Dodaj ogłoszenie   Twoje konto   Napisz wiadomość   Kontakt     Zaloguj
Blogi Forum dyskusyjne Gry i rozrywka Filmy Galeria zdjęć Wzory dokumentów Przepisy kulinarne Randki ze Strzyżowa i podkarpacia Kamerki online Kalendarz Imprez firmy Strzyżów ogłoszenia Strzyżów Strona główna portalu strzyzowiak.pl
Forum dyskusyjne

Zapraszamy wszystkich do korzystania z forum dyskusyjnego. Staramy się aby każdy użytkownik znalazł coś siebie jaki i również będzie miał okazję dowiedzieć się czegoś nowego. Przypominamy o konieczności stosowania się do regulaminu portalu !!!

 

Uwaga!!! Zawieszono możliwość dodawania wpisów w kategorii głównej, aby dodać wpis należy wejść w daną kategorię i tam wybrać dodaj wpis. Powodem zmiany były sugestie użytkowników!


Odpowiedz
Dlaczego zlikwidowano zespoły tańca nowoczesnego w DK sokół w Strzyżowie?
rodzic
21-09-2017, 17:51:58
[ cytuj ]
Jako rodzic dwóch dziewczynek, które z radością uczestniczyły w zespołach tańca nowoczesnego "Perełki" i "Dzikusy", pytam nowego dyrektora dlaczego zlikwidowano tak wspaniałe zespoły? Nasze dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach, rodzice byli zadowoleni, a i frekwencja była bardzo wysoka. Dodam, że dzieci są zawiedzione zamknięciem ich ulubionych zespołów. Nasuwa mi sie jeszcze pytanie, co stało sie ze strojami trzech czy czterech grup tanecznych, których uszycie współfinansowali rodzice??? Wiem, że na terenie Strzyżowa i okolic jest wiele młodych i zdolnych instruktorek tańca, które chętnie poprowadzą wyżej wymienione zespoły. Czy Gminę naprawdę nie stać na kilkaset złotych by nasze dzieci mogły się realizować?

Rodzice nie dajmny sie i interweniujmy gdzie trzeba w tej sprawie.
re_krut
23-09-2017, 17:35:29
[ cytuj ]
NA RATUNEK !!!
Kolega niedawno powiedział mi o ciekawej, wręcz paradoksalnej sytuacji.
Po zatrudnieniu w Domu Kultury w Strzyżowie nieudolnego dyrektora przywiezionego w teczce z miasta Rzeszowa, szybko powołano jego etatowego zastępcę, a raczej ulepiono go z plastyka DK.
Jednak hitem sezonu, stało się zatrudnienie dodatkowej, niekompetentnej sekretarki, chyba z Głogowa Młp. Obydwie te osoby z importu, nie orientuja sie kompletnie w sprawach i potrzebach naszego środowiska, czego już są żałosne efekty.
Na dzień dzisiejszy mamy wiec: 3 sekretarki, zastepcę dyrektora, dyrektora i panią burmistrz d/s kultury. Myślę, że Ona sama z powodzeniem by wystarczyła jako szef, miejscowej kultury. Np. imprezy: Dożynki, (z których uciekł dyr. Bukała), In-Rock i Zakończenie Lata były super, a pracownicy DK spisali się na medal.
A czy nie wiecie przypadkiem, czy zatrudniono już muzyka w Domu Kultury, bo wymagania były bardzo wysokie. Ciekawe, kto podejmie to wyzwanie.
Mowi się, że czystki w zespołach i gnębienie pracowników trwają nadal...
Jak zgodnie twierdzą pracownicy Domu Kultury dyrektor Bukała jest najgorszym wyborem i najgorszym dyrektorem w historii Sokoła i będą wnioskować wraz z zespołami i działaczami kultury o jego odwołanie. Nie czujac sie winnymi tej całej chorej sytuacji w DK, postanowili zacząć działać. Jak na razie proponują panu dyr. honorowe odejście- wraz z asystentką, by uniknać kolejnych niepotrzebnych skandali, w i tak już mocno nadszarpnietej Kulturze.
Skoro Pan Burmistrz z taka łatwością odwołał dużo lepszego dyrektora, dlaczego miałby obecnie działać na szkodę środowiska, trzymąjac tak niekompetentną osobe. Nie wystarczy chęć zostania Dyrektorem Domu Kultury "Sokoł"- trzeba się jeszcze na tym znac!
Swoja drogą bardzo dziwi mnie fakt, że wieloletni instruktorzy i pracownicy "Sokoła", nie mieli żadnego wpływu na zaistniałą sytuację. Zresztą wiekszośc z nich, za poswiecone soboty i niedziele i serce oddane kulturze już zwolniono. Przykre.

Dokąd więc zmierzasz strzyżowska kulturo?
Czy na terenie MiG Strzyżów, nie ma osób godnych pracy w naszym wspólnym Domu Kultury "Sokół"? Przypominam mieszkancom MiG Strzyżów, że DK "Sokól w Strzyżowie, utrzymywany jest z ich podatków, czyt. pieniędzy.
C.D.N.
rodzic
04-10-2017, 18:04:24
[ cytuj ]
Widząc, że w dyrekcji Domu Kultury nie dzieje się dobrze, małe sprostowanie do mojej poprzedniej wypowiedzi. Dzwoniłam do Kina, i uslyszałam, ze moge zapisać dzieci do dziecięcej grupy ludowej, ale są tam same dziewczynki. Życzę temu zespołowi jak najlepiej, ale mnie chodzi o dzieciecą i mlodzieżową grupę tańca nowoczesnego. A to chyba cos innego.Szkoda ze nie możemy się dogadać. W tym tygodniu wybiera się na rozmowę do domu kultury córka mojej koleżanki z propozycją wskrzeszenia zespołu za symboliczne 200zł. miesięcznie. Ciekawe co powie na to dyrektor Domu Kultury? Znajoma mówila mi, że dzieci od dawna pytają się o zespół, rodzice też interweniowali, ale to jak grochem o ścianę.
rodzic
04-10-2017, 18:23:45
[ cytuj ]
Panie "derektorze" Bukała.
Cholera mnie bierze. Młode chętne instruktorki tańca chodzą po Strzyżowie bez pracy, stroje wisza w szafach DK, dzieci się dopominaja, a pan zatrudniasz kolejnych instruktorów ze świata. Dlaczego pan nie zatrudni na etat w Domu Kultury instruktora tańca. Z tego co wiem ma pan juz zatrudnionych w Domu Kultury kilkunastu instruktorów godzinowych. Gdzie tu sens i logika. Muzyk na etet się nagle zmieścil, kolejna sekretarka też, z-ca dyr. też. Kto jeszcze! Chyba maja racje Ci co piszą, że Pan rozłoży ten Dom Kultury. To nie jest rzeszowski Dom Kultury, tylko Strzyzowski!!!!!!!!!!!!!!!
realista
06-10-2017, 08:55:32
[ cytuj ]
Rozłoży i to jest więcej niż pewne. Będzie podobnie jak z tym facetem co Ośrodek Sportu rozłożył na łopatki. Obaj tacy fachowcy, że będziemy złoto wydobywać z gruntów a nasza kraina będzie mlekiem i miodem płynąca.
szoked
18-10-2017, 22:15:12
[ cytuj ]
Podobno dyr. P.B. zatrudnił w DK kolejnych 2 instruktorow z Rzeszowa. Mają Strzyżów rzucić na kolana.
Ręce opadają...
Do kiedy ten człowiek ma umowę z Gminą. Wie ktoś?
Ostatnie tematy na Forum
Menu
 

 
Informacje
Sonda
Czy jesteś za połączeniem strzyżowskich instytucji kultury tj. Muzeum Samorządowego, Biblioteki Publicznej i Domu Kultury w jedno?
Tak
Nie
Pogoda
Wasze opinie o NAS
Moja opinia jest taka iż można tutaj znaleźć wiele ciekawych rzeczy i do tego jeszcze za darmo!!!

Więcej
Wyszukiwane tagi
Kursy walut
 
Ciekawy przepis
Sos musztardowy
4 żółtka z jajek ugotowanych na twardo, 2 łyżki oliwy, 2 łyżki cukru, 2 - 3 łyżki musztardy. Żółtka utrzeć z oliwą, cukrem i musztardą....
Więcej
Ostatnio dodany film
Skecz studnówkowy
Ostatni blog
Dnia 30-12-2015 o godzinie 14:21 użytkownik Maras135 dodał wpis na swoim blogu: Test DNA na ojcostwo w Strzyżowie. Szybko, pewnie i na miejscu! 
Ostatnie komentarze
Newsletter
Zapisz się na Newsletter

Adres e-mail:

Boks reklamowy

Szybka Reklama w strzyzowiak.pl
Natychmiastowe dodanie reklamy!
Niskie ceny, duża odlądalność, spora klikalność!
Widząc tą reklame wiesz jak będzie wyglądać twoja reklama!

Kalendarz wydarzeń
wrzesień, 2018

Organizujesz imreze, wystawę lub promocję? Dodaj wpis i wypromuj wydarzenie!

Wizytówki
· krawieckie · wizytówka polecenie ·
Reklama
ohp
Ciekawe linki
facebook strzyzowiak.pl

Gorąca linia - poinformuj Nas o zdarzeniu Napisz do nas... Wyślij

 

 


 O strzyzowiak.pl  Reklama w Strzyzowiak.pl  Prawa autorskie  Patronat medialny  Współpraca z mediami  Pomoc (FAQ)  Redakcja i kontakt     

Copyright ©2009-2014 strzyzowiak.pl,
Korzystanie z Portalu oznacza akceptacją Regulaminu portalu oraz Polityką prywatności RODO

 

Strona strzyzowiak.pl używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Zamknij