Dodaj ogłoszenie   Twoje konto   Napisz wiadomość   Kontakt     Zaloguj
Blogi Forum dyskusyjne Gry i rozrywka Filmy Galeria zdjęć Wzory dokumentów Przepisy kulinarne Randki ze Strzyżowa i podkarpacia Kamerki online Kalendarz Imprez firmy Strzyżów ogłoszenia Strzyżów Strona główna portalu strzyzowiak.pl
Forum dyskusyjne

Zapraszamy wszystkich do korzystania z forum dyskusyjnego. Staramy się aby każdy użytkownik znalazł coś siebie jaki i również będzie miał okazję dowiedzieć się czegoś nowego. Przypominamy o konieczności stosowania się do regulaminu portalu !!!

 


Odpowiedz
Dokąd zmierzasz strzyżowska KULTURO ?
ToJa_d_
04-05-2017, 11:21:26
[ cytuj ]
Po „wykończeniu” dyrektor Jagody S. przyszła kolej na Dariusza Sz. odpowiedzialnego za działalność muzyczną w Domu Kultury. Jego największą winą okazało się to, że ośmielił się publicznie powiedzieć coś dobrego nt. Jagody Skowron.
Jeżeli on odejdzie co stanie się z zespołem Acoustic Trio, kabaretem Antidotum, studiem piosenki (aranże, praca z żywą muzyką), studiem instrumentów klawiszowych.
Jak wszyscy wiedzą – akompaniowanie podczas imprez i cała działalność jazzowa – to głównie jego dzieło.
W jakim kierunku podąża teraz Kultura (przez duże K) w Strzyżowie – jak widać nie tylko strona muzyczna, ale także kabaret przejdzie w ręce Jacka W. Wysoki poziom mamy zapewniony. Z-ca burmistrza ds. kultury (popularnie nazywana „lalką Barbie”) urządza kulturę, jak widać, na miarę swoich małych potrzeb. Nie mam nic do ludowych zespołów, nawet je lubię, ale mieszkańcy Strzyżowa, mają prawo do różnego rodzaju wysokiej kultury.
Nowy dyrektor jeszcze nie błysnął, bo prawdopodobnie nie ma na to czasu. Panie dyrektorze działalność w kulturze to nie praca ale misja – o czym dobrze wiedziała poprzednia Dyrektor. Ustanowił Pan swoją zastępczynią Annę F., która już dała się poznać z nienajlepszej strony (incydent z nauczycielkami przedszkola). Jak widać, to kolejna pani ANNA w „Sokole”, której woda sodowa uderzyła do głowy.
Przedziwna metamorfoza nastąpiła u z-cy burmistrza D.P. Gdy dyrektorem DK była Jagoda S. jej noga niemal nie postała w DK, a kiedy już – to siedziała jak za karę.
A teraz „wali jak w dym” z bukietem kwiatów i uśmiechem od ucha do ucha– czyżby kompleksy się skończyły?
pompeje
06-05-2017, 15:52:01
[ cytuj ]
Zacznę od niewinnego pytania?: Czy dołożyli pekaesów i busów, że p. Ania plastyczka może zostawać całymi wieczorami w DK? Bo jak ja sięgam pamięcią, to zawsze miała ostatni autobus o 14, najpóźniej z braćmi mogła wrocic po 15 i wołami jej nie dało się zmusić do jakiegoś zaangażowania. To co się zmieniło? Dołozyli kasy? Z czego? Jeżeli Jagodzie wicznie suszyli głowę, że ma obcinac etaty, wypłaty, to chyba pieniadze nagle się nie rozmnożyły? Tylko niech mi ktoś nie zacznie tu chrzanić, że Jagoda nie dawała rozwinąć skrzydeł. Akurat tak się składa, że za uszy ciągnęla czasami takich tumanów za sobą, dawała szansę każdemu, o czym naturalnie wspomniani obecnie nie pamiętają.
Wcale nie trzeba być przyjacielem czy kolega Jagody, żeby mówić i mysleć o niej dobrze. Wystarczy być normalnym człowiekiem, który tak jak p. Szlachta obiektywnie ocenił czas i przestrzeń. Jeszcze chwila i po p. Darku kolejni nabiorą odwagi i nie powstrzyma ich zamordyzm przwodniczącej rady manekinów, kóra stwierdziła "że nazwiska Skowron w tym towarzystwie się nie wymienia"
pompeje
06-05-2017, 16:07:55
[ cytuj ]
A przy okazji...Prawdziwa Barbie nie zrzyna z nikogo, to raczej wszyscy nasladują jej lifestyle...dlatego porównanie do tej kultowej lalkijest mocno ....naciagnięte. I owszem można znaleźć podobieństwo, ale raczej do w prawdzie porcelanowej, ale pastereczki :))) i kominiarczyka :)))
re_krut
09-08-2017, 07:14:44
[ cytuj ]
DOKĄD ZMIERZASZ STRZYŻOWSKA KULTURO? DO NIKĄD!!!
DLACZEGO? ODPOWIEDZCIE SOBIE SAMI...
TAK, CZY SIAK:
WITAMY NOWEGO DYREKTORA STRZYŻOWSKIEGO "SOKOŁA" - WIELKIEGO LAIKA KULTURY ;)
miejscowy
10-08-2017, 19:55:32
[ cytuj ]
Ludzie!!! Czy już widzieliście plakaty informujące o strzyżowskich dożynkach?????? Zaproszono dinozaura (z całym szacunkiem) muzyki Tadeusza Woźniaka! Kto z nim coś zanuci???? Dobra znamy "Zegarmistrza" ale co dalej???? Resztę imprezowego czasu zajmą przyśpiewki emeryckie (czy każda grupa emerycka-a potworzyło się ich ostatnio wiele bo się paniusie skłóciły wzięły swoich pod pachę i obrażone odeszły, teraz gadaniom jednych na drugich końca nie ma!!-musi zaraz śpiewać???? ile można słuchać tych zaśpiewów "oj dana, oj dana") i jak słychać na mieście, ludzie w Strzyżowie mają już dosyć takiego emerycko-wsiowego ukulturalniania! Napiszecie pewnie że dużo ludzi przychodzi na te imprezki pod Sokołem...... No a gdzie mają pójść??? Kto może i kogo stać jedzie do Rzeszowa na weekendowe wieczory a reszta.......no przychodzi, stoi pod tą sceną, obcasem sobie przytupie i tyle.Czy Strzyżowa nie stać żeby raz w roku zaprosić jakiegoś czy jakąś "chodliwą" gwiazdę???? Pamiętacie występ Golców???? Ludziska zjechały z całego podkarpackiego a i z innych województw. A teraz??? Niech sobie ci emeryci podśpiewują, niech rywalizują, niech po każdym występie nawzajem się wyśmiewają i obgadują (tak jest) ale niech nas nie uszczęśliwiają co parę dni tymi swoimi "hopsa dana"!!! W naszym miasteczku zostało jeszcze trochę młodych i w miarę młodych ludzi co to chcieliby jakichś imprez dla siebie!!!!!
pompeje
11-08-2017, 09:30:49
[ cytuj ]
Z tego co mi wiadomo, to na plakacie dozynkowym nie ma nawet logo DK jako organizatora. Zresztą kulturą zawiaduje teraz zza klawiatury pani burmistrzyni a w terenie blond doberman. Powszechnie wiadomo, że mimo najszczerszych chęci, p. Bukała nie ma nic do powiedzenia. To jest dobry chłopak, ale marionetka sterowana i to już bez ukrywania się. Nie ma szans żeby się postwił, chociaż coś tam próbuje. Jeszce mu zabierze Kwiatek gościniec na szatnie i kible oraz boisko do plażowki. A przy okazji ostrzegam was przed najgorszym. Babki emerytki to najmocnieszy elektorat, który dzięki takim lizusostwom jakie jest czynione, pójdzie do wyborów i zagłosuje na, czego jestem pewna, blond rusałkę....Ostrzegam, że jeżeli normalni ludzie nie zaczną działać o czasie, to się w pąździerniku obudzicie w "prywatnym mieście" pani W.D.
pompeje
12-08-2017, 11:20:16
[ cytuj ]
https://www.youtube.com/watch?v=v0BBpVl34I0
pompeje
12-08-2017, 11:26:55
[ cytuj ]
Blond panny rządzą na zgubę

Nikt już dzisiaj nie wypędza kupców ze świątyni
W świątyni najlepszy jest biznes
Kogo obchodzi zbawienie?

Od zbawienia lepsza zabawa /2x

Najlepsze są te teksty
Które nie niosą treści
Najfajniejsze te melodie
Które nie tworzą pieśni
/2x

Na listach przewozów królują
Przyjemni utwory bez treści
Głosujecie na mnie kochani
kupujcie moje odpusty

Od zbawienia lepsza zabawa /2x

Najlepsze są te teksty
Które nie niosą treści
Najfajniejsze te melodie
Które nie tworzą pieśni
/2x

I ten kto ma dużo
Będzie mieć dużo więcej
A ten kto nic niema
Wszystko zabiorą
Tak powiada pismo! /2x

Najlepsze są te teksty
Które nie niosą treści
Najfajniejsze te melodie
Które nie tworzą pieśni
/2x
re_krut
22-08-2017, 10:58:52
[ cytuj ]
Dlaczego "Gościniec"- ten mały budynek na skraju placu Domu Kultury, a znajdujacy się bezposrednio przy kortach tenisowych, boisku do piłki plażowej, zadaszonej wiacie i ogródku jordanowskim stoi niezagospodarowany?
Przecież jest to idealne zaplecze na kawiarnię- gastronomię, szatnię, toalety, prysznice, wypożyczalnię sprzetu rekreacyjnego i sportowego. Można by, w oparciu o ten budynek prowadzić: turnieje i zawody sportowe, rodzinne pikniki rekreacyjne, itp. imprezy, korzystając ze zlokalizowanych tutaj obiektów sportowych i rekreacyjnych.
Czy musi być tam tylko uprzywilejowany punkt z lodami włoskimi?
Pora, by te nowe, piękne obiekty, zaczęły służyć dzieciom, młodzieży i dorosłym.
Co Wy na to?
pompeje
24-08-2017, 14:36:28
[ cytuj ]
Gościniec jest zabytkiem. Zrobienie z niego kibla dla Kwiatka, jest słabe. Restauracja mało możliwa bo brak tam zaplecza hacapowskiego. Jak wroci Jagoda to wam powie, co będzie z Goscińcem. Jeszce chwila.
Ostatnie tematy na Forum
Menu
 

 
Informacje
Sonda
Czy uważasz że REKLAM w Strzyżowie jest odpowiednia ilość?
Tak, jest OK nie przeszkadzają mi!
Tak, ale troche jest ich dużo!
Nie, może być więcej!
Nie, nie interesuje mnie to!
Pogoda
Wasze opinie o NAS
Strona ładna, potrzebna, ale chyba niezbyt często aktualizowana...

Więcej
Wyszukiwane tagi
Kursy walut
 
Ciekawy przepis
Majonez muślinowy
250 g majonezu, białko, sól, Białko z niewielką ilością soli ubić na sztywną pianę, dodać do gotowego majonezu, ostrożnie wymieszać. Podawać d...
Więcej
Ostatnio dodany film
Skecz studnówkowy
Ostatni blog
Dnia 30-12-2015 o godzinie 14:21 użytkownik Maras135 dodał wpis na swoim blogu: Test DNA na ojcostwo w Strzyżowie. Szybko, pewnie i na miejscu! 
Ostatnie komentarze
Newsletter
Zapisz się na Newsletter

Adres e-mail:

Boks reklamowy

Promocja na reklamę w Strzyzowiak.pl
Baner poziomy A - 199 zł za miesiąc
Baner poziomy B - 129 zł za miesiąc
Wizytówka graficzna - 39 zł za 6 miesięcy

Szybka Reklama w strzyzowiak.pl
Natychmiastowe dodanie reklamy!
Niskie ceny, duża odlądalność, spora klikalność!
Widząc tą reklame wiesz jak będzie wyglądać twoja reklama!

Kalendarz wydarzeń
maj, 2019
pnwtśrczptsbnd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Organizujesz imreze, wystawę lub promocję? Dodaj wpis i wypromuj wydarzenie!

Wizytówki
· animator · krawieckie · wizytówka polecenie ·
Reklama
Ciekawe linki
facebook strzyzowiak.pl

Gorąca linia - poinformuj Nas o zdarzeniu Napisz do nas... Wyślij

 

 


 O strzyzowiak.pl  Reklama w Strzyzowiak.pl  Prawa autorskie  Patronat medialny  Współpraca z mediami  Pomoc (FAQ)  Redakcja i kontakt     

Copyright ©2009-2014 strzyzowiak.pl,
Korzystanie z Portalu oznacza akceptacją Regulaminu portalu oraz Polityką prywatności RODO

 

Strona strzyzowiak.pl używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Zamknij