Dodaj ogłoszenie   Twoje konto   Napisz wiadomość   Kontakt     Zaloguj
Blogi Forum dyskusyjne Gry i rozrywka Filmy Galeria zdjęć Wzory dokumentów Przepisy kulinarne Randki ze Strzyżowa i podkarpacia Kamerki online Kalendarz Imprez firmy Strzyżów ogłoszenia Strzyżów Strona główna portalu strzyzowiak.pl
pwsy
Forum dyskusyjne

Zapraszamy wszystkich do korzystania z forum dyskusyjnego. Staramy się aby każdy użytkownik znalazł coś siebie jaki i również będzie miał okazję dowiedzieć się czegoś nowego. Przypominamy o konieczności stosowania się do regulaminu portalu !!!

 

Uwaga!!! Zawieszono możliwość dodawania wpisów w kategorii głównej, aby dodać wpis należy wejść w daną kategorię i tam wybrać dodaj wpis. Powodem zmiany były sugestie użytkowników!


Odpowiedz
Ile lat będziemy jeszcze wojować?
pompeje
10-10-2017, 16:23:02
[ cytuj ]
Wojna matczyźniana w Strzyżówie trwa, już nawet z moim udziałem, kilka lat. Trzeba to skończyć wygraną, bo to zaczyna być "dom zły".
miodmalina
18-10-2017, 21:48:01
[ cytuj ]
Dacie wierę?
Bedąc niedawno w Domu Kultury z wizyta u nowego dyrektora. Zauważyłam dwie piękne tabliczki na drzwiach sekretariatu. A oto treść:
Sekretariat- Aleksandra K.
. . . . . . . . Aneta C.
Doszło mnie, że jedna z pań sekretarek pana dyrektora Bukały ma wykształcenie zawodowe. To chyba w dzisiejszych czasach niemożliwe!
Oczywiście nic nie załatwiłam, bo jak mówiły obie sekretarki i portier "...dyrektora nie ma, bo jest w Gminie i nie wiadomo kiedy wróci”.
Poczułam się nie jak w naszym strzyżowskim „Sokole”, ale jak w tajnej siedzibie FBI.
Z tego co wiem, taka odpowiedź dla petentów jest na porządku dziennym.
Jednego nie mogę zrozumieć; dwie baby do obsługi jednego chłopa, a właściiwie trzy, bo była jeszcze w pokoju zastępczyni dyrektora. To nie Dom Kultury, a warownia.
szoked
24-10-2017, 19:21:49
[ cytuj ]
Ile lat będziemy wojować? Tu nie chodzi o wojowanie, lecz o stworzenie sobie w tym regionie normalnych warunków do życia. Myślę tu zarówno o godnej pracy jak i możliwości spędzania czasu wolnego. Niepokoi mnie fakt- patrzac na to forum, że tak mało ludzi walczy o swoje. Wydaje mi sie, że nasz powiat w ostatnim czasie posmutnial i poszarzał, dosłownie i w przenośni. Jakoś nie widzę wokół dobrobytu, o którym trąbia nasze władze i lokalne media.
Jedno wiem na pewno. Nie chcę kiedykolwiek wyjeżdżać w świat za chlebem, więc chyba po raz pierwszy pójdę do wyborów...
Ostatnie tematy na Forum
Menu
 

 
Informacje
Sonda
Czy jesteś za połączeniem strzyżowskich instytucji kultury tj. Muzeum Samorządowego, Biblioteki Publicznej i Domu Kultury w jedno?
Tak
Nie
Pogoda
Wasze opinie o NAS
Strona ładna, potrzebna, ale chyba niezbyt często aktualizowana...

Więcej
Wyszukiwane tagi
Kursy walut
 
Ciekawy przepis
Majonez domowy
2 jajka, 1/2 łyżeczki soli, łyżeczka białego octu winnego lub soku z cytryny, 100 g oliwy lub oleju słonecznikowego (ok. 10 łyżek), musztarda. Jajka ...
Więcej
Ostatnio dodany film
Skecz studnówkowy
Ostatni blog
Dnia 30-12-2015 o godzinie 14:21 użytkownik Maras135 dodał wpis na swoim blogu: Test DNA na ojcostwo w Strzyżowie. Szybko, pewnie i na miejscu! 
Ostatnie komentarze
Newsletter
Zapisz się na Newsletter

Adres e-mail:

Boks reklamowy

Szybka Reklama w strzyzowiak.pl
Natychmiastowe dodanie reklamy!
Niskie ceny, duża odlądalność, spora klikalność!
Widząc tą reklame wiesz jak będzie wyglądać twoja reklama!

Kalendarz wydarzeń
wrzesień, 2018

Organizujesz imreze, wystawę lub promocję? Dodaj wpis i wypromuj wydarzenie!

Wizytówki
· krawieckie · wizytówka polecenie ·
Reklama
ohp
Ciekawe linki
facebook strzyzowiak.pl

Gorąca linia - poinformuj Nas o zdarzeniu Napisz do nas... Wyślij

 

 


 O strzyzowiak.pl  Reklama w Strzyzowiak.pl  Prawa autorskie  Patronat medialny  Współpraca z mediami  Pomoc (FAQ)  Redakcja i kontakt     

Copyright ©2009-2014 strzyzowiak.pl,
Korzystanie z Portalu oznacza akceptacją Regulaminu portalu oraz Polityką prywatności RODO

 

Strona strzyzowiak.pl używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Zamknij