Dodaj ogłoszenie   Twoje konto   Napisz wiadomość   Kontakt     Zaloguj
Blogi Forum dyskusyjne Gry i rozrywka Filmy Galeria zdjęć Wzory dokumentów Przepisy kulinarne Randki ze Strzyżowa i podkarpacia Kamerki online Kalendarz Imprez firmy Strzyżów ogłoszenia Strzyżów Strona główna portalu strzyzowiak.pl
Forum dyskusyjne

Zapraszamy wszystkich do korzystania z forum dyskusyjnego. Staramy się aby każdy użytkownik znalazł coś siebie jaki i również będzie miał okazję dowiedzieć się czegoś nowego. Przypominamy o konieczności stosowania się do regulaminu portalu !!!

 

Uwaga!!! Zawieszono możliwość dodawania wpisów w kategorii głównej, aby dodać wpis należy wejść w daną kategorię i tam wybrać dodaj wpis. Powodem zmiany były sugestie użytkowników!

Forum dyskusyjne > Rozmówki o Twoim Miejscu Zamieszkania > Gmina Czudec
Nowy temat · Odpowiedz
Co z pomieszczeniami po Szkole Muzycznej?
ambasador
18-03-2018, 11:34:50
[ cytuj ]
Ciekawe, kto przejmie pomieszczenia po Szkole Muzycznej znajdujące się na III piętrze Domu Kultury. Jak wiemy niedługo się wyprowadzą do nowego budynku. Ja obstawiam przeniesienie tam administracji, ksiegowości nowego Centrum Kultury, o ile takie powstanie. Wydaje mi się, że posób prowadzenia obecnej polityki kulturalnej przez Gminę, wyraźnie na to wskazuje. Grzebią, mącą i wtrącają się we wszystko, chociaż o kulturze nie mają zielonego pojęcia.
Jak wiadomo do budowy nowego Domu Kultury nie dojdzie, ale do utworzenia Centrum Kultury- dlaczego nie. A i pojawiłoby się wówczas nowe intratne stanowisko dla szefa polączonej kultury, np. dla obecnej III Burmistrzyni d/s Kultury. Ale to tylko niewinne insynuacje. A może zlokalizuje się tam strzyżowskie fundacje i stowarzyszenia, których ostatnio nam przybyło? Oj będzie się działo!
W każdym razie, władze Strzyżowa z pewnością nas zaskoczą swym kolejnym pomysłem bez konsultacji społecznej.
Geniusz
21-03-2018, 08:46:44
[ cytuj ]
Uważam, że pomieszczenia po Szkole Muzycznej w Strzyżowie powinny sie znaleźć nadal w posiadaniu instytucji i organizacji kultury, również tych społecznych. Jest ich całe mnóstwo. Trochę gorzej z dzialalnością. Myślę tu o licznych fundacjach, stowarzyszeniach itp. podmiotach zwiazanych z ruchem kulturalnym, sportowym, rekreacyjnym itp. Aula- holl posrodku, świetnie może służyć spotkaniom, imprezom i wystawom. Stworzyłoby to lepszą perspektywę współpracy kulturalnej, której obecnie w naszym mieście i gminie całkowicie brak. A po zainstalowaniu windy, budynek Sokoła stałby się prawdziwym centrum strzyżowskiej kultury
Przede wszystkim, władze już dziś powinny konsultować takie pomysły ze społeczeństwem, by go znowu nie zaskoczyć szaleństwami typu - Park Literacki!
Ostatnie tematy na Forum
Menu
 

 
Informacje
Sonda
Czy jesteś za połączeniem strzyżowskich instytucji kultury tj. Muzeum Samorządowego, Biblioteki Publicznej i Domu Kultury w jedno?
Tak
Nie
Pogoda
Wasze opinie o NAS
Strona przydatna napewno, jedyny minus za to, że aktualne wydarzenia są ściągane ze strony policji, jeśli czegoś nie ma na podka...

Więcej
Wyszukiwane tagi
Kursy walut
 
Ciekawy przepis
Sałatka tropikalna
6 plastrów ananasa, 2 pomarańcze, 50 g. rodzynek, 60 ml. soku ananasowego, łyżka miodu, sól, łyżka soku z cytryny, 2 łyżki oleju, szczyp...
Więcej
Ostatnio dodany film
Skecz studnówkowy
Ostatni blog
Dnia 30-12-2015 o godzinie 14:21 użytkownik Maras135 dodał wpis na swoim blogu: Test DNA na ojcostwo w Strzyżowie. Szybko, pewnie i na miejscu! 
Ostatnie komentarze
Newsletter
Zapisz się na Newsletter

Adres e-mail:

Boks reklamowy

Szybka Reklama w strzyzowiak.pl
Natychmiastowe dodanie reklamy!
Niskie ceny, duża odlądalność, spora klikalność!
Widząc tą reklame wiesz jak będzie wyglądać twoja reklama!

Kalendarz wydarzeń
wrzesień, 2018

Organizujesz imreze, wystawę lub promocję? Dodaj wpis i wypromuj wydarzenie!

Wizytówki
· wizytówka polecenie · krawieckie ·
Reklama
ohp
Ciekawe linki
facebook strzyzowiak.pl

Gorąca linia - poinformuj Nas o zdarzeniu Napisz do nas... Wyślij

 

 


 O strzyzowiak.pl  Reklama w Strzyzowiak.pl  Prawa autorskie  Patronat medialny  Współpraca z mediami  Pomoc (FAQ)  Redakcja i kontakt     

Copyright ©2009-2014 strzyzowiak.pl,
Korzystanie z Portalu oznacza akceptacją Regulaminu portalu oraz Polityką prywatności RODO

 

Strona strzyzowiak.pl używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Zamknij