Dodaj ogłoszenie   Twoje konto   Napisz wiadomość   Kontakt     Zaloguj
Blogi Forum dyskusyjne Gry i rozrywka Filmy Galeria zdjęć Wzory dokumentów Przepisy kulinarne Randki ze Strzyżowa i podkarpacia Kamerki online Kalendarz Imprez firmy Strzyżów ogłoszenia Strzyżów Strona główna portalu strzyzowiak.pl
pwsy
Forum dyskusyjne

Zapraszamy wszystkich do korzystania z forum dyskusyjnego. Staramy się aby każdy użytkownik znalazł coś siebie jaki i również będzie miał okazję dowiedzieć się czegoś nowego. Przypominamy o konieczności stosowania się do regulaminu portalu !!!

 

Uwaga!!! Zawieszono możliwość dodawania wpisów w kategorii głównej, aby dodać wpis należy wejść w daną kategorię i tam wybrać dodaj wpis. Powodem zmiany były sugestie użytkowników!


Odpowiedz
CENTRUM "GOŚCINIEC" (Sokolik)
re_krut
08-10-2017, 19:08:50
[ cytuj ]
UWAGA LOKALNE STOWARZYSZENIA I ORGANIZACJE SPOŁECZNE!!!
To dobra wiadomość ;)
Nareszcie stowarzyszenia i organizacje społeczne z terenu MiG Strzyżów znalazły sobie siedzibę. A tak niedaleko trzeba było szukać. Wystarczyło polecenie kogo trzeba i pan dyr. "Sokoła" musiał oddać Centrum "Gościniec" strzyżowskim stowarzyszeniom i organizacjom. Bardzo ładnie ;)
Dzwońcie więc śmiało społecznicy i działacze do Domu Kultury "Sokół" w Strzyżowie. Z tego co wiemy jest już tam 4 stowarzyszenia, ale miejsca wystarczy dla wszystkich.

Pozdrawiamy i podajemy telefon do Domu Kultury "Sokół" w Strzyżowie:
Tel. 17 2761 258
szoked
29-03-2018, 10:13:39
[ cytuj ]
CO DALEJ Z „GOSCIŃCEM” przy Domu Kuyltury?

Czy to oznacza, że od teraz mieszkańcy Strzyżowa i okolic nie bedą już mogli korzystać z pomieszczeń „Gościńca”?

Jak sama nazwa mówi- „GOŚCINIEC”, to gościnność dla każdego.
Rozumiem, że dyrektor DK, wpuszczając stowarzyszenia emeryckie do Gościńca, zapewnił elektorat wyborczy obecnym władzom. Ale czy tak wypada? Dlaczego nie udostepniono budynku również innym stowarzyszeniom, a takich na terenie MiG Strzyżów jest sporo.
Do tej pory można było wynająć budynek na: przyjecia weselne, komunie, uroczystości rodzinne, urodziny, spotkania firmowe itp. Przynosiło to więc zysk Domowi Kultury.
Tyle jest pustych, niezagospodarowanych pomieszczeń w Strzyżowie, np. pomieszczenia Galerii Wystawowej Calvados w rynku stoją puściusieńkie. Niedługo zwolni się całe III piętro po Skole Muzycznej...
Czy musi to być akurat Gościniec, na złość społeczeństwu.
Zburzyć Sokoła, zlikwidować zespoły, zwolnić niewygodnych pracowników, sprowadzić do pracy znajomych ludzi z zewnatrz... To chyba główne cele rzadzących kulturą. A może ktoś przygladnie się wreszcie wątpliwej pracy strzyżowskiego Muzeum. Oni też mają tworzyć kulutrę, a nie drzemać.
Pora na refleksję Strzyżowie.
Ostatnie tematy na Forum
Menu
 

 
Informacje
Sonda
Czy jesteś za połączeniem strzyżowskich instytucji kultury tj. Muzeum Samorządowego, Biblioteki Publicznej i Domu Kultury w jedno?
Tak
Nie
Pogoda
Wasze opinie o NAS
Administrator zasnął jak niedźwiedź na zimę... strona jest nieaktualizowana. Chyba Mikołaj Administratora ominie w tym roku za ...

Więcej
Wyszukiwane tagi
Kursy walut
 
Ciekawy przepis
NAPÓJ POMIDOROWO-SELEROWY
50 dag selerów bulwiastych 1 1/2 szklanki soku pomidorowego 4 łyżki umytej, posiekanej naci pietruszki z koperkiem Przyrządzić według poprzedniego ...
Więcej
Ostatnio dodany film
Skecz studnówkowy
Ostatni blog
Dnia 30-12-2015 o godzinie 14:21 użytkownik Maras135 dodał wpis na swoim blogu: Test DNA na ojcostwo w Strzyżowie. Szybko, pewnie i na miejscu! 
Ostatnie komentarze
Newsletter
Zapisz się na Newsletter

Adres e-mail:

Boks reklamowy

Szybka Reklama w strzyzowiak.pl
Natychmiastowe dodanie reklamy!
Niskie ceny, duża odlądalność, spora klikalność!
Widząc tą reklame wiesz jak będzie wyglądać twoja reklama!

Kalendarz wydarzeń
wrzesień, 2018

Organizujesz imreze, wystawę lub promocję? Dodaj wpis i wypromuj wydarzenie!

Wizytówki
· wizytówka polecenie · krawieckie ·
Reklama
ohp
Ciekawe linki
facebook strzyzowiak.pl

Gorąca linia - poinformuj Nas o zdarzeniu Napisz do nas... Wyślij

 

 


 O strzyzowiak.pl  Reklama w Strzyzowiak.pl  Prawa autorskie  Patronat medialny  Współpraca z mediami  Pomoc (FAQ)  Redakcja i kontakt     

Copyright ©2009-2014 strzyzowiak.pl,
Korzystanie z Portalu oznacza akceptacją Regulaminu portalu oraz Polityką prywatności RODO

 

Strona strzyzowiak.pl używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Zamknij