Dodaj ogłoszenie   Twoje konto   Napisz wiadomość   Kontakt     Zaloguj
Blogi Forum dyskusyjne Gry i rozrywka Filmy Galeria zdjęć Wzory dokumentów Przepisy kulinarne Randki ze Strzyżowa i podkarpacia Kamerki online Kalendarz Imprez firmy Strzyżów ogłoszenia Strzyżów Strona główna portalu strzyzowiak.pl
Forum dyskusyjne

Zapraszamy wszystkich do korzystania z forum dyskusyjnego. Staramy się aby każdy użytkownik znalazł coś siebie jaki i również będzie miał okazję dowiedzieć się czegoś nowego. Przypominamy o konieczności stosowania się do regulaminu portalu !!!

 

Uwaga!!! Zawieszono możliwość dodawania wpisów w kategorii głównej, aby dodać wpis należy wejść w daną kategorię i tam wybrać dodaj wpis. Powodem zmiany były sugestie użytkowników!

Forum dyskusyjne > Rozmówki o Twoim Miejscu Zamieszkania > Gmina Czudec
Nowy temat · Odpowiedz
Co z pomieszczeniami po Szkole Muzycznej?
ambasador
18-03-2018, 11:34:50
[ cytuj ]
Ciekawe, kto przejmie pomieszczenia po Szkole Muzycznej znajdujące się na III piętrze Domu Kultury. Jak wiemy niedługo się wyprowadzą do nowego budynku. Ja obstawiam przeniesienie tam administracji, ksiegowości nowego Centrum Kultury, o ile takie powstanie. Wydaje mi się, że posób prowadzenia obecnej polityki kulturalnej przez Gminę, wyraźnie na to wskazuje. Grzebią, mącą i wtrącają się we wszystko, chociaż o kulturze nie mają zielonego pojęcia.
Jak wiadomo do budowy nowego Domu Kultury nie dojdzie, ale do utworzenia Centrum Kultury- dlaczego nie. A i pojawiłoby się wówczas nowe intratne stanowisko dla szefa polączonej kultury, np. dla obecnej III Burmistrzyni d/s Kultury. Ale to tylko niewinne insynuacje. A może zlokalizuje się tam strzyżowskie fundacje i stowarzyszenia, których ostatnio nam przybyło? Oj będzie się działo!
W każdym razie, władze Strzyżowa z pewnością nas zaskoczą swym kolejnym pomysłem bez konsultacji społecznej.
Geniusz
21-03-2018, 08:46:44
[ cytuj ]
Uważam, że pomieszczenia po Szkole Muzycznej w Strzyżowie powinny sie znaleźć nadal w posiadaniu instytucji i organizacji kultury, również tych społecznych. Jest ich całe mnóstwo. Trochę gorzej z dzialalnością. Myślę tu o licznych fundacjach, stowarzyszeniach itp. podmiotach zwiazanych z ruchem kulturalnym, sportowym, rekreacyjnym itp. Aula- holl posrodku, świetnie może służyć spotkaniom, imprezom i wystawom. Stworzyłoby to lepszą perspektywę współpracy kulturalnej, której obecnie w naszym mieście i gminie całkowicie brak. A po zainstalowaniu windy, budynek Sokoła stałby się prawdziwym centrum strzyżowskiej kultury
Przede wszystkim, władze już dziś powinny konsultować takie pomysły ze społeczeństwem, by go znowu nie zaskoczyć szaleństwami typu - Park Literacki!
ochp
Ostatnie tematy na Forum
Menu
 

 
Informacje
Sonda
Czy jesteś za połączeniem strzyżowskich instytucji kultury tj. Muzeum Samorządowego, Biblioteki Publicznej i Domu Kultury w jedno?
Tak
Nie
Pogoda
Wasze opinie o NAS
Nie no kolego zamknąć to może nie. Sam prowadzę tego typu portal i wiem z czym to się wiąże. Moim zdaniem strona o sporych możli...

Więcej
Wyszukiwane tagi
Kursy walut
 
Ciekawy przepis
WHITE RUSSIAN - Kremowy drink podawany w ciągu całego dnia
30 ml wódki 20 ml likieru kawowego 10 ml śmietanki Wódkę i likier oraz kostki lodu umieścić w szklanicy barmańskiej i zamieszać. Przela...
Więcej
Ostatnio dodany film
Skecz studnówkowy
Ostatni blog
Dnia 30-12-2015 o godzinie 14:21 użytkownik Maras135 dodał wpis na swoim blogu: Test DNA na ojcostwo w Strzyżowie. Szybko, pewnie i na miejscu! 
Ostatnie komentarze
Newsletter
Zapisz się na Newsletter

Adres e-mail:

Boks reklamowy

Szybka Reklama w strzyzowiak.pl
Natychmiastowe dodanie reklamy!
Niskie ceny, duża odlądalność, spora klikalność!
Widząc tą reklame wiesz jak będzie wyglądać twoja reklama!

Kalendarz wydarzeń
listopad, 2018

Organizujesz imreze, wystawę lub promocję? Dodaj wpis i wypromuj wydarzenie!

Wizytówki
· krawieckie · wizytówka polecenie ·
Reklama
ohp
Ciekawe linki
facebook strzyzowiak.pl

Gorąca linia - poinformuj Nas o zdarzeniu Napisz do nas... Wyślij

 

 


 O strzyzowiak.pl  Reklama w Strzyzowiak.pl  Prawa autorskie  Patronat medialny  Współpraca z mediami  Pomoc (FAQ)  Redakcja i kontakt     

Copyright ©2009-2014 strzyzowiak.pl,
Korzystanie z Portalu oznacza akceptacją Regulaminu portalu oraz Polityką prywatności RODO

 

Strona strzyzowiak.pl używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Zamknij