownicy,showuser,2123.html]bratek12[/url]


14-03-2014, 15:14:55
[ [url=forum_dyskusyjne_strzyzowa,addanswer,692,0,2,4347.html]cytuj[/url] ]
Z tego co wiem, to badania w Poradni Medycyny Pracy są płatne i placi za nie pracodawca. Pracodawca bo badaniach otrzymuje rachunek. Teoretycznie to wszystko jedno czy ktoś zrobi sobie te badania w Medycynie Pracy w Ośrodku Zdrowia czy w prywadnym Gabinecie. Praktycznie kaźdy pracodawca powinien mieć podpisaną umowę z taką Poradnią i wtedy do niej kieruje pracowników na badania.

Tak na marginesie, jeżeli ktoś sobie sam płaci za badania i później pracodawca nie zwróci mu poniesionych kosztów tych badań, to pracodawca ten łamie prawo.
[url=uzytkownicy,showuser,1157.html][img]vardata/kompozycje/nowystrzyzowiak/nophotom.png[/img][/url]
[url=uzytkownicy,showuser,1157.html]Markus85[/url]


25-03-2014, 12:51:07
[ [url=forum_dyskusyjne_strzyzowa,addanswer,692,0,2,4351.html]cytuj[/url] ]
WitamPrzeczytałem dziś kartkę wywieszoną na drzwiach Medycyny Pracy, iż obsługują tylko badana profilaktyczne dla pracowników firm z którymi mają podpisaną umowę.Mam rozumieć że jeśli moja firma nie ma takiej umowy, a dała mi skierowanie na badania to nie mogę ich tutaj wykonać?
[url=uzytkownicy,showuser,2248.html][img]vardata/kompozycje/nowystrzyzowiak/nophoto.png[/img][/url]
[url=uzytkownicy,showuser,2248.html]antonio21[/url]


29-03-2014, 00:38:40
[ [url=forum_dyskusyjne_strzyzowa,addanswer,692,0,2,4352.html]cytuj[/url] ]
Polecam frysztak tam 15 min 50zł i po kłopocie :-)
Aftermath
22-11-2017, 18:50:11
[ cytuj ]
Taka sytuacja w Medycynie Pracy jest od wielu wielu lat i prawdopodobnie tak już zostanie, skoro przez taki długi czas nic z tym nie zrobiono. A wystarczyłoby jedną pielęgniarkę więcej i dwoje innych lekarzy jeszcze, którzy przyjmowaliby naprzemiennie. W ten sposób zamiast tych śmiesznych 2-3 godzin, byłoby dwa razy więcej czasu na przyjęcie (choć to i tak mało, bo powinno być z 8 i to jeszcze tak w godzinach 15-17, bo często jest tak, że co najmniej jeden dzień urlopu trzeba stracić na załatwienie , albo i nie). Z drugiej strony nieprzyjemnie jest tylko dlatego, że nieprzyjemni są sami ludzie tam czekający, traktujący siebie jako wroga, co zresztą widoczne jest wszędzie gdzie indziej. Bowiem każdy patrzy tylko na siebie i jak drugiemu dopiec. A w niedziele udają świętego...
Ostatnie tematy na Forum
Menu
 

 
Informacje
Sonda
Czy jesteś za połączeniem strzyżowskich instytucji kultury tj. Muzeum Samorządowego, Biblioteki Publicznej i Domu Kultury w jedno?
Tak
Nie
Pogoda
Wasze opinie o NAS
Ale nudy trzeba zamknąć stronę. Przecież nasz starosta lubi wszystko i wszystkich zamykać a więc do dzieła !

Więcej
Wyszukiwane tagi
Kursy walut
 
Ciekawy przepis
Surówka z cykorii
4 cykorie, 2 owoce kiwi, 8 dag orzechów włoskich, 2 pojemniki jogurtu naturalnego, 2 łyżki soku z cytryny, cukier, sól, pieprz. Cykorię...
Więcej
Ostatnio dodany film
Skecz studnówkowy
Ostatni blog
Dnia 30-12-2015 o godzinie 14:21 użytkownik Maras135 dodał wpis na swoim blogu: Test DNA na ojcostwo w Strzyżowie. Szybko, pewnie i na miejscu! 
Ostatnie komentarze
Newsletter
Zapisz się na Newsletter

Adres e-mail:

Boks reklamowy

Szybka Reklama w strzyzowiak.pl
Natychmiastowe dodanie reklamy!
Niskie ceny, duża odlądalność, spora klikalność!
Widząc tą reklame wiesz jak będzie wyglądać twoja reklama!

Kalendarz wydarzeń
sierpień, 2018

Organizujesz imreze, wystawę lub promocję? Dodaj wpis i wypromuj wydarzenie!

Wizytówki
· krawieckie · wizytówka polecenie ·
Reklama
Ciekawe linki
facebook strzyzowiak.pl

Gorąca linia - poinformuj Nas o zdarzeniu Napisz do nas... Wyślij

 

 


 O strzyzowiak.pl  Reklama w Strzyzowiak.pl  Prawa autorskie  Patronat medialny  Współpraca z mediami  Pomoc (FAQ)  Redakcja i kontakt     

Copyright ©2009-2014 strzyzowiak.pl,
Korzystanie z Portalu oznacza akceptacją Regulaminu portalu oraz Polityką prywatności RODO

 

Strona strzyzowiak.pl używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Zamknij