Dodaj ogłoszenie   Twoje konto   Napisz wiadomość   Kontakt     Zaloguj
Blogi Forum dyskusyjne Gry i rozrywka Filmy Galeria zdjęć Wzory dokumentów Przepisy kulinarne Randki ze Strzyżowa i podkarpacia Kamerki online Kalendarz Imprez firmy Strzyżów ogłoszenia Strzyżów Strona główna portalu strzyzowiak.pl
pwsy
Forum dyskusyjne

Zapraszamy wszystkich do korzystania z forum dyskusyjnego. Staramy się aby każdy użytkownik znalazł coś siebie jaki i również będzie miał okazję dowiedzieć się czegoś nowego. Przypominamy o konieczności stosowania się do regulaminu portalu !!!

 

Uwaga!!! Zawieszono możliwość dodawania wpisów w kategorii głównej, aby dodać wpis należy wejść w daną kategorię i tam wybrać dodaj wpis. Powodem zmiany były sugestie użytkowników!

Forum dyskusyjne > Rozmówki o Twoim Miejscu Zamieszkania > Gmina Czudec
Nowy temat · Odpowiedz
Rada ....... ...
efekt_jojo
18-05-2017, 17:27:22
[ cytuj ]
Halo, halo, halo

Aż strach się ludzie bać co się dzieje, wątki niewygodne giną jak w Trójkacie Bermudzkim. Taż to Panie Ośmiornica conajmiej w powiecie działa!!!

Prawda żadnych krytyk się nie boi przecież. Jest jeszcze takie powiedzenie też: na złodzieju czapka gore :) to fajne jest
albo: Uderz w stół a nożyce się odezwą, ha to też dobre jest :) itd itp.

Krytyka sama w sobie nie jest zła, a naruszenie dóbr i znieslawienie - to zbyt często nadużywana forma kontrataku na krytykę.

Ciekawe czy zobaczymy się w Trójkącie Bermudzkim...
patriota77
18-05-2017, 21:53:27
[ cytuj ]
Panie administratorze to bardzo nie ładnie wycinać rozpoczęte tematy. Poza tym wprowadza Pan w błąd mieszkańców umieszczając na forum wyrok Sądu Okręgowego w Rzeszowie, który nijak się ma do tematu. Otóż ten wyrok nie dotyczy ochrony dóbr osobistych jak Pan napisał. A skoro Pan tak doskonale wszystko wie (lub tyle wie ile Panu powiedzą) to może powie mi Pan kto zeznawał w procesie, którego wyrok pokazał Pan w artykule "Rada powiatu czy przechowalnia..." A może Pan nic nie wie?
patriota77
19-05-2017, 22:13:59
[ cytuj ]
Pan administrator nie raczył odpowiedzieć mi na pytanie czyli albo nie posiada takiej wiedzy albo nie podyktowali jeszcze co ma zamieścić. Żeby nie trzymać w napięciu mieszkańców to sam odpowiem na to pytanie.
Otóż w przewodzie sądowym jako świadek zeznawał były nauczyciel LO w Czudcu.

A tak jeszcze zapomniałbym dodać, że ów nauczyciel jest dwukrotnie zarejestrowany jako Tw SB o bardzo ładnym pseudonimie.
Chyba w młodości jego idolem był Georges Bizet.
Zastanawiam się czy Pan administrator też to usunie?
Administrator
20-05-2017, 23:55:24
[ cytuj ]
Przypominam wszystkim czytającym ten temat do czego służy forum dyskusyjne.

Wikipedia

Forum dyskusyjne – przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej.

Poprzedni temat usunięty ze względu na brak formy dyskusji.

Z racji że administrator musi być bezstronny w jakiejkolwiek sprawie nie może on uczestniczyć w dyskusjach użytkowników.

Kolejny temat do usunięcia!
stefekburczymucha
21-05-2017, 08:01:57
[ cytuj ]
Cytuję:

Poprzedni temat usunięty ze względu na brak formy dyskusji.

Z racji że administrator musi być bezstronny w jakiejkolwiek sprawie nie może on uczestniczyć w dyskusjach użytkowników.

Kolejny temat do usunięcia!

Koniec cytatu.


Przypominam co to jest dyskusja cyt. WikipediaDyskusja– jeden ze sposobów wymiany pogladów na określony temat, popartych argumentmi, prowadzona w gronie dwóch lub więcej osób. Dyskusja może mieć formę ustną lub pisemną. W wyniku dyskusji dochodzi do ścierania się różnych poglądów związanych z różnymi punktami widzenia osób prowadzących dyskusję. Określenie zbieżnego (wspólnego) stanowiska, o ile do tego dojdzie, może mieć formę kompromisu lub konsensu.


Dyskusja jest jedną z form zapobiegania konfliktom. Jeżeli w wyniku dyskusji nie dochodzi do wypracowania wspólnego stanowiska, dyskusja pomaga w określeniu istniejących rozbieżności. To może dać podstawę do dalszych działań, torujących drogę do godzenia różnych, nawet sprzecznych, poglądów lub interesów.

Koniec cytatu


Jeżeli Administrator nie może brać udziału w dyskusji jak sam to podkresla to niech chociaż nie przeszkadza. Uparł się nie wiadomo dlaczego na ciekawe wątki :)
patriota77
21-05-2017, 10:06:50
[ cytuj ]
Skoro już ustaliliśmy wg literatury co to jest dyskusja to przejdźmy teraz do wyjaśnienia innych tematów. Na forum jest cała gama działów w których można się wypowiadać. Jest też dział polityka. Zdaję sobie sprawę, że tematy poruszane w tym dziale niekiedy uderzają w lokalną władzę szeroko pojętą. Ale to nie znaczy, że jeśli normy w dyskusji nie są przekroczone to należy te tematy usuwać. Jak ktoś napisał w jednym z wpisów prawda musi ujrzeć światło dzienne. Jest też powiedzenie, że prawdziwa cnota krytyk się nie boi. Ale jeśli ktoś za pazurami coś ma jak powiedział Daniec to niech się boi.
Może Pan administrator usunąć i te tematy, ale trzeźwo myślący obywatel uzna to za stanie po stronie mocodawcy a nie dbanie o wolne wypowiedzi w granicach rozsądku. Pozdrawiam.
Ostatnie tematy na Forum
Menu
 

 
Informacje
Sonda
Czy jesteś za połączeniem strzyżowskich instytucji kultury tj. Muzeum Samorządowego, Biblioteki Publicznej i Domu Kultury w jedno?
Tak
Nie
Pogoda
Wasze opinie o NAS
Kto postawił maszyne do grania w sklepie Centrum? Temat przeniesiony do działu Forum dyskusyjne, zapraszamy do dyskusji. Temat b...

Więcej
Wyszukiwane tagi
Kursy walut
 
Ciekawy przepis
Sałatka Lukullusa
25 dag sera edamskiego, 1 szklanka drobnej fasoli ( może być kolorowa), 2 filety śledzi korzennych lub matiesów (20-25 dag), 2 cebule, 10 śliwe...
Więcej
Ostatnio dodany film
Skecz studnówkowy
Ostatni blog
Dnia 30-12-2015 o godzinie 14:21 użytkownik Maras135 dodał wpis na swoim blogu: Test DNA na ojcostwo w Strzyżowie. Szybko, pewnie i na miejscu! 
Ostatnie komentarze
Newsletter
Zapisz się na Newsletter

Adres e-mail:

Boks reklamowy

Szybka Reklama w strzyzowiak.pl
Natychmiastowe dodanie reklamy!
Niskie ceny, duża odlądalność, spora klikalność!
Widząc tą reklame wiesz jak będzie wyglądać twoja reklama!

Kalendarz wydarzeń
wrzesień, 2018

Organizujesz imreze, wystawę lub promocję? Dodaj wpis i wypromuj wydarzenie!

Wizytówki
· krawieckie · wizytówka polecenie ·
Reklama
ohp
Ciekawe linki
facebook strzyzowiak.pl

Gorąca linia - poinformuj Nas o zdarzeniu Napisz do nas... Wyślij

 

 


 O strzyzowiak.pl  Reklama w Strzyzowiak.pl  Prawa autorskie  Patronat medialny  Współpraca z mediami  Pomoc (FAQ)  Redakcja i kontakt     

Copyright ©2009-2014 strzyzowiak.pl,
Korzystanie z Portalu oznacza akceptacją Regulaminu portalu oraz Polityką prywatności RODO

 

Strona strzyzowiak.pl używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Zamknij