Dodaj ogłoszenie   Twoje konto   Napisz wiadomość   Kontakt     Zaloguj
Blogi Forum dyskusyjne Gry i rozrywka Filmy Galeria zdjęć Wzory dokumentów Przepisy kulinarne Randki ze Strzyżowa i podkarpacia Kamerki online Kalendarz Imprez firmy Strzyżów ogłoszenia Strzyżów Strona główna portalu strzyzowiak.pl
pwsy
Forum dyskusyjne

Zapraszamy wszystkich do korzystania z forum dyskusyjnego. Staramy się aby każdy użytkownik znalazł coś siebie jaki i również będzie miał okazję dowiedzieć się czegoś nowego. Przypominamy o konieczności stosowania się do regulaminu portalu !!!

 

Uwaga!!! Zawieszono możliwość dodawania wpisów w kategorii głównej, aby dodać wpis należy wejść w daną kategorię i tam wybrać dodaj wpis. Powodem zmiany były sugestie użytkowników!


Odpowiedz
GDZIE JEST DYREKTOR? (Czyli Dożynki 2017)
re_krut
23-09-2017, 19:28:45
[ cytuj ]
Jak wiemy, w tym roku pogoda podczas Dożynek była paskudna, lało jak z cebra. Pomimo tego impreza udala sie nad wyraz dobrze. No, może z wyjatkiem zabawy tanecznej, bo zespół grał niestety dla garstki osob.
Czy dacie wiarę, że na tej tak ważnej dla środowiska imprezie, brakło gospodarza \"Sokoła\", czyli dyrektora Bukały.
To kompletna ignorancja lokalnej tradycji: rolników, władz, seniorow i nas wszystkich. Owszem, pan dyrektor pojawił sie na pół godziny, w dresiku i adidasach- widocznie pomylił imprezy, po czym wyparowal jak kamfora. Sam słyszałem, jak pracownicy pytali się wzajemnie: gdzie jest dyrektor? Co gorsze, pan P.B. nie zamienił nawet słowa z władzami, pracownikami, grupami wiencowymi itd., co zostało zauważone. Ciekawe, że nie omieszkał jednak poinformować co niektorych, że to nie jago impreza itp, itd. Nie jego, a czyja?
Co ciekawe, nie był nawet w stanie podjąć decyzji o przeniesieniu imprezy z placu DK do sali widowiskowej z uwagi na złą pogodę. Brawo!
Całe szczęście, że na wysokości zadania stanęli pracownicy \"Sokoła\", Gmina i wspólorganizatorzy. To On uratowali ta imprezę.
Wiem z pewnych żródeł, że pracownicy DK, otrzymali wczesniej instrukcję o swojego szefa, żeby nie słuchać poleceń Gminy i za wiele sie nie angażować w Dożynki. Skandal!
Całe szczęście, że tym razem nie posłuchali swojego szefa, bo wszystko wypadło pięknie.

Poza tym, jak uprzejmie donoszą nasi agenci ;), pracownicy \"Sokoła\" są podsłuchiwani, rozliczani z bzdur, pomawiani o kombinowanie i straszeni przez swojego dyrektora, \"niedobrą Gminą\" i rychłym rozliczeniem przez nią. Obecnie ulubionym zajeciem dyr. P. Bukały jest siedzenie przed laptopem i penetrowanie DK, przy pomocy niedawno założonego monitoringu. Fajna atmosfera pracy. Prawda?
Drżyj wiec \"Sokole\" przed DYREKTOREM!!!
C.D.N.
pompeje
23-09-2017, 20:15:30
[ cytuj ]
Orzecież ten człowiek chyba zdążył się zorientować po co został "osadzony" na stołku Jagody? Tak żeby zająć miejsce, na rok po wyborach pewnej osobie, która planuje przenieść się z gminy do DK. I co on się będzie wychylał? Jego los jest znany od samego początku. To idzie po linii najmniejszego oporu i przynajmniej inwigilacją się przysłuży. A taki był dobry konferansjer....merykański.
szoked
24-09-2017, 13:40:39
[ cytuj ]
Ale, szok! Też do mnie doszło, że dyrektor wszystkim powtarzał, że to nie jego impreza, a szkoda bo wyszła genialnie... Zamiast się cieszyć że pięknie wyszło, to ten się odwraca dupą. Dziwi mnie fakt, że Gmina spokojnie to zaakceptowała. Przecież on ich publicznie obrażał. A jego wygląd, to jakaś masakra, chyba przybiegł z Rzeszowa, a nie przyjechał. Wydaje mi się że dyrektor zrobił to złośliwie, tylko na złość komu? Gminie, która daje mu jeść? Dziwne. Powinien się wstydzić. Prawdziwy gospodarz nigdy by tak nie postąpił.
szekspirek1
29-09-2017, 16:16:26
[ cytuj ]
Wiem od wielu osób, że na Dożynkach Gminnych Pana dyrektora Domu Kultury w Strzyżowie nie było. To afront z pana strony wobec mieszkanców MiG Strzyżów.
Nie widze tez pana z Domem Kultury na afiszu obchodow Dni Świetego Michała. Rozumiem, że DŚM są odpowiednikiem dawnych Dni Strzyżowa. Pamiętam, że głównym organizatorem Dni Strzyzowa był Dom Kultury "Sokół". Wiele się wówczas działo w całym mieście przez kilka dni.
Dlaczego i tym razem Pan dyrektor się schowal?
A moze brak panu pomysłów i sily przebicia. Zawsze mówię , żeby mierzyć siły na zamiary.
miodmalina
06-10-2017, 23:17:09
[ cytuj ]
Kumpela podczas dożynek nie mogła mi uwierzyć, że ten dresiarz to dyrektor. Pięć razy jej pokazywałam gościa w drzwiach, bo nie mogła zajarzyć, że to on. Aż sama zgłupiałam. A już teraz rozumiem, że ubrał się tak żeby zbojkotować imprezę. Ktoś mi powie jak długo on był na dożynkach? Bo myśmy go widziały tylko jedną nogą na sali, jak tak lukał na gości i tyle poszedł sobie.
Ostatnie tematy na Forum
Menu
 

 
Informacje
Sonda
Czy jesteś za połączeniem strzyżowskich instytucji kultury tj. Muzeum Samorządowego, Biblioteki Publicznej i Domu Kultury w jedno?
Tak
Nie
Pogoda
Wasze opinie o NAS
Strona przydatna napewno, jedyny minus za to, że aktualne wydarzenia są ściągane ze strony policji, jeśli czegoś nie ma na podka...

Więcej
Wyszukiwane tagi
Kursy walut
 
Ciekawy przepis
Biała sałatka
2 białe rzodkwie (30 dag), 2 jabłka, 10 dag truskawek. SOS : 1/2 szklanki jogurtu naturalnego, 1/4 szklanki śmietany kremówki, 2 łyżki soku z ...
Więcej
Ostatnio dodany film
Skecz studnówkowy
Ostatni blog
Dnia 30-12-2015 o godzinie 14:21 użytkownik Maras135 dodał wpis na swoim blogu: Test DNA na ojcostwo w Strzyżowie. Szybko, pewnie i na miejscu! 
Ostatnie komentarze
Newsletter
Zapisz się na Newsletter

Adres e-mail:

Boks reklamowy

Szybka Reklama w strzyzowiak.pl
Natychmiastowe dodanie reklamy!
Niskie ceny, duża odlądalność, spora klikalność!
Widząc tą reklame wiesz jak będzie wyglądać twoja reklama!

Kalendarz wydarzeń
wrzesień, 2018

Organizujesz imreze, wystawę lub promocję? Dodaj wpis i wypromuj wydarzenie!

Wizytówki
· wizytówka polecenie · krawieckie ·
Reklama
ohp
Ciekawe linki
facebook strzyzowiak.pl

Gorąca linia - poinformuj Nas o zdarzeniu Napisz do nas... Wyślij

 

 


 O strzyzowiak.pl  Reklama w Strzyzowiak.pl  Prawa autorskie  Patronat medialny  Współpraca z mediami  Pomoc (FAQ)  Redakcja i kontakt     

Copyright ©2009-2014 strzyzowiak.pl,
Korzystanie z Portalu oznacza akceptacją Regulaminu portalu oraz Polityką prywatności RODO

 

Strona strzyzowiak.pl używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Zamknij